Strugurasi de Sept -Oct 2011 (65)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

dbunny, nu ti le face deloc la stat.
eu la particular mi le-am facut.
la moasa doar iti zice de ea si de listerie. ce sa nu mananci si sa nu schimbi la pisic.
gratis nu-ti fac decat:

2 eco - una la 12 si una la 20 sapt
analizele pt clamidia, hiv, sifilis, fier
inca o analiza pentru fier in trim 3.
iti verifica urina cand te duci la moasa. pe aia o vezi de vreo 5 ori toata sarcina.

si cam atat.

si nici nu te sfatuieste nimeni ce sa faci si ce nu. analize de facut etc.
eu m-am dus la privat ca v-am citit pe voi pe aici si mi-am facut micoplasma, tosmolasma etc.


22+ cu

zebraroz.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Dbunny.. da se spala si cele noi...praf si microbi sunt si in magazin

26+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

bunny inghe cu cioco ii dau de obicei
da acu recupereaza saracutu ca o sapt a fost si el drogat

sex???? sexu a fost pt conceperea copilului , acum la ce mi mai foloseste
eu oricum am avut interzis de la inceput , da nici ca ma mai pasioneaza
decat in vise

_


24 +


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Apropos de listeria ...am inteles ca listerioza e o boala extrem de rara.Multi medici te pun sa o faci o data si daca iese ok gata .

dar si daca o faci repercursiunile sunt dezastruoase....asta e mai prost.

mama imi zicea ca inainte de atatea teste si ecografii toti medicii ziceau clar ca bebe traieste intr-un mediu steril in burtica. Asa stiau toti ...nici nu-si puneau problema altfel. Si eu cand ii zic cate teste fac acum se cruceste. imi zice mereu ca nu stie daca astea sunt cu adevarat descoperiri sau speculatii ... ...toma necredinciosul...

Oana 23+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem o sanatoasa si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

bunny inghe cu cioco ii dau de obicei
da acu recupereaza saracutu ca o sapt a fost si el drogat

sex???? sexu a fost pt conceperea copilului , acum la ce mi mai foloseste
eu oricum am avut interzis de la inceput , da nici ca ma mai pasioneaza
decat in vise

_


24 +





pe mine nici in vise ....m-am speriat ca de la un vis ca asta am avut contractii si cred ca subconstientul meu e drogat acum in sensul asta !

Oana 23+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem o sanatoasa si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

eu imi alung si gandurile despre sex ca sa nu ma apuce contractiile :))
am vazut de curand un film, nu mai stiu cum ii zice, si era una gravida cam in 6 luni cu ditamai burta si facea sex cu ala in film. ma rog ala se speria ca misca bebele, si asta lasa-l ca misca mereu tu da-i aici.
si ma gandeam... bai astia ne prostesc pe fata.
cum pana mea sa fii asa excitata cu burta asa mare, sa simti bebelul miscacios si sa vrei sa ti-o infiripe ala si mai tare si mai tare. asa zicea :D

bai, ma lasi? eu nu cred asa ceva.



22+ cu

zebraroz.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

hainute pt noi :

http://www.b o n p r i x.ro/ro/shop.htm;jsessionid=378A0D5BC52BD05843A0BC17ACDB451D?cat=1.10.779.

Oana 23+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem o sanatoasa si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Citat:
citat din mesajul lui May3

eu imi alung si gandurile despre sex ca sa nu ma apuce contractiile :))
am vazut de curand un film, nu mai stiu cum ii zice, si era una gravida cam in 6 luni cu ditamai burta si facea sex cu ala in film. ma rog ala se speria ca misca bebele, si asta lasa-l ca misca mereu tu da-i aici.
si ma gandeam... bai astia ne prostesc pe fata.
cum pana mea sa fii asa excitata cu burta asa mare, sa simti bebelul miscacios si sa vrei sa ti-o infiripe ala si mai tare si mai tare. asa zicea :D

bai, ma lasi? eu nu cred asa ceva.



22+ cu

zebraroz.ro


May , sa mor eu , esti geniala !!!

Oana 23+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem o sanatoasa si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hayat_Kh spune:

Salutare mamicute!

Hop si eu dupa un week-end foarte incarcat, obositor , dar si placut in acelasi timp. Am avut musafiri sambata neasteptati , care au ramas peste noapte .....Asadar , m-am pus pe copt catae ceva de gustarica si am facut din foietaj cosulete cu legume, cu ciuperci si trandafirasi cu nuca si cioco . Seara eram deja praf de spate si bebe agitat nevoie mare. Pana la 1 noaptea am avut povesti noi doi .


Duminica, avand musafiri, nu am mai ajuns in Cismigiu, desi asa de tare mi-as fi dorit. Sotul, oricum era din nou la datorie la Romexpo la Stand si asa ca am tras de el sa ma ia si pe mine . Bineinteles ca, dupa ce am ajuns acasa , spre seara , eram praf....Am dormit neintoarsa pana dimineata la 10:30..

Ieri, zi de curatenie, rufe, vase, etc.....Si uite-ma azi, la prezenta, in caz ca mi-ati dus lipsa

App.: Sapt trecuta am facut si eu profilul Torch si cred ca v-am zis ca au iesit toate bune, la Toxo, la Rubeola, etc. Cum ca as avea imunitatea ridicata? Din pacate, nu ma prea descurc eu la intepretarea analizelor, dar daca dr a zis ca e Super-bine, atunci asa o fi

Arsuri am si eu si am observat ca le am in principiu, cand mananc rosii. Mie pentru asta mi-a recomandat dr Dicarbocalm si nimic altceva. Laptele pe mine nu ma ajuta, ci imi amplifica arsurile.

Pup burticile si mamicile


21+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Citat:
citat din mesajul lui May3

eu imi alung si gandurile despre sex ca sa nu ma apuce contractiile :))
am vazut de curand un film, nu mai stiu cum ii zice, si era una gravida cam in 6 luni cu ditamai burta si facea sex cu ala in film. ma rog ala se speria ca misca bebele, si asta lasa-l ca misca mereu tu da-i aici.
si ma gandeam... bai astia ne prostesc pe fata.
cum pana mea sa fii asa excitata cu burta asa mare, sa simti bebelul miscacios si sa vrei sa ti-o infiripe ala si mai tare si mai tare. asa zicea :D

bai, ma lasi? eu nu cred asa ceva.



22+ cu

zebraroz.ro



nu stiu cat e de adevarat , dar eu am auzit de una obsedata de secs in sarcina , de avea orgasm de cum il vedea pe barbasu ca se dezbraca de haine

_


24 +


Mergi la inceput