Dovleceii cresc cu spor!(sept-oct 2009) *14*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

ioana, ce distractie pe voi!!bravo!
In seara asta mi-a iesit lintea, am fiert-o mai bine (asta a mea nu necesita inmuirea). A mancat L tooot!!

Calc meu a luat-o razna



Gianina, mamica lui Loris Stefan, o mandrete de baiat (2 oct 2009)


Raisa are nevoie de noi



Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Ola!
Si noi am avut un we plin. Cu plimbari in parc, turneu de tenis (sot) si multa oboseala.
Sunt franta ca azi dimineata am primit scularea la 5:30, ne-am tot foit pana la 6:30 si am renuntat.

Lali distractie placuta la scorii, vai de tine cu vecina ta draga. Baiatul de deasuprea noastra se plangea la vecini ca tot plange Mihaita noaptea, dar eu imediat ce culcam baiatul ii auzeam patul scartaind si am ajuns la concluzia ca baiatul meu ii facea un bine.

Monica au stat mici pe gratar?Cum a fost la tara?

Kemsy frumoasa trici.

Ioana ce frumos ati petrecut!

Danuta voi ce mai ziceti?

ici si noapte buna!

Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Buna fetelor

Noi sambata dimineata am plecat iar la mare si ne-am intors aseara pe la 10...deci am prins 2 zile pline de soare si vreme buna. Fetita mea e o mare mare iubitoare de mare si de plaja, dar cum altfel, din moment ce si parintii ei sunt la fel:)

Ne-am terminat si ultimele rezerve de bani si acum stam cuminti si asteptam salariul/indemnizatia:)

Dar a fost frumos si a meritat tot efortul:)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

Salutare!
laura78nico, ce matinala esti...pe mine ma innebuneste cand L se trezeste la 6
danuta, se vede ca v-ati distrat la mare. Bubulina ta e superba.

Noi am "scapat" putin afara azi, vreo 2 ore ne-a ocolit ploaia
Nici o noutate de la noi.



Gianina, mamica lui Loris Stefan, o mandrete de baiat (2 oct 2009)


Raisa are nevoie de noi



Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Buna dimineata

Va las o cafeluta fierbinte

Kemsy, multumimpentru aprecieri:)
Caldura mare deja...in casa cred ca am 30 de grade si am bagat putin aerul conditionat ca murim...
Astept sa mai treaca o ora sa o scot afara. Deocamdata abia a mancat si astept sa i se aseze mancarea in stomacel.
Mai tarziu ies in parc sa-mi dau cu parerea despre o potentiala bona pt. fetita unor prieteni. Sper sa aiba noroc sa gaseasca o bona calma si blanda:)

Pupici si o zi minunata!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Buna fetele!
Azi iar sunt franta am stat azi cu trei copii, doi ai mei si nepotelul( care este cu 4 luni mai mare ca Ramona) ca a avut gradi inchisa. Sunt terminata asa ca i-am trimis acum pe seara pe ai mei cu sotz si socru ca trebuie sa-mi limpezesc creierii. In principiu au fost cumintei, dar cei mari nu au facut nani asa ca trebuia sa le spun tot timpul sa aiba grija la Mihaita.

Kemsy vreau, nu vreau, tot de mine trage si ii mai spun mai in gluma, mai in serios ca are si tata, dar evident o prefera pe mami Sincer acum nu are multe zile asa matinale, dar aia a fost.

Danuta super.Noi am stabilit ca vom merge la mare intre 27.07 si 14.08. Pana atunci are sot turnee in we si ne vom face veacul prin Herastrau si vreau sa plec si eu cu ei o saptamana la Buzau la bunicii mei.Inca nu stiu perioada.

MAi revin.


Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

Salutare!!
laura78nico, te cred cu 3 copii, mai ales daca nu dorm Cu ce se ocupa sotul, turnee de ce fel?

Eu m-am saturat de ploaie, de aproape 2 saptamani iesim rar din casa .
Pupici cu sclipici!



Gianina, mamica lui Loris Stefan, o mandrete de baiat (2 oct 2009)


Raisa are nevoie de noi



Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Buna seara tuturor,

Suntem cam aglomerati in ultima vreme si nu am mai apucat sa dau pe la voi. Eu m-am intors cu o durere incredibila de spate de la tara si imi e foarte greu acum cu cel mic. Sper sa revin in forta curand.

Am intrat totusi sa-i spun la multi ani baietelului Danei, Alessio. La multi ani dragule, sa cresti mare si sanatos. Pupici tie si fratiorilor tai.

Pupici tuturor si pe curand.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Buna dimineata

Monikus, multa sanatate. Ai facut munci fizice sau de ce te doare spatele? Rares cum se mai simte? Sper ca s-a mai rezolvat cu iritatia si cu caca excesiv si cu plansul noaptea...

Ce turnee? Si eu sunt curioasa? Tenis de camp sau ce se joaca in Herastrau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Buna!

Da sotul joaca tenis de camp pt amatori. daca intrati pe BCR TENIS PARTENER la nivelul 7 il gasiti pe sotul meu Ionescu Laurentiu. Este inebunit dupa tenis, dar avand in vedere ca nu bea, nu fumeaza, ceva tot trebuia sa faca. El abia astepta sa creasa Ramona sa ii puna si ei racheta in mana...desi eu cred ca Mihaita il mosteneste.

Danuta se joaca peste tot in tara.Iar in Herastrau sunt doua baze care organizeaza turnee.

Cu scuzele de rigoare pt intarziere ii spun si eu LA MULTI ANI lui Alesio.!

Fugim afara.

Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput