Aradence DC - (164)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am nevoie de rochita alba pentru Adelina. Sambata viitoare avem nunta (unde vom fi nasi) si ea va fi miresuca.
Nu as mai da banii pe rochita ca poate o mai poarta o data anul asta si anul viitor ramane mica de ea.
Nu aveti cumva de imprumut? (sau chiar de vanzare...)


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Alina, eu ti-as da-o cu placere rochita alba ce-a fost si la Gabi, doar ca n-am idee unde e... Cred ca Gabi mi-a adus-o...dar nu mai stiu ce-am facut in continuare, ca nu stiu sa fie pe acasa.
Si copiii s-au jucat pe chitara alora de la Google, si acum mai vor.
Clau si Ioana, foarte frumoase pozele de la serbari. Bafta multa in primul lor an scolar.
GAbi cum se simt copiii, ca nu ne-ai zis.


Ada


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ada mama, tu mi-ai vandut mie rochita!!!! Noroc cu Gabi ca ne-a luminat. Ea mi-a zis sa te sun ca ai rochita si eu atunci mi-am amintit ca mi-ai dat rochita.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Ada am zis si de copii in ultima postare ca sunt mai bine si nu mai au febra. Scaune au avut doar cate unul fiecare azi, pana acum.Nu au fost la scoala-gradi, i-am dus la bunici azi ca eu am mers la lucru.
De doua zile ma doare capul intruna. Doar azi cat am fost la lucru nu m-a durut deloc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitzica

Ati cantat la chitara pe google azi? Ce fain!!


vreo jumatate de ora m-am tot jucat E cel mai fain si inedit logo...asa scriu si ziarele



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

No, m-am intors pe pagina cealalta sa vad cand ai scris Gabi... M-am lamurit.
Alina, ce m-am mai distrat cand ai sunat. Eu tineam minte ceva, dar mult prea vag. Noroc cu Gabi ca a tinut minte mai mult decat noi. Si tu cu rochita in casa si ne ceri noua.. Vai vai!
Copiii au adormit si eu in loc sa ma uit la filmul meu m-a apucat butoneala. Puteti sa ma luminati pe ce trebuie sa apas ca sa am scroll la touchpad pe laptop? Mai acum vreo ora m-a miscat Vlad cumva si nu stiu ce-am apasat si m-a socat ca aveam in sfarsit scroll la laptop!!! Dar n-am idee ce-am facut. Am dat ceva click dupa si mi-a disparut. Acum tot caut pe net drivere sau programele pentru gesturi multi-touch.


Ada


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Deci oficial am nevoie de concediu, ma conversez cu lumea si cand fac poante nu ma prind de ele, nu mai gandesc deloc, ma simt tot obosita. Incep numaratoarea inversa, dar mi groaza ca la cursul de vanzari din weekend-ul viitor nu voi fi in stare sa gandesc nimic.

Frumosi copii la final de gradi, pfuuu ce trece timpul .

Cu Alina33 m-am intalnit io la gen 21, cand m-am duc duppa B la karate ultima data. E bine. Dragos s-a inaltat incredibil.

Ioana, nici io nu mai pot intra, imi cere sa ma inregistrez .

Alina, Ada, faine sunteti cu rochia .





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Ada, tasta Fn apasata impreuna cu o alta tasta pe care trebe sa fie desenat un deget si un patrat sau ceva de genu asta. Asa activezi si dezactivezi mouse-pad-ul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Ce ciudatenie. Am descoperit acum ca daca bat cu doua degete deodata in touchpad se activeaza scrollul. Daca mai dau un clic cu un deget dispare. Ce tare! Si ce rapid!

Ada


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

No Ada, bine ca te-ai luminat si tu cu scroll-ul ala!
Am gasit rochita, ma gandeam ca ii mare si cand colo ii chiar scurtutza.

Flavia, cand intri in concediu mai exact?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput