crocs originali

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Tocmai ca cei originali au un material in care nu transpira si care nu pute. Pe-ai mei copii nu ii roade, e moale materialul, se simt foarte bine in ei.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

eu mi-am cumparat din Real si alte magazine de genul, i-am tavalit prin spitale de 4 ani de zile si nu put, nu s-au ros asa ca ma mir cand aud cati bani se dau pe crocsi-i astia

**Fur is for petting***
http://www.facebook.com/#!/adoptiicaini
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Ei, stai linistita ca nici eu n-am vorbit din imaginatie

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Pot sa confirm (doar pentru copii, deocamdata) ca diferenta de pret se reflecta si in calitate.
Si eu am zis ca de banii de o pereche originali iau 2 din Deichman.
Prima, un verde fistic foarte frumos, s-a imbibat de praf, nu se mai pot spala, praful a intrat pur si simplu in material, iar o capsa a sarit pur si simplu din prima luna, nici n-a asteptat sa terminam vara.
A doua, culoare mai inchisa, sa nu se vada jegul, roade ca naiba la capse de trebuie sa ii poarte cu sosete.

Concluzia? Deja am platit o pereche de "originali" si tot nu avem incatari de nisip


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

MOS CRACIUN 2010

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Sa o ajutam pe Georgi sa mearga

Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Nici eu nu intelegam care e faza cu incaltarile astea ca-i vad in toate magazinele, in toate culorile, magazine de firma sau no-name, sunt peste tot.Si nu inteleg cum sa te incalti in plasticele alea...mi se par foarte lati, iti arata piciorul mare si gros ..stiti cu ce i-am asociat ? Pe vemrea bunicii se purtau niste incaltari din plastic negru sau bleumarin , gumari se numeau , nu stiu daca ati vazut, nu cred ca se mai gasesc. Ei, astia sunt gumari in varianta moderna
Nu am nimic cu cei care poarta, nu asta vreau sa spun. Dar nu sunt pentru mine, pot sa fie de super firma .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Stati ca nu m-ati inteles: si mie mi se par incredibil de urati pentru mine. Dar pentru kiinderi sunt super simpatici, mai ales aia cu desene. Macar eu port 41 va dati seama cum ar arata gumarii la mine in picior? UGG idem.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Citat:
citat din mesajul lui Androix

Nu mai exista site-ul romanesc care vindea anul trecut crocsi originali, nici nu ma mira la ce preturi practicau. Doar ca acum as face comanda din afara numai ca nu am gasit nici pe .eu si nici pe .uk sa livreze in romania. romania nu e in eu. Stie cineva vreun site, eventual european care sa livreze la noi, dar ma intereseaza doar cei originali, am un model anume pe care il vreau.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!



AU IN bRASOV LA UN MAGAZIN...EU AM CUMPARAT PT BAIETELUL MEU 120 RON

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

EU AM CUMPARAT PENTRU BAIETELUL MEU la joaca..sunt super, alearga f bine in ei, sunt usori, comozi atat pt el cat si pt mine...si au si desene super haioase

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredana_76 spune:

Buna,in magazinul Cocor este o firma care vinde crocs pt copii originali,bondarel parca se cheama,eu i-am vazut la baby expo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Androix

Moama ce preturi baga aia de la next. Pe crocs.eu e modelul ala cu scooby vreo 29 de euro, astia il dau cu 37 In schimb spartoo e mai uman, multumesc mult, Kokiy! Eu vreau modelul cu batman, ala pe albastru, doar ca astia nu au masura pe care o vroiam eu, dar m-am abonat sa ma anunte cand aduc.

Mersi de sugestii, o sa incerc si in orhideea desi nu prea e in zona noastra, sa vad cum ma aventurez cu kinderii dupa mine pana acolo intr-o zi.


Daca mai stiti siteuri care livreaza in ro scrieti aici





Am fost ieri in Orhideea, la Super Sport , e langa Lee Cooper, Kenvelo...pe acolo...vav de KFC si am vazut exact modelul cu Batman, preturile se invart pe la 129-159.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

MOS CRACIUN 2010


CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Sa o ajutam pe Georgi sa mearga

Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput