LMA Marisa Alexandra! floricele de mai iune 2010

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Ok ... nu stiu cine a schimbat capitolul dar a pierdut capitolul 62 pe drum ! Incerc sa il gasesc !


R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crissy_C spune:

Hello,

Maria, ma bucur ca sunteti bine si ca ati scapat de spital, offf, saracutza de Tony, o tona de pentru scumpa mica

Corina, felicitari Mariutei pentru primii 2 pasi De-acuma sa vezi ce-o sa prinda gustul pt mers...

Sorana, nici nu ma gandeam ca exista scutece de inot!!! Multumesc de pont Tu de care ii iei lui Tudor? Am vazut refolosibile dar si de unica folosinta, de la Huggies. Se gasesc si in magazine? Si zi-ne si de palariute

Tatyana nu stiu ce sa-ti zic de scaun care se lasa pe spate, mie dupa scoica mi se pare ca niciun scaun nu se lasa suficient... Dar pe ce insula mergeti de nu se ajunge cu avionul?






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Citat:
citat din mesajul lui corinasmile


Roxy, da, vrem sa venim si noi.

Sorana, cum mai e Matei?

Prichindica mea a facut zilele trecute primii 2 pasi singurica
Total inconstient si din inertie, dar se pune, nu-i asa?!




Corina, mami de Maria (14.06.2010)



Felicitari pentru primii pasi !

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marylenac spune:

Maribell, sanatate multa, multa Antoniei, si eu stiu cum e in spital cu perfuzii, asa pateam si cu Tudor, ooofffffffffff....
Aveti grija de voi si de bb din burtik.
Multi, multi('')

Mami de Matei (11.09.2006) si Tudor (28.05.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marylenac spune:

Sorana, si voua sanatate multa..

Corina, felicitari pentru primii pasi....

Mami de Matei (11.09.2006) si Tudor (28.05.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Maribell : ofof ... saraca Tony !
si aveti grija de voi !

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marylenac spune:

Tudor inca nu a facut pasi, insa este totusi o schimbare, adica se ridica in picioare si sta singur, asa, cateva secunde....zici ca e o suricata

In rest, eu bucataresc si parjituresc, ne pregatim de party...

Mami de Matei (11.09.2006) si Tudor (28.05.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

La multi ani Sofia !

La multi ani Iustin !


Corina, FELICITARI pentru primii pasi!!!

Maribell, multa multa sanatate!

Sorana, pai fuga la mare ca imediat face baietu' optshpe ani.


Ioana & Arturicii'SIn limba ta ti-e dor de mama


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Onana spune:

Cristina, eu am luat scutece pt apa de unica folosinta, din Decatlon. Mi se par scumpe, insa asta e, n-am avut timp sa fac studii de piata pe tema asta..Si la cat o sa le folosesc, cateva zile, nici nu-mi bat capul.
Palariute am luat de la Baby expo, am luat dintr-un loc cu vreo 47 de lei (stiu, enorm!) si (din fericire) nu aveau decat una singura, asa ca plimbandu-ma pe acolo am gasit in alt loc una mai misto, si cu doar 20 de lei (hainuteshop.ro), n-am vazut insa decat de baieti, poti s-o vezi la ei pe site, zilele astea am inteles ca sunt la un targ de copii la Romexpo.

Maria, multa sanatate lui Tony, imi pare rau ca e bolnavioara, sa se faca repede bine si sa nu fie nimic grav la ficat.

Ioana, nu ne mai povestesti nimic de voi, de Arturici, de Sabina? Ca mi-era dor..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theophillina spune:

Tudor
Dragos Ovidiu
Gabriel Alexandru

gabriela_s

Theodora mami de Stelios
09.06.2010

BEBE STELIOS

DE'ALE GURII

Mergi la inceput