Bebelusi de Septembrie-Octombrie 2010! (67)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns donna79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui LoraG76

Recunoasteti personajele?
http://good-times.webshots.com/photo/2681975250103233562dodghy

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei
Lucrusoare la bazar umanitar

(Niciodata sa nu spui niciodata!)





Mai, ce intalnire faina ati avut! Doua dive am vazut: Adelina si Elisa. Te-am vazut si pe tine (arati minunat), dar ma tot uit lung dupa Ramona...ca doar n-o fi venit Elisa singura, sau gresesc?
Doamna blonda e Laura25?... si io ca babele, curioasa
Peste o ora se face maine, asa ca iti urez de acum: La multi ani, cu fericire, sanatate si spor in toate! sa te bucuri de viata si de cele doua papusi minunate!


...dar cum inca nu e maine: La multi ani, Alina.clau!


..............................................................................................
Donna, mamica lui Tudor-Gabriel (04.10.2010)


Sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare! http://viatacudba.blogspot.com/
Puteti ajuta donand sau cumparand de la Bazarul umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Si ca sa fiu eu prima,zic de acum:
La multi ani Lora!! Multa sanatate,viata lunga si frumoasa!! Multi ani traiascaaa,multi ani traiascaaaa,laaa muuulti aaani!

Ana de Maia Elena(24.09.2010)
Poze

Cum s-a nascut Maia - www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns donna79 spune:

Ana, eu am dat tonul, dar tu canti mai frumos

..............................................................................................
Donna, mamica lui Tudor-Gabriel (04.10.2010)


Sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare! http://viatacudba.blogspot.com/
Puteti ajuta donand sau cumparand de la Bazarul umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanamera spune:

La multi ani Lora!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata, mamicute!

Poftiti la o cafea si-o felie virtuala de tort! Maine va astept si la un gratar, dar azi mi-am propus sa fac...nimic. Oricum, pana dupa-amiaza sunt singura cu Adelina, daca e vreme buna iesim in parc, daca nu, bantuim prin zona. Multumim mult pt. urari!

Edit, ca am vrut sa scriu prima si-am trimis rapid mesajul. Donna, da, cea blonda e Laura25, care-i si nana bolfoseniei - are 2 copiluti blonzi - fetita cu codite si baietelul blond cu tricou galben si ratusca pe mana.
A fost o petrecere f. reusita. Ramona e si ea pe undeva, ma uit prin poze si-ti dau link. Oricum, mai sunt multe poze de pus, dar n-a avut nimeni timp.

Iar edit, ca la 35 de ani uit repede... Tanamera, ma bucur mult sa te mai vad prin zona! Ce mai face micul Albert?

Ramona cu Elisa in brate, e prima poza peste care-am dat:
http://good-times.webshots.com/photo/2604097060103233562AtEHxG
D-na, acum vad si eu c-ai mai slabit...chiar mi se paruse mie si-atunci. Acum m-am prins si de ce nu erai in poza de grup: dormea Elisa in brate la tine.

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei
Lucrusoare la bazar umanitar

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pop_adelina spune:

neata!!!!
La multi ani Lora! sa traiesti 1000 de ani si sa fi fericita alaturi de minunile tale de fetite!
faina intalnire ati avut! superbe bebelinele!!!
selenar, se pare ca nu are intoleranta ci o mica viroza care a declansat voma iar scaunul poate fi de la sarurile de rehidratare!are anemie destul de mare asa ca bagam cate 7 pic de 2 ori pe zi de fier si pt ca nu mancam bine si avem lipsuri de vitamine, bagam si o jum de doza de pikovit, desi e peste 1 an! am incredere in pediatra si i le dau, desi sunt impotriva vitaminelor! asta e, daca nu papa!

sa aveti un sf de sapt minunat!

mamy de Darius-Gabriel (27.10.2010)
POZE BEBE DARIUS
Povestea unei minuni!!!
Votati-l pe Darius aici!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Lora, sa fii sanatoasa si sa ai parte de multe bucurii alaturi de cei dragi!

Mami Anca cu Andrei Ionut(22.09.2010)
Poze Andrei-Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Buna dimineata!
donna mi-ai luat-o inainte,dar scrisesem la mesajul vreo jumatate de ora,ca nu m-a lasat Maia!
Lora venim maine la gratar! F faine pozele,ce fain ca va intalniti asa!!

Ana de Maia Elena(24.09.2010)
Poze

Cum s-a nascut Maia - www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns office spune:

Buna dimineata!
La multi ani Lora!

Meme de Mihai Alexandru (Maiu) 25.08.2010 Iulia Maria (Luly) 24.02.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns summertime spune:

La multi ani Lora, sa traiesti, sa fii fericita si sa fii o mamica si o sotie mereu fericita si implinita!



Mergi la inceput