LMA Marisa Alexandra! floricele de mai iune 2010

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui r_ocsy

Am si eu o data timp de net si ma plictisesc ca nu e nimeni in zona; intreb si eu ca si Cris zilele trecute : UNDE SUNTETI FETELOR ???

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Tot eu sunt pe aicihai ca vb intre noi,daca fetele's ocupate
Ma uit mereu la pozele voastre pe FB si ma pierd in ochii vostrii,lalalalala,moare lumea dupa ei lalalalaleiii!
Tare frumoase mai sunteti

I-a zi Rocsy,am si eu o plomba care mi se strica in fiecare an,e normal asa ceva?
Din ce material sa mi-o refac anul asta ca sa reziste mai mult?sau ce ar fi de facut sa am zambetul asa ?



Cris,mami de Sebi,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010



O vestuta pentru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Hahaha, multumim Cris de compliment .... sa nu va pierdeti prea tare in ochisorii d-rei si ai mei .
Plomba respectiva este la dintii frontali ? In general plombele cad daca nu se poate realiza o retentie adecvata a materialului in cavitate. Eu as alege o coroana unidentara daca mi-ar cadea de nenumarate ori plomba respectiva !

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

De fapt ... nu am intrebat ... ce inseamna ca ti se strica in fiecare an ? Eu am inteles ca ti-ar cadea , am inteles bine ?

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui r_ocsy

De fapt ... nu am intrebat ... ce inseamna ca ti se strica in fiecare an ? Eu am inteles ca ti-ar cadea , am inteles bine ?

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Exact,este la dintii frontali,nu cade dar incepe sa sa cunoasca de unde incepe plombaEste minusculaaaaa,dar tare enervanta



Cris,mami de Sebi,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010



O vestuta pentru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Buna ziua, mamici

Sunt si eu o mamica de mai-iunie 2005 si de mai-iunie 2008 si voiam sa va intreb daca sunteti cumva in cautarea unei bone. Baietelul meu cel mic va merge la gradinita in curand si bona noastra ramane libera. Am fost multumita de ea in cei doi ani de cand este la noi. Precizez ca suntem in Bucuresti si doamna ar prefera sa lucreze undeva mai in nordul orasului, ca sa nu fie foarte departe de casa. Este nefumoatoare, calma, vesela, experienta de 5 ani ca bona. Daca va intereseaza si alte detalii, puteti sa-mi dati mesaj privat sau pe messenger.

La multi ani puiutilor aniversati de mai-iunie!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Cris : iti trimit pm


R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Mi-am dat seama ce se intampla
Fetele au plecat la mare dar nu vor sa ne zica sa nu ne para rau




Cris,mami de Sebi,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010



O vestuta pentru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vivela spune:

La multi ani Luca Ocatavian

La multi ani Anouk

eu n-am plecat nici la mare, nici la munte. doar ca petrec 1 iunie in stilulul descris de Sorana.

eu n-am prea multe de zis, se apropie si aniversarea lui damian si se pregateste intens pt asta: de vreo 2 zile tot imi zice "mama" si "mami" , mi-e drag de mor cand zice asa.
se joaca cucu-bau, face bravo, il striga pe frate-su De-de si alearga toata ziua matza s-o traga de coada. si cam astea sunt marile realizari.

cam atat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

La multi ani Luca Octavian !!!

La multi ani Anouk !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


La multi ani, Luca Octavian!
La multi ani, anouk3!


ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)
Blogul fetelor!
MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput