Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (141)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Buna ziua, mamici!

Carla, Mateo si Ariana!!!

Am vazut si eu intalnirea de la Cluj. Delfinasi unu' si unu'. Si maicile super!


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

Citat:
citat din mesajul lui eladea2005

aaa...esti tu draguta, da nu tre sa-mi spui, ca oricum bag in mine... cred ca va trebui sa renunt sa mai merg la cumparaturi, sa-i dau doar lista sotului cu alimentele sanatoase pe care sa le cumpere...altfle io is direct la dulciuri si alte magarii...



ha, ha eladea zici ca-l trimiti pe sot? La mine sotul lucreaza la o firma de cioco si biscuiti si lunar vine cu pachet acasa, cam 1-2 kile de dulciuri! Nah ce crezi ca fac eu cu ele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Rody, ce fain ati petrecut. Mi-ai adus aminte de drumetiile de pe munte cu cantarile voastre.
Sper sa-i treaca fetitei problema cu paralizia.


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Oana, vacanta placuta! Cred ca stati deja cu burtica la soare.

Noi stam cu mancarea cam asa:

Fructele, pranzul si cina ii pregatesc 200-220 ml (in paharele de la Avent) si de multe ori mai ramane din continut cam 10-20ml. San dimineata, seara la culcare, noaptea de vreo 2-3 ori si peste zi daca o culc in casa o adorm la san (dacat sa stau s-o adorm o ora cu suzeta, prefer la san in 5-10 minute).

De vreo 3 zile ne-am stricat si noi programul de somn. N-am mai reusit s-o culc de doua ori peste zi. Nu vrea si pace. S-o culc cu zorul??? Cum???
Azi de exemplu a adormit la 1 fara un sfert. Sigur n-o sa mai vrea sa doarma a doua tura. Si seara de-abia ma mai inteleg cu ea.


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Eladea, tocmai de aia eu nu tin dulciuri in casa. In cel mai bun caz am ciocolata neagra.


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

saddie, cris...haha, eu sunt mare pofticioasa...in plus, ciocolata fina n-o refuz niciodata...

si alaltaieri sotul dragutul s-a gandit sa-mi aduca niste 'bunataturi' de ciocolati... evident ca le-am halit...

si eu cumpar mai nou cioco neagra(deh, ma mustra constiinta...)dar cumpar cu menta si lamaie sau cu portocale, sau cu alune...

LA MULTE LUNITE PUIUTI IUBITI, SARBATORITI ASTAZI!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP - POZE RECENTE

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Rodi, Doamne da sa fie de la curent in cazul fetei nasilor.

Ati vazut la stiri? un baiat de 14 ani din Zalau a fost rapit de dimineata din scara blocului de niste mascati si lasat cateva ore mai tarziu intr-un sant, pe un drum intre sate. La noi e oraselul mic, nu exista "bande" si razbunari. Poate l-o fi luat pt trafic de organe? ma gandesc ca in orele alea i-o fi facut poate ceva analize, si nu era compatibil.. io stiu.. Doamne, ca ma ingrozesc. si chiar povesteam zilele trecute cu cumnata-mea ca e bine ca stam in orasel mic, ca aici nu se intampla tot felul de tampenii. ei, si uite...



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

No, pana la urma cica si-a inscenat copilul propria rapire... bravo..



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

ioi..tu cristina..Doamne fereste!brrrr

Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crispro

Rodi, Doamne da sa fie de la curent in cazul fetei nasilor.

Ati vazut la stiri? un baiat de 14 ani din Zalau a fost rapit de dimineata din scara blocului de niste mascati si lasat cateva ore mai tarziu intr-un sant, pe un drum intre sate. La noi e oraselul mic, nu exista "bande" si razbunari. Poate l-o fi luat pt trafic de organe? ma gandesc ca in orele alea i-o fi facut poate ceva analize, si nu era compatibil.. io stiu.. Doamne, ca ma ingrozesc. si chiar povesteam zilele trecute cu cumnata-mea ca e bine ca stam in orasel mic, ca aici nu se intampla tot felul de tampenii. ei, si uite...

Cristina , mami fericita de bebe Vlad (17.07.2010)

Poze

Sa-l ajutam pe Alex


doamne fereste ca te ingrozesti cand auzi tot felul de stiri de genul... cine stie ce-o fi fost in capul alora..o fi fost paote vreo razbunare?

LA MULTE LUNITE PUIUTI IUBITI, SARBATORITI ASTAZI!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP - POZE RECENTE

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput