Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (139)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Buna seara, mamici!

Adriana, Catalina, drum bun! Vacanta placuta!


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Victo, deci noi sigur ne intalnim....avem timp sa stabilim detaliile. Cred ca doar daca fugim unii de altii, nu ne intalnim.
Alti doritori?

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Poze luna 10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

ha ha..ma, sa stii ca eu o sa mai si fug pana in saturn, unde va fi o prietena cu copii apropiati de varsta alor mei. o zi cel putin. apoi o zi sa vina ei.o zi cu voi.iaca 3 s-au dus..mai raman 4..:)

cine se mai anunta?:)puiut, alice?

ce-mi place ca miros a parfum..nu m-am dat de mult, ca pt parc..pun un rollon si gata...echipaj sport si atat.
azi am avut chef de rochie..:)

Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

eu daca sunt in cta si ne vreti venim numai sa stiu exact datele, sa stiu cum imi organizez sederea la mare

mara
Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

BTZ, sper ca ai spus la suparare ca nu mai vrei sa ne scrii.


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Hai ca m-am razgandit si eu cu plecatul la mare. Azi au zis la tv ca luna iunie o sa fie tare ploioasa. Mi-ar fi placut sa merg si eu la sfarsitul lunii, dar ma incurca un botez din 2 iulie. Botezul e la Iasi, iar sotul vrea sa ramanem vreo 2-3 zile pe la Cheile Bicazului. Dupa care vine ziua delfinasei. Cred ca ramane sa mergem in a doua jumatate a lunii iulie. Sa vedem...


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tina_80 spune:

Seara buna!

Victo, ce mi-ai placut cu parfumul!

Btz, imi pare rau sa citesc decizia ta...si totusi cred ca ai luat o decizie la nervi.....te inteleg ca si eu sunt tare irascibila cand imi este puiul bolnav....

Am reusit sa citesc dar nu mi-a ramas mai nimic .......acum nici nu mai stiu ce tb sa raspund

Am fost si noi la Carrefour(am fost nevoiti pt ca ploua si in casa nu putem sta...probabil asa l-am invatat)si au fost 40% reducere la toate articolele de imbracaminte si jucarii. I-am luat niste tricouri si maieuri, nu sunt cine stie ce dar zic eu ca pe la ferma, prin iarba sau nisip sunt perfecte.

Racusor, ce mult mi-a placut explicatie ta cu privire la acest forum....si pt mine a contat mult, gandurile bune, pe care mi le transmiteati prin RAMO, pe care n-am s-o uit toata viata!!! e o femeie sensibila si cu o voce calda.
Fetelor, RAMO va multumesc pt tot ceea ce ati facut pt mine in acele momente si nu numai....
Se apropie data de 16 si ma apuca cand ma gandesc prin ce sperietura am trecut dar acum sunt fericita ca am un flacau langa mine! Prezentul conteaza!

Va pup, noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Hello nu ma uitati pe mine eu stau in CTA doar un singur impediment ar fi sa nu fim plecati la munte in perioada aia.(ma rog impropriu zis la munte eu vreau in Bucovina ,sotul pe Valea Prahovei--suntem in tratative inca )

Ma duc sa ma culc,curioasa treaba ca nu s-a trezit fii-mea deloc,oricum ma plictisesc singura,sot plecat

Pupici
Somn usor sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Victo, ce frumos ati petrecut de 1 iunie.
Noi n-am facut nimic deosebit. I-am spus de dimineata 'la multi ani' si atat.

Ma duc si eu la . Noapte buna!


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

buna seara delfinariu sau buna dimineata...

am o durere de cap ingrozitoare si nici n-am somn . am intrat sa va spun ca aveam pregatita o mica surpriza pentru delfinariu, asa ca de 1 iunie, dar apoi mi-a disparut elanul de dimineata... am incercat acum sa trimit link pe contul comun dar nu mi-a iesit, cred ca nu-s in dispozitia necesara... cu intarziere, sper insa sa fie bine primit si maine

ma duc sa ma trantesc si eu pe undeva, Isa doarme de la 22.45, obosita de cat au purtat-o nasii la plimbare de manute. 1 iunie a trecut repede, ca oricare alta zi. m-au sunat ai mei sa-mi spuna si mie la multi ani , mi-a mers direct la inima (bine, ei sunasera sa vb cu Maria, clar)...

bine, vad ca nu mai is coerenta, v-am pupat. pe maine

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

Mergi la inceput