Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (141)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramonavlas spune:

Citat:
citat din mesajul lui carla_2008

fete o parola va rog !!!!!!!nu pot vedea filmuletul Rodicai.pozele de la Cluj unde sunt?tot pe delfinasi?

Racusor ce imi place semnatura ta!!

RAMONAVLAS tot la Cornelia mergeti?noi stam pana in 27 inlcusiv cand avem plecarea.ne vedem cumva?
inca ceva,ca am vazut ca tot esti in domeniu: eu fac de2 sapt vacuum pt celulita si fac si vreo 6 electrostimulari intr-o luna(sa ma pregatesc de concediu)cARE slabeste mai tare?ca eu nu vreau sa slabesc ,vreau doar sa dau celulita jos.

scriu repede ca imi mai pica netul

Fete dar chiar m-ati facut curioasa!de ce s-a suparat Gabita?

PAULA sa stii ca si eu ma vizualizam cam cum te imaginezi tu ca soacra,eu intr-un an cred ca imi iau credit pt titi ca la mine e jale.

fete cum arata meniul vostru dintr-o zi? eu inca le dau papica foarte light,inca nu le dau nimic fainos,gen biscuiti,piscot etc...,fara sare,zahar.Incerc de un timp sa le-o pasez cu furculita.Le-am daT somon de 2 ori,le-a placut.ce stiti?e ok somonul?

ILINCA eu am zis ca ma bag la intalneala,dar sa



Denisa-cea mai fericita mamica din lume cu 2 comori:
Carla Maria si Mateo Cristian- 06 iulie 2010


http://community.webshots.com/user/denyssa_catana

Nu la Cornelia mergem, la Delphin Palace, acolo unde e acum Oana. Pe 26 august mergem noi.
Vacuum-ul este cel mai bun "remediu" pentru celulita, insa trebuie sa bei muuulta apa (lichide). Electro, ajuta si el IN COMBINATIE cu vacuum la celulita, asta daca aparatul are program anume de celulita. 6 electro intr-o luna e ff putin, se fac 3-4 electro/saptamana. Ideal ar fi vacuum si dup-aia electro, in aceeasi sedinta. Pentru celulita sunt f bune niste fiole introduse cu ultrasunete!

Mami fericita de Raisa - 01.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Socrela nu se supara cand e de stat cu V, ba chiar se bucura, dar a cam traumatizat-o ultima data si a ramas cu sechele. Ce sa zic, daca ies afara cu piticul meu, nimeni nu ar spune ca poate sa urle atat de mult si de tare.
Asta cu umblatul/cortobaitul eu n-o sufar(nu cred c-o sufera careva).. Eu nu am o relatie apropiata cu ea (am incercat la inceput, dar mi-a trecut) si probabil ca atunci cand se vede aici isi satisface toate curiozitatile.. desi nu prea are ce vedea. Dar m-am enervat cum am intrat pe usa, ca aveam o mapa cu acte pe masa din hol si m-am prins din prima ca a umblat in ea.. pt ce o fi umblat, numai ea stie. E si nasol, ca fara sa vreau retin ce si cum le-am lasat, culmea e ca memoria fotograf o am la niste prostii, detalii fara importanta..

Rodi, si sotul meu a primit o serenada de ziua barbatui.. Doar ca eram in spital si l-am sunat si i-am spus sa intre in mail.. F mult i-a placut, lui chiar ii dadea lacrimile cand asculta serenada si isi vedea casa fara sotie.. fara copil..

Giorgia, scumpa mea, o imbratisare calda calda iti trimitem! Cand se intoarce sotul?

Alina si Victor Andrei - 23.07.2010
Luna 10
POZNA - Luna 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

Hello fetelor...azi de dim am fost prin piata,platit facturi plimbat copilul...acum doarme si eu am pus de o ciorbita de gaina

Sarbatoritilor

Fetelor va multumesc din nou pt ca sunteti alaturi de mine...sunteti minunate

Paula esti bestiala...nu ii este frica sa ma lase singura...stie ca il iubesc prea mult si nu o sa/l inlocuiesc

Bumblebee sotul o sa vina dupa 15 aug pt 2 sapt ca o sa cununam pe 3 sept..apoi pleaca iar...dar in octombrie cred ca ma duc si eu in vacanta 1 sapt la el

Diana ma bucur ca i/a trecut febra Evei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

buna

fetelor, vreun delfinas a avut porajel (rubeola)? Robert e in a 3 zi de porajel dupa 3 zile de febra mare
ce sa i fac sa i treaca mai repede
urla si miorlaie de jale

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Ma tot uit pe mailul comun dar nu gasesc filmuletul facut de Rody

Pe unde o fi

Elena, mami de Raducu cel cumintel 12.08.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Am vazut pozele de la intalnirea delfinasilor la Cluj! Sunt minunati, sunt deliciosi, numai buni de papat toti!!! Si mamicile tare mandre

Abia astept sa incepeti sa apareti pe la mare! Sigur facem si aici poze frumoase!!!

Elena, mami de Raducu cel cumintel 12.08.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Of. Mirela, al meu nu a avut pojar inca... dar pediatrul ce ti-a spus?
sa treaca mai repede febra!!!

Elena, mami de Raducu cel cumintel 12.08.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui puiutz_mic

Ma tot uit pe mailul comun dar nu gasesc filmuletul facut de Rody

Pe unde o fi


e in DOCS

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Mirela, Victor a avut viroza eruptiva, rubeola, nu se da nimic! Eu asa stiu.. Rabdare multa.. Sanatate!

Alina si Victor Andrei - 23.07.2010
Luna 10
POZNA - Luna 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

mirela, nu stiu ce sa-ti spun. cred ca nu ai ce sa faci... pupici motanelului. pediatrul nu ti-a spus nimic?

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

Mergi la inceput