Aradence DC - (164)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

salutare!

Am fost cu Ale la doctor. Nu are nici o boala infectioasa cunoscuta....Ea are o eruptie destul de proeminenta pe trunchi, fese, picioare pana aproape de genunchi, pe brate.Nu are ganglioni la ceafa...Are nasul cu secretii de ieri. Obrajii nu mai sunt rosii,nu are febra...Nu stiu ce sa zic, poate e o viroza cu eruptie, poate e o alergie...Nu a primit niciun tratament, doar aerius.

Miha frumoasa familie ai.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

No gata si gradinita
Am avut o serbare SUPERBA cu niste copilasi minunati Au avut emotii dragii de ei Aceasta a fost cea mai frumoasa si incarcata serbare atat pentru noi parinti/bunici cat si pentru copii! Se citea pe fatuca lor emotia
Doamnele ne-au facut si o surpriza Dupa carnaval si serbare ne-am adunat cu totii sus in sala lor de clasa si ne-am indulcit, copilasii au dansat, s-au distrat, iar la final am primit o plasuta in care a fost dosarul cu intreaga lor activitate din acest an si un album cu poze, poze cu fiecare din clasa, poza doar cu baietii, doar cu fetele, cu doamnele...un album superb, o amintire minunata!
Si ca sa nu ma dezmint, am plans...nu chiar cum ma asteptam, dar tot am plans! Pe mine foarte tare ma emotioneaza serbarile
Poze am sa va pun maine ca acum sunt la berou

Carmen, condoleante! Dumnezeu sa o odihneasca in pace!

Mi-am amintit ca una dintre voi a intrebat de Piratii din Caraibe 4...deci eu o porcarie mai mare n-am vazut de cand sunt M-a prostit Clau sa mergem sa-l vedem si ne-am dus...la un moment dat eram atat de plictisiti de am vrut sa plecam da ne-am gandit ca daca tot am stricat o tona de bani pe bilete si altele sa stam sa-l vizionam pana la capat! oricum, din punctul meu de vedere nu e deloc un film pentru copiii...acum depinde si de copil...de Raul sigur nu e, desi ma tot bate la cap sa-l duc! Sa nu va asteptati la 3D fain...nu e deloc, sunt doar cateva secvente care merita vazute 3D, in rest kaka pishu




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

si pozele de la serbare!



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salutare fetelor!

Clau frumoase pozele de la serbare! Mult succes la scoala de acum...

Si piticul meu cel mare a avut serbarea de final de gradi in 6 iunie...pana acum am doar 2 poze cu absolventul meu de gradinita:), dar astept sa mai primesc si altele...
https://picasaweb.google.com/pufymic1/AlesioAbsolventDeGradinita
Ovidiu mi-a povestit ca a fost superba serbarea si extrem de emotionanta...eu...am ratat-o si pe asta...:(

In rest...nimic...
Cica ca intorc maine in VBC...sa vedem...(asta dupa ce mi-au mai zis odata ca ma intorc in 10 si apoi au zis ca nu, ca vin in 17...)
OF!

Va pup...ma apuc de impachetat...:(



http://povestiprafuite.blogspot.com/" target="_blank"> Povestiprafuite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ioana, felictari si viitorului tau scolar!

Tot am vrut sa-ti spun, ca eu desi am cont pe google nu pot intra sa citesc povestile tale prafuite Zice ca nu sunt invitata




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Salut!
Miha felicitari pentru micutza crestina!Ce frumosi sunteti toti si ce bine-i sta la Susu cu copiii mici pe langa el!
Frumsi copiii la serbare, o astept si eu pe a noastra de miercuri!
Noi suntem bine, s-ar putea sa mrgem in weekend la mami la Valcea.Sa vedem cum incapem in masina la fratelo, sa Cipri n-are timp sa mearga cu noi!
Carmen Condoleante pentru bunicutza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Sanatate piticutzilor tai Gabitzica!Cum se mai simt?
Ioana tinem pumnii sa te intorci la VBC maine?Nici eu nu reusesc sa citesc povestile prafuite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau, Ioana, am vazut micii absolventi, puteti fi mandre de ei! Pe Alesio l-am vazut zilele trecute pe FB.

Ioana, iti doresc sa te trimita acolo unde vrei tu si unde-i mai bine! Spor la impachetat!

Gabi, imi pare rau ca-s bolnavii copilasii. Cum se simt azi?
Iar sunt multe cazuri de enteroviroze.

Niko, demult n-ai mai dat pe-aici. Ce mai faci, ce fac piticii?

Diana11, bine ca nu-i nicio boala infectioasa.

Moni, te asteptam cu vesti!

Adelina are maine serbare la gradi.

Sunt fete care n-au mai dat niciun semn demult...oare de ce? CristinaR, Cristale, AncaP, Anca16, Cristiana70, DianaR, X-ray, CodrinaA...???


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Nico, sunt mai bine copiii, nu au mai facut febra.
Ati cantat la chitara pe google azi? Ce fain!!
Moni cum mai esti? Noutati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitzica


Ati cantat la chitara pe google azi? Ce fain!!


Da! M-am "jucat" si eu.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput