Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri26

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Mamagiuliei-iti multumesc inca o datapentru ca ai ridicat un balon in amintirea ingerasilor mei!ai poze de la intalnire?

Minunea noastra mult asteptata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Citat:
citat din mesajul lui Michelle81

Mamagiuliei-iti multumesc inca o datapentru ca ai ridicat un balon in amintirea ingerasilor mei!ai poze de la intalnire?

Minunea noastra mult asteptata


asm pe FB cateva, nu toate

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela


Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Danangie-cum mai esti?cum te descurci?cum a fost ziua lui Alessio?

Flavia-ce mai faci?nu ai mai scris de multisor.Cum sunt baietii?poate ne mai pui niste poze cand ai timp!mi.e atat de dor de mesajele talehai scrie-ne cand poti cateva cuvinte despre voi!

Ninia81ma gandesc la tine!



Minunea noastra mult asteptata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Doina81-cum te mai simti?ai spus ca ai inceput lucrul...cand ai timp mai scrie-ne cateva cuvinte sa stim cum mai esti...sper ca esti putin putin mai bine.stiu ca te doare inima de dorul fetitei tale.scrie.ne cand poti.te imbratisez cu drag!

Minunea noastra mult asteptata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Mamamgiuliei-eu nu am cont pe FB(cred ca sunt singura)si nici nu imi fac,am eu asa o retinere nu stiu,dar nu imi place.poate imi poti trimite o poza doua pe pm?tu ce mai faci?ce face printesa?azi maine incepe scoala sau?

Minunea noastra mult asteptata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Citat:
citat din mesajul lui Michelle81

Mamamgiuliei-eu nu am cont pe FB(cred ca sunt singura)si nici nu imi fac,am eu asa o retinere nu stiu,dar nu imi place.poate imi poti trimite o poza doua pe pm?tu ce mai faci?ce face printesa?azi maine incepe scoala sau?

Minunea noastra mult asteptata


iti voi trimite pe mail

da, au trecut fix 4 ani.
4 ani in care am fost impreuna cu Giulia, am trecut peste toate impreuna, nici nu mi vine sa cred ca suntem bine.
cei 4 ani de gradi au fost extraordinar de frumosi, de magici

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela


Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_r7 spune:

ma bucur sa va vad mult mai active decat in ultima perioada si sa citesc mesajele voastre.
michelle o sa iti trimit pe mess poze
eu acum pun piticuta la masa, dar revin pe urma.
va pe toate!!!!













































































Roxana mami de Bianca Maria 2 ani

www.facebook.com/album.php?aid=26353&id=100001556682087&l=f10905304b" target="_blank"> poze cu fetita mea dulce!!!!!!
www.facebook.com/album.php?aid=26429&id=100001556682087&l=41d1f34453" target="_blank">poze decembrie 2010- ianuarie 2011!!!!!
17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Buna fetelor!DE atatea zile nu s.a mai scris aici...stiu ca acum nu mai aveti/avem timp ca inainte plus ca este si vara dar fetelor haideti sa nu lasam subiectul nostru sa dispara.mie una mi.ar parea rau.
Si am o rugaminte:HAIDETI SA NE ADUNAM TOATE SI SA LE INCURAJAM PE FETELE NOASTRE DRAGI NINIA81,L5845,DOINA84,sa fim alaturi de ele ,sa le incurajam sa lupte in continuare pentru visul de a avea un copilas sanatos!!!
Eu cred ca le este foarte greu si au nevoie de NOI TOATE!




Minunea noastra mult asteptata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Buna seara fetelor,

Si eu sunt alaturi, de altfel mereu am fost alaturi cu gandul de voi fetelor. Ma gandesc la voi....la sora mea ca si ea ca si voi se chinuie de ani buni cu 2 sarcini pierdute......stiu ce simtiti ca si eu ma trecut prin asta.....am trecut prin anii de asteptare......poate nua sa multi ca unele din voi.....am trecut prin piederea unui ingeras...cu siguranta nu o sarcina asa avansata ca a unora din voi...nu stiu ce sa va zic......as vrea sa va dau din fericirea mea....as vrea cu draga inima sa va ajut.Cand mai merg la biserica....nu in fiecare duminica ce-i drept.......ma rog ptr voi...aprind mereu o lumanare ptr ca D-zeu sa daruiasca un copil tuturor celor care si-l doresc.....
Sf.Stelian sa va ajute. Asa cum m-a ajutat si pe mine.
uneori eu care nu ma aflu in pielea voastra ma oftic si ma intreb de ce nu raman gravide si ele!!??Apai ce sa mai zic de voi fetelor?
Sper , sper din toata inima sa citesc mesaj de la voi ca ati vazut 2 liniute. Va fi petrecere mare. Foarte mare. O petrecere sufleteasca! Cu emotii de ciocnit si cu fericire de impartit.Va pup dragele mele si sa fiti bainecuvantate de D-zeu.

MICHELLE multumesc de intrebarea de pe mess. Sper ca ai primit raspunsul.Te pupam.




Alessio Michele (3 ani) , Mattia Gabriel (1 an si 8 luni) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (4 luni) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Michelle multumesc de felicitari!Acum am vazut ce ai scris,nu am mai intrat pe forum de f mult timp si acum cautand ceva am dat peste subiect,mi-am aruncat un ochi si mare mi-a fost mirarea sa vad ca ma pomeneste cineva:)).deci am nascut o fetita in luna mai,o cheama Sophia Maria si suntem topiti dupa ea,mai ales Luca care si-a luat f in serios rolul de frate mai mare:).
Voi ce mai faceti?Lucas acum face 2 ani nu?cand a trecut timpul?!

Felicitari Baby-r pt sarcina si iti doresc un bebe sanatos.

Danangie felicitari pt bebe 3,wow chiar esti curajoasa cu 3,cum te descurci?ma bucur pt tine si mi se pare f dragut ca esti socra cu 3 nurori:)))La multi ani pt Alessio,sa fie sanatos si norocos.


Ninia tu ce mai faci?

L5845 tu ce mai faci draga mea?Tin pumnii ca tu si Ninia sa aveti parte de o minune in viata voastra!

Nu am apucat sa citesc nimic din urma asa ca prea mai stiu cine activeaza pe aici,mai citesc si revin.
Va pup pe toate si ma bucur ca v-am redescoperit!

de printisor si de printesa





Mergi la inceput