Puiuti de Randunici 2008!! (484)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

am auzit acu o stire de rasu-plansu: cica din cauza lipsei de personal, la spitalul jud din sibiu, pacientii sunt legati de pat...sa nu-si scoata perfuziile
...maiculitza cum am ajuns

Doinitza>> Alexia-Teodora (Tzupanica) 16/03/2008)
http://community.webshots.com/user/doinita_d?vhost=community

"Lucruri pe care le poti darui si pastra in acelasi timp:cuvantul, un zambet si o inima recunoscatoare"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Si mie imi place cuibusorul asta.
Dar amk o urma de tristete deoarece vad ca suntem doar persoane inainte mai intra si Gherman dar asta este,acum spun un lucru care cred ca va deranja pe multa lume:imi pare rau ca randunicile mai vechi de pe aceasta ramurica nu ne-au acceptat si pe noi si nu inteleg de ce numai viziteaza ramurica asta.
Asta erste parerea mea sper sa nu supar pe nimeni,eu sper ca aceasta ramurica se va mari incet incet.
Mariana eu sunt nascute pe 16.Acum va las un frappe de invigorare si un fresh de piersici cu kiwisa termin mancarea si apoi sa ma apuc sa calc si sa fac oridine in casa,spor la serviciu tuturor.

http://alinahandmade.blogspot.com/


Alina, (apropo de ziua de 16) ai incredere in alegerea ta !
Nu cred ca vei supara pe nimeni ! Fiecare e liber sa se exprime cum doreste (in limita decentei), fiecare are dreptul la opinie. Eu am spicuit din urma si am reusit sa le "cunosc" pe cele care postau mai des (deh defect profesional). Concluzia mea este: am fost percepute ca niste "intruse" din cauza ca nu ne-am alaturat lor inca de la "burtici", "welcome"-ul a fost de complezenta. Si culmea ghinionului a fost ca m-am inscris taman cand se pregateau de plecare... Nimeni nu doreste "dragoste" cu forta, nu? As spune eu mai multe dar...n-am loc.... Speranta cu "ingrosarea" ramuricii o am si eu! Oricine doreste sa converseze cu noi este bine venita ! Asteptam doritoarele !
Insfac fresh-ul si revin la munci....
Multumesc pt. sporuri !

Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

si eu imi doresc sa vina cat mai multe doriatoare.Mariana si eu imi doresc sa imi treci data de nastere 16.08.1987 sa imi apara si mie ma apuk knd ma gandesc ca anul acesta voi face de ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui doinita_g

Alina si eu sper sa ne mai inmultim si sa mai vina din cand in cand si celelalte randunici pe aici
Mariana, au is pe 14 si vad ca-s dependenta de multe...chiar, acu' poti adauga si la mine ziua de nastere? de 14.02.1972...nu de alta...da' la anu' cand schimb prefixul cu siguranta am nevoie de incurajarile voastre

Doinitza>> Alexia-Teodora (Tzupanica) 16/03/2008)
http://community.webshots.com/user/doinita_d?vhost=community


"Lucruri pe care le poti darui si pastra in acelasi timp:cuvantul, un zambet si o inima recunoscatoare"


Doinita, daca totul e cu moderatie nu ai dc sa-ti faci griji !
Pupa mama de randunica, conteaza pe mine, te voi consola eu, am experienta de acum 2 ani ! Sanatate sa fie, ca de restul trecem usor !
Am copiat datele tale. In momentul cand am posibilitatea (astept PM cu parola) o sa introduc datele in listuta !

Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui doinita_g

am auzit acu o stire de rasu-plansu: cica din cauza lipsei de personal, la spitalul jud din sibiu, pacientii sunt legati de pat...sa nu-si scoata perfuziile
...maiculitza cum am ajuns

Doinitza>> Alexia-Teodora (Tzupanica) 16/03/2008)
http://community.webshots.com/user/doinita_d?vhost=community

"Lucruri pe care le poti darui si pastra in acelasi timp:cuvantul, un zambet si o inima recunoscatoare"


Nu ma mira daca si masca cu oxigen era la comun !
Fara cuvinte!

Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Pai... Alina daca tu te plangi...inseamna ca eu trebuie sa-mi caut proteze la anu
...lasa ca ne sprijina Mariana.
Fetelor, eu la 35 am avut primu' soc si prima depresie legata de varsta...dar noroc cu o prietena de-a mea ca m-a adus cu picioarele pe pamant ...si-am inteles ca ...fiecare varsta are frumusetea ei si ca e important sa nu te gandesti la 40 ...la ceea ce faceai la 20



Doinitza>> Alexia-Teodora (Tzupanica) 16/03/2008)
http://community.webshots.com/user/doinita_d?vhost=community

"Lucruri pe care le poti darui si pastra in acelasi timp:cuvantul, un zambet si o inima recunoscatoare"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

si eu imi doresc sa vina cat mai multe doriatoare.Mariana si eu imi doresc sa imi treci data de nastere 16.08.1987 sa imi apara si mie ma apuk knd ma gandesc ca anul acesta voi face de ani

http://alinahandmade.blogspot.com/


Alina, nu te mai lovi atat ! Ce frumos mi-ar fi stat si mie cu an de nastere cu 87 la final ! Zoe, fii barbata! Eu ce sa mai zic? Carcasa mai rugineste, asa putin pe alocuri, dar sufletul nu are termen de valabilitate! Iar neuronu' mi s-a blocat la 25 de primaveri !

randunica parinteste, pe frunte!

Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdalena67 spune:

dragele mele, dar o bunicuta de fetita primiti in grupul vostru?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui magdalena67

dragele mele, dar o bunicuta de fetita primiti in grupul vostru?

stoian


Bine ai venit magdalena67!
Departe de noi gandul sa facem discriminari !

Asteptam sa ne cunoastem mai bine!

Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Mariana,ai PM

Mergi la inceput