Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (140)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

ce mult a crescut vladutul nostru cretulin si zambaret! f dragalas e ardeleanu nost'!

Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Bumblebee, musai sa vezi ce e baiul cu tine... du-te la doctor!

asa greu a adormit acum seara copilul... la 10 abia.. si acum s-a trezit iar. dar un canin de jos sta pregatit de iesire, ca si gingia i s-a ridicat, e asa ascutita. urmeaza sa sparga dintocul.. dar nu ma lasa sa ii bag mana in gurita. Ce de "..." pun iar .

Racusor, Eladea, sunteti niste dragute!

Victo, sa stii ca a crescut, ma uit la poze si abia atunci imi dau seama. puiutul meu drag!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

sotul e la intalnirea de 10 ani de la liceu (ce tanar e ) . Io nu am avut chef sa merg... si sa va zic de ce. il stiu pe sotul meu din liceu, eu eram cu un tip (deodata cu el, ce e si el acum la acea intalnire de 10 ani). si eram cu tipul asta de 2 ani. Pe sotul meu il stiam ca erau in aceeasi gasca de prieteni si ne intelegeam fain. eu ii tot povesteam ca ma enerva actualul, ca nu imi mai place etc. a trecut timpul, eu m-am despartit de ala, si a aflat si sotul ca sunt solo. eu eram studenta la Cluj, el inc aelev de liceu. Si ma suna intr-o seara sa iesim la un suc. MI s-a parut ciudat, ca nu ne sunam, nici nu stiam de unde imi are numarul, nu stiam ce vrea.. nu eram atat de buni amici cat sa iesim la suc. In seara aia am zis nu, ca era deja 9 seara (ora la care eu nu mai ieseam) si a doua zi ne-am intalnit, am povestit, ne-am cuplat si am ramas impreuna... no, dar acum nu aveam chef sa ma intalnesc si cu fostul, ca era cumva jenant... si gata cu cele 3 puncte "...", ma duc la somnic.

Pupam mamicile dragi si delfinasii frumosi!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

La noi au fost ieri numai premiere: prima cina refuzata, o ora jumate in miez de noapte cu chef de joaca si vorba.

Azi a dormit o singura tura, asa ca doarme de la opt, dar deja o aud cum maraie.


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Crispro, eram in primele randuri la galerie! Tinem pumnii sa se califice si cazul lui Alex. Iar tu mamico, ai un suflet mare.

Racusor, spor la invatat si bafta la examene.
Spune-mi si mie unde ai facut comanda de tort?


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

va pe toate ma rog la Doamne Doamne sa nu ajungem pana acolo si ca in lunile astea sa se faca bine chiar daca sunt numai 3 luni pana atunci

Crispro ce inima mare ai sa iti dea Dumnezeu tot binele din lume si sa va ajute sa ajunga cazul in finala asa cum ne-am dori toate

eu am fost cam trista asta seara Andra imi era mofturoasa dar nu voia sa doarma asa ca multa cale pana sa incep a plange nu a fost intr-un final a inchinat si mandra mea steagul asa ca fug si eu dupa ea ca sunt f obosita , sper sa ma si lase sa dorm peste noapte

nbuna delfinariu!!!



Mami de Andra Maria 02.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Bumblebee, Bamboletta, Michelle, sa va fie de bine iesirea.

Bamboletta, socata zici. Zi-mi si mie reteta ta. Eu am facut anul trecut, dar nu mi-a iesit acidulata. As vrea sa incerc ai anul asta.

Mysya, tinem pumnii sa scapati de operatie. dulce pt Andra sa-i treaca buba.


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Mycya, Cris, pup si pe voi cu drag! sa aveti o noapte fara maraieli, treziri si povesti!!!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonasin spune:

Ceau fetele, iar am lipsit, nu pot nicicum sa ma tin de cuvant si sa nu mai absentez. In seara asta m-a lasat si pe mine sotul sa ma mai relaxex putin ca in rest sunt tot "spirt" :) Am cicti putin din urma si am vazut ca ati schimbat parola si ca Rodika are o surpriza pe care vroiam si eu sa o vad,dar daca nu vreti sa mai dati parola nu o sa ma supar ca eu am intrat rarut
Cris, ma bucur pentru reusita cu cazul umanitar, intotdeauna am spus ca ai un suflet mare, daca aveam timp si eram mai aproape puteam sa particip eu pentru el ca am facut dansuri de societate 8 ani,am si fost o data la preselectie cand eram mai tanara dar nu aveam un caz solid :)si cu Mihai Petre ma cunosc de la concursuri, ce vremuri...oricum iti tin pumni sa treaca cazul de preselectie.

Hai sa va zic si despre noi cate ceva, ne ies dintii de sus si de data asta nu asa usor ca cei de jos ci cu febra si maraieli, noaptea doarme macar atat ca ziua nu ma slabeste o clipa, vrea numai mama mama :) o iubesc de numa, nici nu mai stiu cum era viata fara ea :) Facem niste pasi marunti cred ca intr-o saptamana pleaca singura ca deja mi-a rupt spatele.

Vai ce m-am intins, scuze, vedeti daca intru rar...:) va pup si va urez o noapte buna si usoara

Ramona,mami fericita de Daria-Cristina

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Ma duc si eu la .

Sara Maria, Bianca Maria si Sara Elena!

Rody, sa-ti traiasca sotiorul . Sa-i dea DD multi ani sanatosi de-acum inainte, sa aiba grija de fetele lui frumoase!

Noapte buna!


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput