Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (139)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

rodika super filmuletul

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Michelle, sa stii ca nici nu am obs ca Britaxul nu are pernuta pt cap, dar sta perfect in scaun raul. A si dormit in el, in fund (nu am apucat si nici nu am stiut sa las scaunul in pozitie mai comoda de dormit), dar cum l-am vazut eu, tare comod a dormit in el. Chiar am fost surprinsa, in scoica nu mai dormise de muuult, tare. Oana a facut o alegere pe cinste!!!
Am vazut si eu frumusetile Otiliei!!! Ce ochisori au!!!
Mai tb sa ma uit la Natali si am mai vazut pe mail ca au mai pus fetele poze recente. Recuperez imediat...

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Poze luna 10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Tu fete care aveti scaune cu spatele la sensul de mers: voua nu vi se murdareste bancheta de la papucii copilului? Azi am vazut ce murdara e a mea, si la fel si scaunul lui, pe unde da cu picioarele. Si asta de labputin umblat, prin praf normal de strada... Si ma gandeam dupa o zi ploioasa cum va arata? Sau il descalt/ descult la fiecare urcare de afara in masina? Voi cum faceti? Sau la voi nu ajung copilasii cu talpile pe bancheta?



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

mai Cris, la asta nu m-am gandit cred ca o sa il descalt! oricum eu si in carut il las descult, uneori si fara sosete, asta pentru ca el se descalta oricum singur

saptamana viitoare ne ajunge si noua scaunul de masina!!

sa vedeti ce varza sunt, in seara asta ma uitam la hartiile de la dr, si am vazut ca mi-a dat sa mai iau niste pastile, asa preventiv, urinex parca si eu am uitat de ele ma duc maine sa iau, offff, sper sa nu recidiveze ca nu mai vreau asemena dureri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

bai, numai io nu am gasit filmuletul..pe gmail e sau unde , frATE?

MAI VROIAM SA va spun ca in afara de afine si visine, mie restul fructelor nu mi se pare ca se preteaza a fi pastrate la congelator, decat daca o sa i le dati flescaite..
eu am testat si nu au nici gust, nici textura ca lumea..cum credeti, da macar sa nu va umpleti congelatoarele..:)
aa..nici dovlecelul nu are rost sa il congelati. cd il pregatesti dupa decongelare se face apa chioara si atat.

Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Paula, voi ce scaun aveti?

Ma amuzam azi la pozele de www.rearfacing.co.uk/gallery.php" target="_blank">aici - vedeti la Two Way Elite :)

EDIT am gasit, duo plus

*************************
Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/ffa0jvmdze07utwv.png" target="_blank">Bianca Maria (04.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Victooooo, pe gmail, in docs



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

ce nume are?


Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

vad un fisier cu gravidute, da nu recunosc mai pe nimeni..da nu vad niciun video :(

Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victo

vad un fisier cu gravidute, da nu recunosc mai pe nimeni..da nu vad niciun video :(

Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)



Ce tare ai fost!!! In ce mail ai intrta? Cum sa nu recunosti pe nimeni? In docs se numeste LA MULTI ANI DELFINASI! In mailul delfinasi.2010@gmail.com

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Poze luna 10

Mergi la inceput