Seriale favorite

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Stiti cumva cand reincepe seria 3 din Downton abbey? L-am vazut recomandat aici de voi si mi-a placut foarte mult, am mitraliat ambele serii intr-o saptamana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Am inteles ca prin toamna anului asta.
http://en.wikipedia.org/wiki/Downton_Abbey#Series_three

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sheherezada spune:

Mi-am adus aminte ca ma mai uit la In jungla orasului.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Oana merci de raspuns, citisem si eu pe imdb, dar am crezut ca e o greseala Nu inteleg de ce fac pauze asa lungi, ar trebui sa le sincronizeze in asa fel, incat numai vara sa faca pauze. Cum este ritmul celor americane, care filmeaza si lanseaza serialele in asa fel, incat sa fie verile pauze.
No, acuma stau si raiez pana la toamna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Dr house, criminal minds, the Mentalist, Bones,SG,...

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameivoinicul nostru la 6 luni
fetele mele de suflet
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este īn felul īn care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marox spune:

Doamnelor si domnilor, aseara am avut o surpriza foarte placuta...am gasit "Arabela" cu subtitraj in romāna! www.seriale.filmesubtitrate.info/2012/01/arabela-1979-arabela-se-intoarce-1993-serial-online-subtitrat.html" target="_blank">Aici. Cunosteam situl de mai demult, dar nu mai intrasem de ceva timp.

Oana_B, super, multumesc pentru informatia cu sezonul 3 din "Downton abbey". Citisem undeva ca se opresc la 2 cu un episod special difuzat Craciunul trecut. Sa speram ca nu vor face rabat la calitate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

E mult pana la toamna, abia astept sa apara sezonul 3.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzi.simona spune:

acum: the good wife, body of proof, person of interest, in treatment

gradina
Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hesstia spune:

Mmmm, am trecut prin multe faze/pase, cele pe care mi le amintesc ar fi: Married with children, E.R, Seinfeld, Friends, Dr House, Lost, Big bang theory, How I met your mother...cand imi mai amintesc, mai adaug

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

www.imdb.com/title/tt1843230/" target="_blank">Once upon a time

Mergi la inceput