Bebelusi de Septembrie-Octombrie 2010! (67)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Dau si eu azi o cafea, ca se pare ca sunt prima care scrie. Fie-mea mi-a dat trezirea de la 6 si 10.
Ana, felicitari pt. inceperea dietei! Si eu ma lupt cu mine sa nu mancnc f. mult si prost - deja am slabit 3,6 kg, as mai vrea macar 1 in minus pana plec la mare.
Am vazut si poze noi cu bebelusi tare dragalasi si mamici care arata f. bine!
Ma duc sa trimit mandra mare la gradi, o zi buna!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei
Lucrusoare la bazar umanitar

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna dimineata!
LORA, multumim de cafea
Noi astazi plecam la sat la ai mei, si stam acolo o saptamana, asa ca sa nu ma dati disparuta. Maine si poimaine sunt de 3 ori mamica: pentru Vlad, nepotul meu si puisorii de gaini si de curcani deoarece ai mei pleaca ziua la camp.
Aseara m-a scos sotul la o pizza si o inghetata, a fost excelent, mai ales ca nu am mai iesit de pe vremea cand se tragea cu arcul din cauza lipsei de bani...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebecris26 spune:

Buna dimineata!
Multumim Lora de cafeluta, acum o beau. Si David s-a trezit la 6, acum a adormit dar eu nu mai pot sa dorm.
Citesc din urma si revin. Sa aveti o saptamana frumoasa, plina de zambete din partea micutilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Buna dimineata!
Mi-am trimis si eu fata la gradi, acum servesc cafeaua langa voi!
Bia a fost bolnavioara si a vrut sa dorma cu mine zilele trecute si l-am mai pus pe Darian, cu ocazia asta, in patutul lui...si se pare ca a dormit mult mai bine decat cu mine.

CAMELUSKA - nu vad urme de gelozie la Bia, nu cred sa fi vazut vreodata... i-am povestit de pe cand era in burtica ce si cum si fiind mare m-am inteles cu ea. Inca uneori ma cearta, ca eu ii spun cat de mult o iubesc si ea-mi zice: da sa-l iubesti si pe asta micu da?


Multumesc tuturor pentru aprecierile la poze!
O saptamana minunata va doresc!

mamica de Andreea Bianca(05.12.04) si Victor Darian(05.10.10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebecris26 spune:

Bebelusii vostri se trezesc uneori din somn, razand in hohote? David se mai trezeste si e asa dragalas..
Am vazut poze cu Darius si Matei, sunt asa frumoosi si seamana foarte bine cu mamicile.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pop_adelina spune:

neataaaa!
multumim tuturor de aprecieri!
Lora, multu de cafea! wow, ai slabit ceva, felicitari!
Mari, ce fain ca aveti unde sa mergeti la tara, noi nu mai avem ca singura bunica in viata sta la noi! distractie placuta cu bebeii si puisorii!
Doina, felicitari lui Matei pt mersul in 4, e un frumos, ca si tine! noi inca experimentam, nu ne iese inca! dar tot am motiv de bucurie ca s-a ridicat singur de pe burta in 4 si apoi in fundulet! este un smecheras, gaseste mereu altceva de facut cand il momesc cu ceva si renunta la chinuiala de a inainta! daca nu are jucarii in jur, se joaca cu patura, covorul, orice, iar daca e putin nervos, incepe sa tipe!
bebecris, D rade uneori in somn cu zgomot, se vede ca viseaza dupa cum respira! dar si plange, la fel, cand viseaza, e mai mult un miorlait!
eveline, vreau si eu un baiat mancacios, ce se mai incerc oare? de dimi la fructe a papat 50 de gr si alea chinuite!

mamy de Darius-Gabriel (27.10.2010)
POZE BEBE DARIUS
Povestea unei minuni!!!
Votati-l pe Darius aici!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Buna dimineatza!
Hop si eu la cafea, portie dubla pt ca gogoshica mea s-a trezit la 6.20
Multumim pentru aprecieri
O saptamana linistita!
La noi ploua

Mami lui Matei Mihai 26.10.2010

https://picasaweb.google.com/109290866538691083533/QlYZoC?authkey=Gv1sRgCKrt0LG1l43ntAE#5612134318592440258

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Fetelor si dragi copilasi, va -am si va dorim o saptamana excelenta!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebecris26 spune:

Multumim la fel si tie Mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns office spune:

Buna dimineata! :D
Lora, cand mergi la mare?
Ce mamici locuiesc in zona litoralului?Doar de Doina imi amintesc...
Aveti idee, lotiunile bronzante sunt foarte daunatoare?banuiesc ca nu sunt tocmai indicate dar m-ar interesa daca fac vreun rau evident!

Meme de Mihai Alexandru (Maiu) 25.08.2010 Iulia Maria (Luly) 24.02.2008

Mergi la inceput