Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(44)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fragrant8 spune:

multam RaluKara si Doloress pt ideile cu baia; am sa le incerc pe amandoua, sa vad care e mai comoda; ba ma gandeam chiar la o metoda hibrid: sa folosesc suportul ala recomandat de Doloress (de care chiar am) si sa pun prosopel sub el in cada;
sa vad si ce-i place lui Sophic.

gabrielarmt - fain linkul de pe Fb; l-am laicuit.

Irinukaa - vazut poze cu Patrick manjit tot; e dulce foc si mie imi place ce preocupat pare el; deci are baiatul treaba, nu gluma

Missmj- tre sa incerc si eu zumba asta, ca numa de bine aud; dar nu e solicitant? ca eu ma gandeam ca tre sa fie mai intens decat stepul

Magnetism - sa stii ca te invidiez cu vacanta in Viena. Visez de ceva vreme la o excursie in Austria...sa ne trimiti poze;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Neata!

Poftiti la



si la
Capitol nou





Simo - mamica de pui scumpi , Camelia(2002) si Eduard Matei(2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melanies spune:

fragrant, doloress si mamutz multumesc de informatii. Probabil ca nu vom aplica pentru cetatenia romana pt ca mi se pare prea complicat si nici nu cred sa ii foloseasca la ceva vreeodata. Noi nu suntem legati de tara mai deloc. Parintii si majoritatea rudelor ne sunt aici, deci nu prea avem la ce sa ne intoarcem. Mergem anul asta sa-mi vad bunicii si apoi cred ca o sa luam o pauza mai lunga.
Singura situatie in care ar putea sa-mi para rau ca n-am aplicat ar fi daca si-ar dori sa studieze in Europa dar sper eu sa nu vrea sa plece asa departe de noi.

Sa ma laud si eu cu grasunica mea ... la controlul de 4 luni a avut 7.1 kg si 65cm. Am facut si vaccinul si suntem ok, fara febra, doar ceva scartaiala in plus.
Pe voi va pune doctorul/ asistenta sa imobilizati piciorusul lui bebe cand ii face vaccinul? Eu a trebuit sa fac asta si la 2 luni si acum si asa mila mi-a fost de ea mititica





Simona, mami de Leah (28.01.2011)

Mergi la inceput