*LMA Andrei, Delfinariu in straie de sarbatoare143

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Citat:
citat din mesajul lui bumblebee

Neata!


La multi ani, delfinas sef!! Sa fii sanatos, voios, sa cresti mare si voinic!


Stefan Calin de Ariana1

Victor de Ilinca

Matei Gabriel de creatza11 Ce mai faceti?
Adina Stefania de Lauri_ca
Alina si Victor Andrei - 23.07.2010
Luna 10
POZNA - Luna 11


si din partea noastra!

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Multumim din suflet Cristinelor!!

Alina si Victor Andrei - 23.07.2010
Luna 10
POZNA - Luna 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_goga spune:


La multi ani ANDREI!! Sa fii sanatos, voios, sa cresti mare si frumos iar parintii tai sa se bucure de tine!


Stefan Calin de Ariana1

Victor de Ilinca

Matei Gabriel de creatza11
Adina Stefania de Lauri_ca



mami fericita de mamutzica Bogdan-Andrei
13 iulie 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tina_80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Diana_Eva

Paula, Rody- cafea facuse Racusor pentru noi toti, eu am dat invitatie speciala doar, doar nu uita de noi Btz.

In ceaiuri, fructe e putina vitamina c- trebuie sa mananci multe lamai sa faca cat o pastila de vit C - eu ii sau vit c naturala - se gaseste in farmacii - sunt picaturele - 10 pe zi.
Nu zic ca cea din fructe nu e f buna dar la urgente trebuie multa.



Diana, mami de pui iubit Eva (20.08.2010)


si eu ii dau 8 pic vit C/zi pt ca e buna pt sist imunitar si ajuta si la pofta de mancare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tina_80 spune:

Nu mai am timp sa citesc.......

LA MULTI ANI ANDREI! Sa cresti mare, sanatos, frumos si norocos!
Mami Racusor, sa fi sanatoasa si fericita alaturi de Andrei! Sa-l cresti mare si frumos pana la adanci batranete! Felicitari, esti o mamica minunata!

La multi ani Victor, Matei si Adina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

salutare!

La multi anisori sarbatoritilor de astazi!!!sa cresteti mari, frumosi si sanatosi puiuti scumpi

un buchet mare de pt fetele care au facut un subiect aparte pt micul sarbatorit

tocmai m-am intors de la o plimbare si am zis sa imi mai fac timp si de forum asa ca am lasat treburile deoparte si am venit sunt pe balcon, fata doarme in carut si eu stau la racoare bine imbracata ca de vreo 2 zile sa stricat iar vremea

Katalina felicitari pt kg pierdute
eu in loc sa ma ambitionez sa incep de pe acum miscarea tot aman pentru cand voi merge acasa as face io ceva sa dau celulita asta jos ca vb aia ma duc la mare dar in 2 saptamani rezolv io ceva??!!
si de cand am citit ca Alice face prajitura nu va zic ca numa asta imi trece prin cap sa ma pun sa fac si eu una ca doar nu am destule kg rusine sa imi fie

Victooo m-ai pus pe ganduri ca o sa raman fara tzitzi dupa ce incetez si eu cu alaptatul cat m-am plimbat pe afara numa la asta ma gandeam mi le priveam (atat cat se mai vedeau ) si ma gandeam ca nu vor mai fi acolo in cateva luni asa ca intrebare pt Toate fetele care ati alaptat - vi s-au micsorat sanii tare??

gata...acum fug sa fac ceva de papa ca iar trag chiulul la bucatarie









Mami de Andra Maria 02.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonasin spune:

Crispro, multe si multi , nu am stiut ca tu ai facut mesajul de la inceputul capitolului pentru Andrei, m-ai facut sa plang si azi cred ca tot asa o tin sunt tare emotionata, imi rau ca nu am fost acolo (virtual) cand ati inceput sa nasteti puiuti astia formidabili dar sunt acum si ma bucur ca sunt printre voi chiar daca nu asa de des pe cat mi-as dori.
La noi incepe ploaia, vremea asta....

Ramona,mami fericita de printesa Daria-Cristina

Daria 10 luni jumatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramonasin

Crispro, multe si multi , nu am stiut ca tu ai facut mesajul de la inceputul capitolului pentru Andrei, m-ai facut sa plang si azi cred ca tot asa o tin sunt tare emotionata, imi rau ca nu am fost acolo (virtual) cand ati inceput sa nasteti puiuti astia formidabili dar sunt acum si ma bucur ca sunt printre voi chiar daca nu asa de des pe cat mi-as dori.
La noi incepe ploaia, vremea asta....

Ramona,mami fericita de printesa Daria-Cristina

Daria 10 luni jumatate


lasa ca esti cu noi de acum inainte!!! si te asteptam cat de des poti! si sa ne sarbatorim copilasii multi ani de aici inainte impreuna!

Nu era important cine a scris mesajul, e important ca ne-am gandit fiecare cu drag la Racusor si Andrei si am asteptat toate cu nerabdare clipa asta importanta. Tocmai de asta profit de ocazie sa iti spun, BTZ, ca ne-ar face mare placere sa fii si tu alaturi de noi zilele astea.



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

Hello!

Ne-a prins o furtuna de praf in parc de am zis ca-mi ia carutul pe sus! Am venit fugind la propriu acasa.

Cand am ajuns la masina nu reuseam sa strang carutul cu fata in brate asa ca l-am burdusit peste scaunele din fata. L-am impins si cu piciorul numai sa intre. Nu va spun ca eram amandoua negre de praf!

Katalina ce haios e Victor! Un frumusel! Iar tu mami... arati bestial!
Io incep sa cred ca secretul sa arati super e sa faci 3 copii. Ma uit si la Kata si la aelita si pe bune daca nu-i asa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Oricum, nici nu stiti ce rol important a avut Crissy, ca ea a venit cu toate ideile!!! si a muncit gramada!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput