Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(43)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andri31 spune:

puf in nas cu apa de mare?

Mami de dulce Amalia 19.ian.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui andri31

puf in nas cu apa de mare?

Mami de dulce Amalia 19.ian.2011



Poti da linistita, dar baga si ser - mult, cat de mult.
Da Oscilo fara probleme un tubulet/ zi.
Poate a tras putin curent. Sa va faceti bine!

Irina ~ mamica norocoasa de Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andri31 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Irinukaaa

Citat:
citat din mesajul lui andri31

puf in nas cu apa de mare?

Mami de dulce Amalia 19.ian.2011



Poti da linistita, dar baga si ser - mult, cat de mult.
Da Oscilo fara probleme un tubulet/ zi.
Poate a tras putin curent. Sa va faceti bine!

Irina ~ mamica norocoasa de Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul


inainte sau dupa?

sau ser , aspirator nazal , puf , ser !

?????????????

Mami de dulce Amalia 19.ian.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andri31 spune:

da! trebuia sa iau Marimer , nu am gasit , asa ca am luat HUmex (e acelasi lucru!)

dam seara si dimi si vedem pana in ora 10:00 cum ne simtim

haide ca eu am intrebat si.. voi sunteti toate ori plecate ori pe FB

bye

Mami de dulce Amalia 19.ian.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabivalceanu spune:

Sterge ochisorul cu iridiun baby. Da seeeer, aspiri, ia ser. Eu n-as da pufi la virsta asta. Si urmareste, vezi ce mai face.
Sanatate!
G

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sherbi spune:

andri, nu stiu cum sa te ajut. pup piticutza dulce!

gabiromt, pozele alea profi nu-s profi. sunt facute de o prietena, pur si simplu priceputa la tot ce-i frumos. are o firma de organizat nunti, evenimente, are o florarie, o fetita superba si mai nou e pasionata de fotografie. o cheama gabi pisla si are cont pe facebook. cine vrea sa se delecteze cu niste aranjamente florale dementiale, recomand s-o viziteze online.

mersi pt. preturi poze. se pare ca tipa cere exagerat de mult. dar face niste poze senzationale. nici nu stiu e sa fac. cred ca nici nu o mai gasesc libera la cat stau eu pana iau o decizie.
vasilasanita, mersi de pont. ii vizitasem pagina si lui samson, insa nu m-a impresionat deloc. se vede ca-i aparatu profi, dar nimic mai mult.
lori, mersi, dar botezul e in voronet.

gabi, sa stii ca si marc facea la fiecare alaptat prima luna. acu cred ca o sa-l stimulez zilnic cu un supozitor pana ii formez tranzitu. eu tot l-am lasat pe principiul ca asa-i mai sanatos, dar astept un kk mai rau ca tragerea la loto.
maine incep programul stimularea, gata, m-am hotarat.

roxx, curiozitate de-a mea. iti citesc blogu si ma gandesc de unde-ti vin toate acele idei, ca-s pe fel si fel de subiecte, adica cum le concepi? citesti presa, mai afli ce-i nou prin lume si te-apuci de scris? scuza-mi stupizenia, dar is curioasa.
pe scurt, imi place si am vazut ca-i o sursa buna de venit pentru unii. spor la cat mai multi cititori!

de intalnire pot sa zic ca pe 11 ne botezam, asa ca votez schimbarea datei.

revin, gugalesc pt cadou de motz.

mamutz, eu nu am platit nik extra pt comanda pe amazon. am pompa avent electrica, nu scot nik cu ea, desi alaptez exclusiv. din partea mea, investitie proasta.
deci, revin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vasilasanita spune:

Sherbi pe cine ai gasit cu 400 euro din Suceava?

Dumnezeu ne-a binecuvantat cu Stefan (12.01.2011) !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabivalceanu spune:

SHERBI, vezi c-am pus poze in album cu dedicatie pt tine... ca ziceai o data ca nu m-arat.
Cu kk, intreba si tu totusi medicul... nu te apuca de capul tau. La mine, am observat ffff clar ca daca maninc smintina, iaurt, chestii grase, face Ilinca mult mai des. Maninca si tu asa de proba. Ce frumos botez veti avea... Va urez de pe acum sa fie totul perfect.
Intrebare (eu am mai intrebat o data, dar n-ai raspuns): cine va facut peretele-biblioteca ila alb? (erai intr-o poza: tu, baiatul, bradul si peretele... Superb!)

Sa va zic ce mama sunt: am lasat pe Ilinca dormind in carut afara si pe Ioana udind trandafirii fix 1 minut ca faceam pe mine. In minutul ila Ioana a aruncat o galeata de apa pe Ilinca (trezind-o, fireste, ca asta m-a ofticat cel mai mult!!). Am tipat la Ioana 10 minute si inca 10 i-am facut megateorie (eu, fetelor, nu pot sa-mi cert copilul calm, tip de mama-mama, abia ma abtin sa n-o bat) si-am intrat in camera Ilincai, incuind usa si promitindu-i Ioanei ca nu mai vorbec cu ea toata seara si-n plus nici nu-i mai iau cadou de 1 iunie. Primesc un bilet pe sub usa: MAMI, EU TOT TE IUBESC, CHIAR DACA TU TIPI LA MINE... si mai era un desen cu o fetita care plinge... Acum, ma cam oftic, puteam sa fiu mai blinda... oricum nu mai schimb nimic, ce-am apucat sa zic e bun zis...Regret insa ca nu sunt in stare sa ma abtin si sa nu mai urlu la ea ca dementa...

pup,
Gabi, Ioana, Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabivalceanu spune:

A, si Sherbi, mai pune si tu niste poze, sa vedem si noi baiatul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

hello

ce fac mamicile??

noi am lipsit..am fost intr-un mini concediu fara bb...am sarbatorit 11 ani fericiti de relatie!

adri, , si noi tot asta am folosit: oscilo, apa de mare+aspirat cannd era nevoie si apoi vibrocil.


mamica implinita de fetita si baietel

Mergi la inceput