LMA Horicu'! floricele de mai iunie 2010

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns biajitaru spune:



Surya Rachel
Maya Sofia
Beatrice Emilia


Bia


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

La multi ani cu sanatate fostilor bebelusi,azi fetite frumoase
Surya
Maya
Beatrice
Sa cresteti mari, cuminiti si sa aveti noroc cu carul!


La multi ani mamicii
NicoletaB
Sa-ti cresti in liniste si armonie puiul si sa te bucuri de el sanatos pana la 100 de ani!




Cris,mami de Sebi,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010



O vestuta pentru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lenabum spune:

LA MULTI ANI!
SA CRESTETI MARI SI FERICITE

Surya Rachel
Maya Sofia
Beatrice Emilia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


La multi ani, Surya Rachel !
La multi ani, Maya Sofia !
La multi ani, Beatrice Emilia!

La multi ani, NicoletaB!
Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de baietel (care e un cadou frumos, dupa doua zile) si de sot!



ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)
Blogul fetelor!
MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

[font=Comic Sans MS]
Buna!
Multumesc pentru urari, sunteti niste dragute! De mii ori mai frumoase sa se intoarca asupra voastra urarile!

Azi a fost ultimul examen din sesiunea asta. Ala de ieri m-a terminat. E cazul sa pun mana sa invat pt decembrie.

Anul trecut pe vremea asta stateam calare in pat cu un tort si o sticla de sampanie. sotul statea pe jos, prea multe chestii voluminoase in pat ( ma refer la tort si sampanie)!

Si imi doream ca peste o saptamana (pe 17 era programata cezariana) sa nasc un baietel sanatos la minte si la trup. Eram atat de relaxata, habar n-aveam ca peste 2 zile il voi tine in brate.

Anul acesta imi doresc ca si anul trecut: sa fie frumos,destept, sanatos. Eu nici nu stiu cand am cazut pe locul 2 in propia viata, dar tare mult imi place.
Va multumesc pt anul frumos pe care l-am petrecut langa voi ca mamica. Ne-am incurajat, sprijinit, certat, dar aceasta odisee chiar e speciala, chiar ai ce invata de la niste persoane speciale asa ca voi!

Termin aici, caci m-a apucat plansul.

font=Comic Sans MS]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutzicab spune:

Multumim pentru urari
Nana
Ruxi
Theo
Marilena
Bia
Cris
Lena
Alina
Nico

Vi le intoarcem cu mult drag!
Noi am petrecut cu multi pici azi dimineata, acasa, acum ne refacem! Fara turta, ca nasii nu sunt aici, Doamne ajuta, poate mergem noi la ei sa ne "achitam" de traditie (ca e faina).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronicach spune:

Multi ani traiasca!Multi ani traiasca!La multi ani!
Multi ani traiasca!Multi ani traiasca!La multi ani!
Cine sa traiasca?Cine sa traiasca?La multi ani!
Beatrice Emilia sa traiasca!

Maya Sofia sa traiasca

Surya Rachel sa traiasca !

Nico B sa traiasca!

La multi ani!!!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Onana spune:

Salutare fetele!

Zic si eu aici la multi ani sarbatoritelor de azi, sa cresteti mari (ca frumoase sunteti!), sanatoase, cu mult noroc in viata!

La multi ani Maya
La multi ani Sury
La multi ani Beatrice


La multi multi ani fericiti, Nico

Nico, ce frumos ai descris in cateva cuvinte aniversarea trecuta si schimbarile radicale aduse de acest an in viata voastra..mi-a mers la inima

Theo, m-am bucurat sa citesc despre Stelios, mi-era dor sa mai aflu ce mai face piticul tau scump..

Si stiu ca mai voiam sa zic, dar iar am uitat ce si cui..

Noi am fost azi la serbare la Matei, n-a fost cine stie ce, adica au dansat un picut, au cantat in cor vreo 2 cantecele, au mai zis un fel de poezioara, totul a durat cam jumatate de ora. Am mancat biscuiti si chec si limonada facute de ei, si cam asta serbarea. Am fost cu mic cu mare, inclusiv Tudor, si in nebunia pregatirilor am uitat acasa aparatul foto Sa va mai zic ce rau imi pare? Sper sa fac rost de poze de la ceilalti parinti..

Tudor in seara asta si-a luat inima in dinti si a inceput sa faca mai multi pasi singurel, sper sa-si faca curaj si sa persevereze, de-acum..

Fug, va cu drag, sa aveti un weekend frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marylenac spune:

La multi ani fericiti, Nico



Mami de Matei (11.09.2006) si Tudor (28.05.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanarus spune:

urez si eu cu intarziere sarbatoritilor sin ultima vreme si multa sanatate , viata senina si lipsita de griji, iar parintilor multa sanatate si viata lunga alaturi de minunile lor!

Karina Florentina
Eva Ramona
Livia-Miruna
Luca Octavian
Alex Matei
Cristina Alexandra
Alexandra Ioana
Andreea Antonia
Luca
Damian
George
Mara si Maia
Marisa Alexandra
Stelios
Patricia Andreea
Bianca Maria
Eliza Alexia
Raluca
Surya Rachel
Maya Sofia
Beatrice Emilia

Mergi la inceput