Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(49)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

alinush ma bucur ca esti mai bine,
ff tare filmuletul, asa face si Eva si prin miscarea asta se roteste asa in pat,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushali spune:

multumesc pentru aprecieri, se lupta si cu babetik, inerca sa isi bage mainile in gurita si sa o ia si la fuga . Mai am una in care demola patutul, dar o sa o pun maine.

Va tuc-tuc dulce

Alina, de Maria Raysa (17.02.2011)

povestea printesei de zapada
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushali spune:

am scapat de zlabatura si acum au bagat reclama cu nivea

Alina, de Maria Raysa (17.02.2011)

povestea printesei de zapada
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Nu mai stiu daca am mai vorbit de site-ul asta, dar mie mi se pare genial, atat pt BLW cat si pt diversificarea clasica: http://www.homemade-baby-food-recipes.com

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

Andri31 stai linistita, fiecare copil are ritmul lui, s a mai spus
si anka se plangea de Luca ca nu se intoarce si dupa 3 zile de exercitii Luca numai asta facea, incearca si tu sa o intorci cum ti a explicat Lorich

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Alinush, pai si mie mi se pare ca suntem in urma, Alex e cu o luna mai mare si acum face ce face Raysa la 4 luni jumate....

Jucaria preferata e un soldatel de lemn din ala cu ate si cand tragi de ata misca mainile si picioarele. E pe hol agatat la oglinda si cand ne plimbam pe acolo tresalta tot, da cu manutele sa traga de ata, i se lumineaza toata fata . Dar nu-l luam de acolo ca l-ar rupe imediat, si asa nu stiu cat o sa reziste...Oricum nu e pentru varsta lui, e compus din bucati mici.


Copilul meu este atat de frumos...Cum strange-n pumni radacini lungi si coapte de-asteptare.
Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabivalceanu spune:

ANDRI, ce-ai maica? Lasa cupilu' in ritmul lui. Te anunt oficial ca unii vor merge de la 9 luni iar altii de pa la 15. Asa-i si cu rasucitul...sau mai stiu eu ce. Calma!

FLAGRANT, voiaj usor doamnei Lenuta! Si tu nu te jeli prea tare, nici n-o sa stii cind trec 6 luni!

G

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

gata v ati culcat?
gabi cum se simte Ioana?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Am picat si Eu la amin..prea vorbarete ati mai fost mey..de la amiaz ati umplut 10 pagini

Am avut iarasi o zi naspa
Am fugit toata ziua ..Dupamasa serbare de sf de an la gradinita..am gatat si gradinita !!!!!!!...acu e acu..vine supa neagra..ma tem de scoala.
Mario se simte aiurea de doua zile..ieri a avut o durere in picioare de nu putea sa mearga,nu mananca nimic nimicut de ieri.Azi piciorusele si-au revenit dar tot nu manca.Am dus kk la laborator..a iesit ascardioza
II dau pastile de usturoi.

M-am dus cu copiii la Kaufland
Mari peripetii
Sonic in marsupiu cu spatele catre mine ca sa vada si ea toate cele.Dintr-o data i s-a facut rau lui Mario..ii venea sa verse.Eram departe de intrare..nu era timp de nimic..am golit punga in care am pus portocalele si dai!daaa da venea cu jetul si cum am stat noi fata in fata cu MARIO, primul jet a fost trimis direct in mocuta lui Sonic...e scarbos dar inchipuiti-va saraca fifitza era full de voma..si in ochi avea..si nu a scos scumpica nici un sunet..
Am lasat cosul in mijlocul magazinului si fuga acasa.
Noroc ca stam peste drum numai...
Acuma se simte bine..a si mancat un picut de supa...ma gandesc ca a facut o indigestie ceva
Pe langa minunile astea tuseste destul de bine



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Roxx, ce spui tu acolo cu germana am patit eu cu engleza Am intrat in Guid Wars sa-mi salut amicii (dupa vre-un an si jumatate) si am constatat ca abia am scos un "hy" si un "bye", cand inainte duceam chiar conversatii la nivel inalt. Practica e mama invatarii. Si asta e valabil si pentru noua ta pasiune, html-ul. In momentul in care incetezi practica iti iesi din mana.

Lorich, eu am ratat data de 9... nu stiu unde mi-a fost capul... sa-ti traiasca flacaul si sa aiba parte de ce-i mai bun.

La multi ani cavalerilor si printeselor de 10. Sa fiti sanatosi, iubiti si fericiti.

La multi ani Laura!

Incerc sa-mi aduc aminte ce-am mai vrur sa spun...




"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"

"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."


Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput