Strugurasi de Sept -Oct 2011 (61)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Neatza... am dormit ca un bebelus de la 21.30 aseara.. si sunt odihnita...

LORE .. LA MULTI ANI !!! sa fii la fel de frumoasa si proaspata, sa ai un bebe super sanatos sa vii azi cu vesti bune de la eco...
Te asteptam cu torul si suculetul ...


Andreea .. dac nu vin bine inca rochitele .. mai asteapta 3-4 saptamani, la 23-24 o sa ai deja burtica si cele care le iei acum s-ar putea sa nu iti vina.. din proprie experienta vb , sau iei una larguta care se leaga sub sani , si sa vina un model frumos care cade bine..

Didiana.. felicitari pt putza....
Deja ne-au intrecut baietii asa ca mamici de baieti luptati-va pt fetitele noastre , se schimba roata...

Lali trage o poza la aripi si pune reteta pe grup .. mi-ai facut si mie pofta.., desi de cand burtoasa mananc mai putin sarat si picant ma mai scap si eu in oalele cu drob de sare..

Elly.. pai sa ai grija sa te ingrijesti.. si odihna multa... fara ridicat greutati da?

25+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

'neatza burtici!!

Elly o sa pun reteta pe yahoo group mai tarziu nitel,catre seara, acu' ma pregatesc sa trezesc mastodontul( asta e sot, nu are decat 113 kg ) , sa ne pregatim sa mergem putin pe plaja.

Va pupic si revin mai pe seara cu o vorba pentru fiecare!
Ps,nu stau toata ziua pe plaja,mergem intr-o vizita la pranz,si spre seara iar pe plaja...

Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 25+

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Lali, plaja???!!!Sunt invidioasa pe tine

Imi place la mare la nebunie.Ce sa fac eu anul asta?Mai pot merge cu burtica la mare, la inceputul lui iulie?

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 25+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Neata .
Lore sa fii sanatoasa si o sarcina cat mai usoara si un bebel sanatos.



24+ cu Eva Maria si mami de Razvan Gabriel 7 anisori

camady's baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Lore , la multi ani fericiti alaturi de familia ta cu bebelina in frunte! Sa ti se implineasca toate visele ,sa te implinesti tu anul acesta cu minunea care va veni in viata ta, sa profiti de clipele frumoase la maximum si sa ai taria sa treci peste cele care nu sunt foarte placute!





La multi ani !!!!

Oana 22+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem o sanatoasa si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea2011 spune:

La multi ani, Lore! Sa fiti sanatoase si tu si micuta ta!
Seidana, cand zici 23-24 te referi la saptamani? Eu am deja 26
Suntem mari, doar burtica e micuta.
Eu chiar ma bucur ca nu am burta mare deoarece am cv probleme cu coloana in zona lombara si o burta mare imi mai lipsea.
ma duc si eu la plaja .


26+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

buna dimineata

LA MULTI ANI LORE!!!
multa sanatate si tie si dragalasei tale bebelushe. sa veniti cu vesti bune azi de la ecografie. tinem pumnii!!

Elly felicitari pt putzulica!! m-am amuzat de emotiile sotului tau.

ha haa Lali, la noi tati este ursu . nu e gras(in jur de 80 kile), dar cand doarme parca umple patul. cand vrem sa il trezim , eu si cu fii-miu, e distractie. copilul se urca pe el , il zmotoceste si il chinuie de numa-numa, iar tati are o rabdare de fier.
mmm, ce bune cred ca sunt picanteriile tale, din pacate eu nu m-as putea atinge de ele. visez la ziua in care voi putea manca orice imi doresc fara sa imi mai fie rau.

Didiana ne umplem de baieti! felicitari!!!

dar cu Jade ce e?

Seidana ieri ii spusesem mamei sa imi faca spanac dar nu a gasit la piata. si nici nu mi-a zis ca nu a gasit, asa ca toaat ziua am visat la spanac iar acasa cand am ajuns am fost dezamagita.

mie aseara mi-a fost cam rau, cu greata... am fost si f obosita ca dupa ce am ajuns de la servici am iesit in parc inca vreo 3 ore cu copilul. dupa care am intrat in casa si: spala-l, da-i sa pape, citeste-i povestea. mi se inchideau ochii, nu mai puteam.

22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui andreea2011

La multi ani, Lore! Sa fiti sanatoase si tu si micuta ta!
Seidana, cand zici 23-24 te referi la saptamani? Eu am deja 26
Suntem mari, doar burtica e micuta.
Eu chiar ma bucur ca nu am burta mare deoarece am cv probleme cu coloana in zona lombara si o burta mare imi mai lipsea.
ma duc si eu la plaja .


26+ cu


andreea.. 26 oau.. nu stiu de ce credeam ca ai 20 ...
Atunci cauta rochita sau bluzite lungi din bumbac.. cu elastic sub sani.. sau cu snur.. gen babydoll..
Sa va fie rusine ca mergeti la plaja si tie si lui LALI .. si noi poftim aici in durere...

25+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Helenutza daca ai fi mai aproape zau ca ti-as trimite 3 kg.. am fost la tara, si bunica, pe principiul "tu fata da io tre sa le scot sa pun rosii si ardei" am venit acasa cu vreo 5 kg de spanac, vreo 20 salate verzi, 5 kg de ceapa verde... ce o sa fac eu cu ele?

25+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Citat:
citat din mesajul lui andreea2011

ma duc si eu la plaja .

26+ cu


Si tu?!!!

Vreau si eu la mare



Helenutza23, Jade este internata in spital din cauza contractiilor.Face perfuzii.

Jade, te asteptam cu vesti


Seidana, avem doua andreea si poate de aici si confuzia

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 25+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput