Strugurasi de Sept-Oct 2011 (60)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns NataliaS spune:

Tre' sa spun ca aici se petrece un lucru ciudat: de cate ori sunt eu in zona nu se scrie mai nimic...cand nu sunt.............tin'-te frate la citit...mi-e ciuda!

In alta ordine de idei- si eu am burtica cu pufulet, dar n-am linia nigra - sac - n-am avut-o la nici o sarcina, iar vise erotice cu sotul n-am in sarcina asta, deoarece acum am aventuri erotice cu sotul...in sarcinile celelalte aveam vise si aventuri pauza... concluzia este ca trebuie sa treceti la fapte pentru a scapa de vise

Natalia - mami de Stefania-Irina 26.12.2007 - Ana iubita 04.02.2005 si 23 sapt + cu
Poze: http://community.webshots.com/user/natalias103
http://www.flickr.com/photos/10220847@N05/



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

asa e Nati, perfecta dreptate, mai multa practica si ami putine vise erotice

Eu am mai intrebat de Georgy, ce-o fi cu ea de nu mai zice nimik? poate sa bagat la alta odisee?..dar ne anunta ea pe noi daca erau Iweekend frumos sa aveti, Nati, bravo, esti pusa pe ditractie

eu am fost gospodina,a fugit sot de la serv sa pape pranzul cu mine, si acuma mi-e lene rau, si sta sa ploua,cred ca ma bag si eu la un nani

Zubi, mami24+ cu
minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenusht spune:

fetelor apelez la voi ca poate stiti mai bine! voi ce spuneti de dinamica analizelor mele:
Beta HCG:
16 mai: 533.64
18 mai: 1021.54
20 mai: 1802.64

voi ce credeti, e bine? eu stiam ca trebuie sa se dubleze sau macar pe aproape. L-am sunat si pe dr sa-i spun si a zis ca e ok, chiar daca nu e chiar dubla valoarea (la cea de pe 20 mai ma refer)....
sper sa se vada ceva maine la ecografie, ca altfel innebunesc!mentionez ca um a fost pe 13.04.2011, deci e o sarcina micuta dar foarte mult dorita



Cu speranta si rabdare toate se pot rezolva!

4 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

anacaro eu citesc cartea mama si copilul de sotii capraru, miam achizitionat-o si ma mai desteptesc si eu un pik


Naty eu am deja linia evidenta pe burtika, si pufulet insa nu e bai
referitor la vise erotice.....pai cum sa nu le am daca de 25 de saptamini am devenit virgina iar inapoi, nu tu fufu ca nu e voie ...nu tu aventuri nimik


seidana ai grija de tine, vezi ia o pauza daca te simti rau de la papa

Cea mai fericita mami 25 + cu

Cu Ajutorul lui Dumnezeu sper sa ajungem cu bine pina la final

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

din pacate eu una raman la stadiu de vise si in faza asta sunt de cand am aflat ca-s insarcinata
la inceput a fost ca mi-era prea rau sa ma gandesc la asta, apoi am avut hemoragie si hematoame deci pas direct, apoi in sarcini cu sangerari este interzis sexul; nu mai am sangerari dar mi-e frica sa fac ceva plus ca... nu stiu... cand o simt ca misca si cand stiu ca e acolo... nici eu, dar nici sotul, parca nu ne-ar veni sa facem.
asa ca, vise taica....
dupa cezariana la cat timp e voie la sex? abia astept

azi dim am obs si eu ca incep sa mi se pateze sanii

20+ cu

zebraroz.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

si eu imi bat capul cu ce fac de papa. i mi-i si o lene.. eu ma gandesc la cartofi noi cu sos alb , nu tin minte sa fi mancat vreodata dar toata lumea ii lauda...
Nati aventuri zici a.... noi radeam ieri ca zicea al meu ce bine arata un manechin din vitrina .. si imi zicea iti dai seama in ce hal sunt? saracul.. da ce sa-i fac daca ii trebe copii..

Anca ... sa vii cu poze , pai se poate....

Marryan .. maine urmam noi...

zubi tu ce mai misuni?

24+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

MArryan mami pauza de ce? de papa...? voi sunteti obosite? eu sunt epuizata am mai zis asta ..

May.. si eu pauza de tot .. cred ca o nsa iau ore dupa ce nasc si imi trec ulcelele

La mine linea negra e f putin vizibila dar e .. am contatat insa ca de 3 luni nu mi-a crescut mustaat deloc.. mai aiu si pufuletul odata poate poate scap de veci /...

24+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

elenush, eu habar n-am ca niciodata n-am facut asta, dar, fara suparare, de ce nu iei de bun ce zice doctorul? sigur stie mai bine decat oricine de pe forum :)
sarcina usoara!

20+ cu

zebraroz.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenusht spune:

nu ma supar, numai ca mi-e ca dr la telefon nu a fost exterm de atent...ma interesa mai mult din experienta voastra proprie!

Cu speranta si rabdare toate se pot rezolva!

4 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui elenusht

nu ma supar, numai ca mi-e ca dr la telefon nu a fost exterm de atent...ma interesa mai mult din experienta voastra proprie!

Cu speranta si rabdare toate se pot rezolva!

4 +


Elenush .. nici eu nu stiu ce sa zic.. test de sarcina ai facut? nu am facut beta hcg niciodata .. insa mi-i se par valori de sarcina..

24+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput