Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (141)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lauri_ca spune:

Citat:
citat din mesajul lui bumblebee

Carla Maria si Matteo Cristian

Ariana de bubster



Alina si Victor Andrei - 23.07.2010
Luna 10
POZNA - Luna 11

La multi ani si din partea noastra!
Multumesc pt. comentariile la poze, va pe toate.
Am vazut poze cu baieteii de la Cluj, frumosi unul si unul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

buna dimineata, delfinariu

bambo, multumim de cafea. si felicitari ptr MAMA

cris, iar esti treaza la ore imposibile . nu de alta, dar de la 5 is si io treaza, ca azi-noapte am facut o mare boacana. cand i-am preparat lp de seara, am scapat nu stiu cum cutia din mana si, ca asa zice legea lui Murphy, a cazut exact cu gura-n jos. ar mai fi fost un sfert de cutie, dar au mai ramas 3 masuri. asa ca la 5 dimineata s-a lasat trezirea cu urlete, ca lp nu i-a ajuns, apa nu vroia, ceai nici atat... asa ca i-am pus 50 ml lv si 50 ml apa , dar m-am bucurat cand nici asa nu a vrut sa bea. pana la urma a adormit asa maraind langa mine in pat .

am uitat sa iau tel de pe noptiera si tocmai a sunat a doua alarma (de atentionare ca e ora de plecat la scoala ) si pana s-o aud eu Isa era in 4 labe, speriata, cu ochii mari-mari (ca in video cu bb ce se trezea de la sforaitul lui tati). am luat rapid tel si am iesit, am pandit-o prin deschizatura usii sa nu cumva sa cada din pat, dar si-a gasit rapid locul si doarme iar

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Bumblebee, drum bun la Buc, distractie faina la concert!!! ca nu stiu daca mai intru azi (sau daca mai intri tu). Nu te ingrijora pt V. va fi bine!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

neata fetele!

am avut o noapte buna, i-am dat doar de 2 ori sa pape...no, alta viata, ce sa zic...

asaaaa...vroiam sa zic si eu ca mi-a parut tare bine sa ii cunosc pe Raul si Matei(plus parintii din dotare...)...sa-i revad pe Victor si Mihai...si mamicile lor, evident...

tati de Matei merita titlul de babysitter sef, in grad de cavaler...

copiii per total au fost cumintei, un marait ici colo, de somn sau de foame...in rest numai de bine...

mi-ar placea sa repetam experienta asta de cate ori e posibil...si sa ne reunim mai multi delfinasi si mamici(dar si taticii sunt bineveniti...)

va scriu mai multe de la Turda, acu sunt prinsa cu bagajele...

LA MULTE LUNITE PUIUTI IUBITI, SARBATORITI ASTAZI!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP - POZE RECENTE

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Rodi, pai la cat Lp a baut aseara, nu e de mirare ca nu a mai vrut acum de dimi... tot am calculat azi noapte, o fi fost vreo 330ml total in bibele vostru. al meu de cateva zile masa o are la 6-7 dimi, excelent, doar ca nu prea papa - acum de ex a papat doar 100lp. si aseara la 21 a papat 170lp. atat.

inca doarme... ca seara adoarme cam pe la 10, asa ca pana la 10 dimi e somnic.



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Neata fetele
Am, ajuns la Ludus. Am avut un week-end plin, mai avem un pic si mergem si noi la mare. De abia astept...
Eu nu am facut poze la marea intalnire, nu am avut ap foto la mine.
Bumblebee, distractie maxima la concert!!!
Dupa ce le-am vazut pe fetele de la Cluj, m-am hotarat sa mai tin o tura de cura, incepand de azi. De azi devin iar irascibila de foame, deci ignorati-ma cand o iau pe ulei...
La multi ani Carla, Matteo si Ariana!!

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Poze luna 10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:



Carla Maria si Matteo Cristian

Ariana de bubster



Iuliana mami fericita de minune Tudor 05.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Am vazut si eu pozele! Ce delfinasi frumosi...dar si mamicile...una si una

Iuliana mami fericita de minune Tudor 05.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

Doamne ce mamici frumoase si ce delfinasi minunati!! sunt invidioasa pe voi fetelor, sa stiti, ca v-ati intalnit!! niste scumpi! si mamicile una si una!!!

intalnirea de la munte e weekendul ala cu 15 august (adica lunea libera), cand am putea sa stam mai mult, doar ca o sa fie full la munte. chiar trebuie din timp aranjat.

AMR 4 zile pana la prima aniversare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

M-am uitat iar la pozele de la intalnirea din Cluj, ce faine sunteti mamicilor!!! si copilasii is superbi! se distreaza ei de numa! tare mi-au placut pozele!

ioi, copilul inca doarme. tare aiurea program si-a facut. si ieri tot la 11 s-a trezit, i-am dat fructe, a mancat putin, cam 100ml, si la 13 masa de legume. si nu a avut ieri decat un somn. azi probabil va fi la fel...



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput