Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (142)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alice_Elena

ainotna, am vazut, notat. te sun cand se stabileste ce si cum

nu mai fac nici o prajitura ca e tarziu si mi'e somn. va dau inghetata

mara
Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si 9+


Orice, dulce sa fie..

Alina si Victor Andrei - 23.07.2010
Luna 10
POZNA - Luna 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Alice multam de inghetata dar de data asta eu zic pas(desi nu se prea intampla la mine) am mancat deja 2 pe ziua de azi.Poate dupa ora 24.00 ca sa am o scuza ca e o noua zi...

Somn usor sa aveti...eu ma duc sa gatesc ceva acum ca frigiderul urla, nu mai am nimic de mancare...puup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

rody, bumble mey nu m-am pilit asa de tare da' oleaca imi jucau ochii in cap, ca eu nu tin la bautura. O bere sau un pahar de vin si-s vesela instant.

Am culcat piticania nevricioasa si am facut si pace cu sotul la o fasolica (la propriu, am mancat iahnie ). Saracul era amarat si de la servici ca sunt nu stiu ce probleme dar n-a mai zis nimic, a lasat nebuna sa se calmeze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Hi

Am ajuns cu bine iar aici totul este la superlativ -pana la urma am luat caruciorul nostru :)
Cu mancarea ne descurcam bine, sunt legume si carne fiarta fara sare pentru cei care tin dieta si au chiar si borcanase
In schimb programul de somn-mancare e dat peste cap de tot
Īncerc sa mai intru si sa citesc cāte putin...cred ca am pierdut cāte ceva!?

Pupici




Matei - luna a 11-a 08.07.2010

" Indiferent ce vei face in viata va fi nesemnificativ. Dar este important sa o faci!" - Mahatma Gandhi


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana_Eva spune:

cat am ras...

Idee de jucarie - periuta de dinti oral b electrica - ca sa ia panadolul i-am dat periuta mea - de 30 de minute se joaca cu ea. Nu detaliez pe unde a bagat-o. Oare o pot pune la sterlizat macar asa un pic?

Hm noi nu avem pretendenti?! Sa indraznim sa nazuim la delfinasul sef? Ce zici Racusor?

Diana, mami de pui iubit Eva (20.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tina_80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui saddie

Citat:
citat din mesajul lui Anne45

Bumblebee-ca sa-ti raspund la mesaj :
Fiecare este liber sa scrie unde vrea si sa se planga unde vrea , faptul ca voi ati interpretat totul asa cum va cadea mai bine , nu este treaba mea.
Eu nu am jignit pe nimeni si niciunul nu are dreptul sa ma jigneasca.
Nici una dintre voi nu m-a sprijinit , din contra ...Tin sa va multumesc , am inteles ce persoane sunteti !
Fetele aveau dreptate ...
Oricum nu mai conteaza !


mami fericita de Giuliano (07.07.2010)



http://picasaweb.google.com/102421590206055963392


Ma Anne... acuma... eu am baut o bere si m-am pilit. Da' tu nu mai pleci? Adica de cate ori iti mai iei la revedere?

... pardon ADIO?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui crispro

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Cristina, hai sa-ti zic eu cum sta treaba asta. Stii, in Cluj am avut intalnire cu 4 delfinasi baieti. S-au inteles bine, s-au placut , s-au jucat. Raul cu Victor au avut altercatii chiar f personale, noi , mamicile ne-am placut...dar totusi SPER sa nu se casatoreasca vreodata!!!!. Deci nu se pune nici la voi!!!!


esti bolunda!


cu voi nu mi-e rusine sa ies in lume! o sa va visez la noapte

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

aoleo ce e pe aicisa..cearta si incuscreala. Numa' bine sa le leg si io putin una de alta si sa ma supar ca pe Nectarie al meu nu-l baga nici o gagica in seama. De ati sti fetelor ce zulufat blond cu ochi albastri am io Bine, are vreo 12 kg jumate dar de mancat nu stie sa manance...se ineaca si cu apa, da' poate invata pana nu ma duc eu la spitalul de nebuni Ah si mi se pare ca seamana cu Biencuta lui Michelle...cred ca s-ar potrivi...

Sa va zic una buna....eu credeam ca plec maine la mare numai ca uitandu-ma pe voucher am vazut ca e intrarea din 9 iunie. Clar m-am tampit de tot. Deci plecam joi pana la urma. Azi a venit si la noi cineva la curatenie si a facut luna bec bucataria. Asa am si eu timp mai mult de Nectarica. Super relaxant fetelor sa te mai ajute cineva si sa fie si curat in casa.
Zic si io ca si cris. Sa auzim numai de bine de maine incolo!

Larisa mamica de Nectarie (22 iulie 2010) si Alexia (13 iulie 2006)

http://picasaweb.google.com/roparo/CopiiNectarieLuna5#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana

Īncerc sa mai intru si sa citesc cāte putin...cred ca am pierdut cāte ceva!?

Pupici


ooana, mai bine nuuu! doar ultimele 2 pagini, daca tot vrei. restul lasa dupa vacanta

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Oana, super ca totul e ok!!!Lasa ca Matei e copil cuminte si cand ajungeti acasa isi revine el cu programul...V-ati bronzat?
Acum vb cu Cosmin si imi spunea ca putem face plangere la google ca ne-am pierdut toate datele de pe mail si sa cerem IP celui care a intrat. Cine stie bine engleza poate compune un text, nu? Macar sa aflam si noi care a fost binevoitorul/binevoitoarea. Il/o dam in judecata si ne facem bani de Disneyland!!!

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Poze luna 10

Mergi la inceput