Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (142)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

larissa, Nectarica e o frumusete, o sa aiba el pretendente la usa

tare faza cu marea! bine ca ai vazut in ultimul moment!

eu stau si ma gandesc daca sa-i fac baie Isei... acuma fugareste motanul pe sub pat. cum a dormit 2 ture azi (cam 3 ore) acuma n-are somn

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:

Buna seara delfinariu

Am citit cu tristete ca pozele delfinasilor au disparut si ma ingrijoreaza tare lucrul asta. Eu am fost plecata cu sotul in vacanta, dupa aceea am fost si inca sunt ocupata cu o problema de familie care sper sa isi gaseasca repede o solutie sanatoasa de dragul tuturor . Prin urmare nu am mai intrat pe gmail pana in seara asta cand am avut putin timp sa respir si am deschis forumul , am citit doar capitolul asta deci nu stiu motivele pentru care s-au suparat mamici
.
Am o rugaminte la cea care se va ocupa de contul de picassa al delfinasilor, daca a mai ramas un album al nostru ma informati va rog si pe mine? Eu am doar parola veche si nu merge, eventual cea insarcinata cu conturile ar putea sa imi stearga si mie complet cele 2 albume? Cer asta ca siuatia de azi e oarecum o invazie in intimitatea delfinariului, locul unde impartim evolutiile copiilor si nu mai este tocmai sigur. Prefer sa incarc din cand in cand cate o poza la semnatura.

Pentru logare daca ai avut salvate parola si id-ul , este posibil doar daca pc-ul nu a fost inchis sau restartat de la ultima logare.

In rest de noi , toate sunt bune, Letizia a ramas la 9600 grame la 11 luni, cm nu stiu, vrea sa mearga in picioare si face o multime de nazbatii.
Sper ca toti copilasii sunt bine, si va doresc o seara frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tina_80 spune:

Am citit tooot

De f mult timp n-am mai trecut de la agonie la extaz.....am avut nervi de mi-a bubuit capul, am mers am mancat o salata de rosii cu almete si am fumat si-o tigara(cand am nervi mi se face un gol mareeeeeeee in stomac de imi vine sa mananc si pietre), dar acum m-a bine dispus Saddie si Paula

Acum ma bag si eu la nani, ca doar nu ma mai apuc la ora asta sa mai invat.......maine, la 17 am examen!..este ultimul si nu stiu nimic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Acum vb cu Cosmin si imi spunea ca putem face plangere la google ca ne-am pierdut toate datele de pe mail si sa cerem IP celui care a intrat. Cine stie bine engleza poate compune un text, nu? Macar sa aflam si noi care a fost binevoitorul/binevoitoarea. Il/o dam in judecata si ne facem bani de Disneyland!!!


pai paula, si cum stim cine dintre cei care au intrat e autorul/autoarea? ca au mai intrat si mamici cu buna-credinta in cont zilele astea

dar cu banii de Disneyland sunt total de acord

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Carmen, ca te prind rar. Asta pentru ca si eu scriu rar. Te pup si pe tine si pe Leti. Sper sa rezolvati curand problemuta ce va macina!
ar fi bine sa ma duc si eu la domn ca maine cica ma apuc iar de facut bagaje si am si sunat la agentie sa le zic ca eu am facut rezervare din 8 iunie...or fi zis aia ca is dusa pentru ca pe toate mail-urile de confirmare inca din aprilie scrie 9 iunie. ba mi-am repezit si sotul ieri care tot era mirat ca plecam pe 8 dar nici nu a insistat cu argumente.


Larisa mamica de Nectarie (22 iulie 2010) si Alexia (13 iulie 2006)

http://picasaweb.google.com/roparo/CopiiNectarieLuna5#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

"Podul de piatra s-a daramat,
A venit apa si l-a luat
Vom face altul pe rau in jos
Unul mai trainic si mai frumos"

Ia sa vezi ce minunatie de cont o sa avem, frumos structurat, bine documentat

Propun ca pe picasa sa punem poze cu delfinasii nostri in fiecare luna din primul lor an de viata, ce ziceti de tema mea?

Asa.. deci se vorbeste despre petit.. Larisa, il inscrii pe Nectarie?


*************************
Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/ffa0jvmdze07utwv.png" target="_blank">Bianca Maria (04.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui tina_80

Acum ma bag si eu la nani, ca doar nu ma mai apuc la ora asta sa mai invat.......maine, la 17 am examen!..este ultimul si nu stiu nimic


bafta maine!!

carmen, n-a mai ramas nici o poza, nici un document!

alice, tu erai cu inghetata? acuma dormi, ca-ti ceream si eu una....

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

buna seara, mamici!

Am plans si am ras de ce am citit in urma. Ma miram eu ca s-a scris atat de mult cand am intrat si am vazut pe unde am ramas cu cititul.

Azi Natali a batut recordul la nedormit peste zi. Doar jumatate de ora a dormit de la 12.30 la 13.00.


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Acus imi termin si eu berea si ma duc la un dus.

In mod normal se poate vedea ip-ul persoanei care a sters/ modificat/ adaugat date in cont. Ma indoiesc ca nu au o baza de date cu astfel de detalii.
Si e posibil ca datele sterse sa nu fie intr-adevar sterse si din baza de date google.



*************************
Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/ffa0jvmdze07utwv.png" target="_blank">Bianca Maria (04.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Tina, bafta la examen.

Carmen, gand la gand cu bucurie. In timp ce citeam despre 'piratarea' contului de delfinasi, m-am dus pe contul de gravidute sa-mi sterg albumul, dar fetele deja au schimbat parola.




de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput