FIV la Sibiu (29)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lyette spune:

Popif
Luni va fi ziua cea mare?
Ma rog pentru o veste buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popif spune:

Multumesc Lyette, dar sa stii ca eu sunt sigura(simt asta) ca nu e nimic.Deja sunt in faza aia in care ma gandesc ce sa fac mai departe... cred ca o sa renunt...asta e..am un copil..bine eu mi-am dorit intotdeauna doi copii si Dumnezeu mi ia dat... dar in urma cu 12 ani cand inca nu eram casatoriti si nu terminasem inca facultatea...am facut un avort...cred ca acum platesc...
Pe mine nu ma pre ajuta nici varsta si sincera sa fiu nici nu mai sunt bani...
Dar hai ca nu vreau sa va intristez.Luptati in continuare fetelor.Mi-am propus ca de acum sa ma ocup mai mult de baietelul meu pentru ca simt ca l-am cam neglijat si am pierdut o perioada frumoasa din copilaria lui. si nu vreau sa fiu egoista si nici sa sufere el pentru greselile noastre.
Va pup.
O sa fac un beta dar nu stiu daca maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamys spune:

popif poate totusi DD face o minune, nu inceta sa crezi in sansa ta, din trei puiuti poate unul se prinde
SimonneL multumesc mult pentru raspuns , eu am de facut 262.50 pe zi, vineri a fost prima zi si am facut 262.50 daca penul de 450 are mai multa solutie inseamna ca sambata am facut mai mult 337.50
lorelei78 , llary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_alin spune:

tamys, eu am facut numai pen de 450, am patit si eu o chestie ciudata la un moment dat, aveam de facut 75 unit, iar eu l-am armat la 185 din gresala, a trebuit sa mai comand unul urmatoarea zi pe masina de la polisano sibiu si eu am fost tare disperata atunci, nu stiam ce sa fac
asistenta de la sibiu mi-a spus ca toate sunt prevazute cu 75 unit mai mult decat scrie pe ele, asa sunt din fabrica, cica, eu nu am incercat sa fac mai mult de 450 niciodata, dar atunci am aflat explicatia cu acei 75......, iar cel pe care l-ai inceput nu pateste nimic, tot la frigider se tine, timp de 30 de zile de la deschidere, dupa care nu se mai foloseste
multa bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_alin spune:

popif, avem povesti relativ asemanatoare, numai ca eu nu am mai ramas gravida de la acea gresala, asta este: Dumnezeu ne da, nu ne baga si in plasa
eu cred ca esti pe drumul cel bun, nu te descuraja, poate ne vine si noua randul, vreodata!!!
sanatate si numai bine iti doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamys spune:

anca_alin multumesc mult pentru informatie abia acum am inteles si eu cat are un pen de 450, seara trecuta am facut cu 75 mai mult, e prima data cand fac stimulare cu gonal, trebuia sa cer si eu mai multe explicatii dar uite ca nu m-am gandit atunci. Iti doresc din tot sufletul tot ce imi doresc si mie -ici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

popif,tu de ce nu crezi ca esti graviduta?Fii mai optimista,lasa prostiile!Mie macar imi venise ciclul pana sa-mi fac beta si stiam ca nu e de bine.
Tamys,ne vedem saptamana viitoare!Nu stiu pe la cat ma opereaza.Tu la cat vei fi programata?Data trecuta am fost operata seara,tarziu,pe la 18.Din cate stiu dr I vinerea e dupa-amiaza,dar acum nu pot garanta ca se va intampla tot seara sa ma opereze.
Va pup pe toate!

Cand Dumnezeu spune NU ,are pentru tine un DA mai mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamys spune:

lorelei78 eu vineri la ora 13 sunt programata la primul eco si raman in sibiu pana la punctie o sa te sun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns llary spune:

Tamys e mai mult in pen.
Oare a facut cineva Puregon?simt ca ma ingras sau umflu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamys spune:

llary fata draga eu la cat menopur, puregon si mai nou gonal am bagat in mine ar fi trebuit sa arat ca un elefant dar eu am ramas tot la 55 de Kg. La stimulari ma umflam putin in burtica dar dupa ce se termina operatiunea imi reveneam la normal

Mergi la inceput