crocs originali

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Mersi, am luat deja de pe net. Problema e ca sunt cam mari, adica sunt mari bine si cei pentru Filip si pentru Georgia. Asa ca ii tinem pentru la anul. Oricum era mai mult de moft ca ai fetei ii sunt numai buni anul asta cei pe care ii are, iar lui Filip ii sunt ficsi dar nu sunt mici inca. Deci ne-am grabit un pic.
Daca ajungem pe la cocor sau pe la orhideea intre timp poate luam fix pe piciorusele lor, ca pe net nu mai am curaj sa comand de incaltat.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns child spune:

Cautati si la magazinele Office, in Brasov eu acolo am gasit, chiar la promotie, in iunie.
I-am luat fiului meu, ii plac foarte mult, mi-am luat si mie, dar nu saboti, ci sandale, foarte comode, nu ma dor deloc picioarele, desi alerg toata ziua prin parcuri dupa asta micu'.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

avantajul celor originali e ca nu transpira piciorul si nu ii bate la capse. Pt. copii sunt ideali.
Am si eu o pereche neoriginali...de tavalit in parc...miros picioarela ca naiba cand ii dau jos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

Pe mine ma amuza ca aici sunt de cumparat tot felul de clipsi (facuti tot de firma crocs) care se prind pe ei si ii imbogatesti cu tot felul de mutunachii...is asa haioooooooooosi.
NU am avut alte branduri dar picioarele transpiracioase ale lu' gagalicea mea nu put in ei, NU-l rod...usor de spalat si pe mine ma mira un lucru...desi par botorogosi sunt asa comozi.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

vaiii...chiar ca-s haiosi aia cu mutzunachi!!!
am avut si eu o pereche de crocsi rosii si m-am simtiti tare bine in ei...nu erau originali,ii spalam des si nu am avut probleme cu mirosurile neplacute.


3 sarcini extrauterine
FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A
3 FIV-uri nereusite
2 FET-uri nereusite
urmeaza FIV4... in toamna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J.D. spune:

Finn are crocsi originali si i/au facut basici si ii si miros picioarele de la ei. cred ca depinde de fiecare.

Finn Constantine 15.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliann spune:

Hello
Cine a vazut/cumparat recent crocsi originali in Bucuresti si de unde?

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Am vazut eu in unirii, la etajul 1 cum cobori scarile de la leonardo in stanga. O sa revin cu numele ca imi scapa acum.
150 de lei cei de copii si 190 parca cei de adult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliann spune:

Da, te rog. Multumesc

Mergi la inceput