Strumfi iul-aug 2011!SANATATE RAMON&ALINUFF!! (61)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Babylicious spune:

Nici in email nu o gasesc!

Oana 34+ cu Eliza Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Babylicious mulumesc mult pentru compliment. Si eu sunt onorata si norocoasa sa fiu intr o odisee unde sunt atatea mamici tinere si frumoase!! Iar tu draga mea esti una dintre ele!

Krissy, multumesc ca mi ai zis de sarbatoare. Doamne ce pacatoasa ma simt uneori.

Lisssa astepam sa ne pui poze cu torturile tale.

Emotiile cresc fetele, maine avem prima fetita!!!!

HAI ALINUFF!!! HAI BEBE ANTONIA!!!

MHegarty
TestPozitiv

Cu ajutorul bunului Dumnezeu, sunt 34+ cu Imogen Tara

13saptamani si 2 zile
Sfintii Arhangheli Mihail si Gavril ne vor proteja pe tot parcursul acestor minunate clipe in burtica la mami.

AMR 38 ZILE!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Fetele, noi o sa mergem sa servim o pizza in cateva minute, caci maine si pentru noi e o zi importanta si de sarbatorit. Facem 2 ani de casatorie.


MHegarty
TestPozitiv

Cu ajutorul bunului Dumnezeu, sunt 34+ cu Imogen Tara

13saptamani si 2 zile
Sfintii Arhangheli Mihail si Gavril ne vor proteja pe tot parcursul acestor minunate clipe in burtica la mami.

AMR 38 ZILE!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihahegarty

Fetele, noi o sa mergem sa servim o pizza in cateva minute, caci maine si pentru noi e o zi importanta si de sarbatorit. Facem 2 ani de casatorie.


MHegarty
TestPozitiv

Cu ajutorul bunului Dumnezeu, sunt 34+ cu Imogen Tara

13saptamani si 2 zile
Sfintii Arhangheli Mihail si Gavril ne vor proteja pe tot parcursul acestor minunate clipe in burtica la mami.

AMR 38 ZILE!!!!!


felicitari pentru cei doi ani de casatorie si la cat mai multi!!!!!

_

30+ cu Iustin-Andrei
Doamne Doamne, te rugam ai grija de noi....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

alinuff si pentru prima fetita a odiseei!!!!!!!

_

30+ cu Iustin-Andrei
Doamne Doamne, te rugam ai grija de noi....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

babylicios, nici tu nu mai ai mult. pentru durerile de solduri, un masaj al sotului cu ceva calmant, n ar fi o idee buna?:)

roberta cum esti? cum e mamica ta? ma rog pt tine sa fiti amandoua ok!!!

lissa
, eu votez pentru baiat 98%. e burtica tuguiata de baiat. asa cred. dc e sa ne luam dupa babisme.:)

florina, vai ce putin mai ai, nu pot sa cred!!!!! da doamne sa fie bine pana la final si sa ti tii in brate pruncul!!!

krissy
, ce burtica mica ai..off..esti topmodela noastra. si ce frumos se vede bebe la 4d, parca rade, zau asa..:)


corry, stiu cat te ai chinuit si tu si stiu ce inseamna fiv si tot restul. am zis si eu asa, ca eram suparata, pt ca am luat atatea pastile si calmante si anestezia si sunt suparata pe mine, ca n am un organism ok, sa pot sa i ofer lui bebe tot confortul din lume si sa nu l intoxic cu toate astea. sper sa fie bine. stau cu frica pt el.

va pup pe toate si va iubesc! incet, mai incerc sa citesc din urma, cand am timp.
e f dureros cateterul asta. fac pipi la 5 min, cu sange si ma doare la cea mai mica miscare.

_

30+ cu Iustin-Andrei
Doamne Doamne, te rugam ai grija de noi....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

babyblue nu ai de ce sa fii suparata pe tine, na si gravidele patesc lucruri, pot avea nevoie de operatie - noroc ca in lumea noastra se poate, ca medicina e avansata.

mama de Carol (29.12.2008) si 34+ cu Patrick
blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxybarbu spune:

babyblue, ma bucur sa vad ca ai inceput sa scrii -ici

Mihahegarti, nu stiu ce este cu insomniile astea dar am inteles ca este un semn ca se apropie bebe

lissa_ana ai o burtica superba, eu nu vreau sa-mi dau cu parerea ca nu ma pricep si nici nu cred in babisme

Stiti ca m-am tot plans ca am niste dureri in zona pelvina groaznice, acum am inceput sa le simt si in zoma rectala....mai trece cineva prin asta??????

Traieste, Iubeste, Daruieste...
sunt cea mai fericita cu o ( Alexia Carla) de 37+
DPN 04.07.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Ne am intors si noi. Babyblue ma bucur ca ai dat un semn de viata si multumesc pentru felicitari. Va doresc si voua multi ani impreuna de asemeni.

MHegarty
TestPozitiv

Cu ajutorul bunului Dumnezeu, sunt 34+ cu Imogen Tara

13saptamani si 2 zile
Sfintii Arhangheli Mihail si Gavril ne vor proteja pe tot parcursul acestor minunate clipe in burtica la mami.

AMR 38 ZILE!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxybarbu spune:



Mihahegarti, MULTI ANI INAINTE alaturi de sotul tau, sa va bucurati unul de celalalt si de bebelusa voastra!!!

Traieste, Iubeste, Daruieste...
sunt cea mai fericita cu o ( Alexia Carla) de 37+
DPN 04.07.2011

Mergi la inceput