Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (141)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

crissy, esti pe-aici?? crezi ca ne poti ajuta? eu am cautat si pe la gunoi, si peste tot... doar mail-urile mai is acolo! eu nu vreau sa cred ca poate cineva sa faca asa ceva, poate din greseala... dar daca s-au sters din greseala trebuiau sa fie la cos

ei, acum nu-i nimic! o sa le punem din nou! dar clar ca trebuie IAR schimbata parola si avuta si mai mare grija la cine ajunge . dar iti lasa un gust amar doar gandul ca ar putea fi careva dintre noi

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Asta cu greseala mi se pare greu de crezut ca deh... stergi un fisier dar nu si DOCS si Pictures ,,etc din greseala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

Vai nu pot sa cred...oare in ce lume traim...cata rautate...nici nu mai am cuvinte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

mov nu ma pricep eu asa bine dar din greseala nu cred ca se poate sterge continutul a doua sectiuni diferite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Poate aceeasi persoana mi-a sters si mie subiectul din mamici dragi, de pe facebook...

Gata cu miorlaitul..., haideti sa vedem ce putem recuperare si sa ne apucam sa punem inapoi pozele in delfinasi si fisierele in docs. Tb sa ma uit ce am pe acasa salvat. Cutiuta muzicala sigur si niste carti de bucate...


Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Poze luna 10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Eu am clipul de la Rody (fara ultima modificare) si alte cateva documente salvate,daca ajuta.

Sper sa fie totusi doar o eroare....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

Paula orice e posibil

Si eu am clipul salvat...eu nu cred ca e din greseala...din greseala stergi un doc sau o poza nicidecum tot continutul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

Eroare sau nu (desi nu cred nici sa ma bati ca e o greseala), nu cred ca mai recuperam nimic din tot ce era acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mov_79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui saddie

mov nu ma pricep eu asa bine dar din greseala nu cred ca se poate sterge continutul a doua sectiuni diferite.


da...cam ciudat..dar parca nu vreau sa cred...
oricum le refacem noi

Mergi la inceput
Mergi la inceput