1 iunie - Intalnire Desprecopii in Oradea

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

ok


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

pt data viitoare va rog eu sa treceti undeva regulamentele.
eu am vorbit cu mamicile ce chiar cunosc site-ul si va citesc cu drag, chiar daca multe dintre ele nu scriu si ne-am pus de acord sa ne ducem la inghetata. nu stiam de regulamente. in fine.

data viitoare veti scrie ce anume doriti.
nu-mi pare rau pt nimic, noi oricum ne intalnim pt copiii nostri, in primul rand ii sarbatorim pe ei.

weekend frumos tuturor.

edit pt ca nu vreau sa se intelegea aiurea: NU ne am fi intalnit pt cadouri, noi "astia din provincie", noi ne intalnim oricum prin parcuri iesind cu copiii
asta asa, ca sa fie clar tuturor

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela


Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

desprecopii-multumim frumos in primul rand pentru ca existati si totodata pentru faptul ca prin intermediul vostru ne-am facut cunostinte respectiv prieteni in viata reala.

Cat despre
,,Noi nu putem trimite cadouri (si trebuie sa va spun ca sunt chiar consistente) numai de dragul de a trimite.,, scris din partea admin
nu am cuvinte... Dupa sapte ani de desprecopii sincer nu m-as fi asteptat.


Vorba mameigiuliei- ar trebui sa avem regulamente sa fim un pic mai transparenti daca dorim sa jucam corect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ma duc un pic mai repede miercuri sa rezerv ceva mese pe 18.30 Ok?
Va astept. Va rog sa imi confirmati in principiu cine si cati vin ca sa stiu pt cate locuri sa vorbesc. Ok?

Aveti un fisier in linkul de mai jos va rog sa-l completati Ok?

https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AkUbeWzQZW14dGtDZm9NR0UtUVBVaXVMbkdOUWtidFE&hl=ro&authkey=CO3axsMD





Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

marius-multa sanatate in primul rand.

Dat fiind ca maine vor confirma exact numarul mamicilor si copiilor
pe care ii stim noi si cu care am vorbit costurile le suportam fiecare in parte este singura conditie pe care cred ca o impartaseste fiecare.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Mutumesc pt urare - inca mai umblu

Am inteles si conditia - sunt de acord cu ea - important este sa ne vedem - mai povestim stiti voi...

Eu verific periodic fisierul pe care l-am creat (linkul de mai sus) asa incat e usor sa imi dau seama cum stam in orice clipa.

Pupici cu lipici la toata lumea!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Mercedes,

Poate am fost inteles gresit. Eu m-am referit la faptul ca nu poti trimite materiale fara sa ai o persoana de contact care isi asuma responsabilitatea distribuirii acestora si fara sa ai o imagine clara despre cate persoane vin. Noi avem cadouri pentru mai multe varse si avem nevoie sa stim ce si cui trebuie sa trimitem


Citat:
citat din mesajul lui Mercedes
Cat despre
,,Noi nu putem trimite cadouri (si trebuie sa va spun ca sunt chiar consistente) numai de dragul de a trimite.,, scris din partea admin
nu am cuvinte... Dupa sapte ani de desprecopii sincer nu m-as fi asteptat.




Pentru mamagiuliei: nu cred ca trebuie regulamente ca sa organizam o intalnire. Mai de graba cred ca trebuie spirit de organizator si oameni care sa se ofere sa organizeze. Deocamdata vad ca numai Marius s-a oferit sa organizeze. Apoi cred ca trebuie si entuziasm...

Concluzie: eu mi-am permis sa va "urechez" un pic in dorinta de a va impulsiona sa va intalniti. Acum ca ati inceput sa va agitati un pic propun sa setam un moment zero si sa uitam de discutiile precedente.

DECI: astept pana Luni, ora 22, DUMINICA (maine) ora 16.00 lista definitiva ca sa stim cate persoane vin la intalnire. O sa-l contactez pe Marius sa vedem cum facem cu cadourile.

Cu stima,





O zi buna Echipa Desprecopii.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Va rog sa actualizati(completati) fisierul in functie de varsta copilului - (copiilor dupa caz).
Multumesc.


Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

am completat tabelul. Din pacate vin doar cu 1 buc copil, da Robert are chitara miercuri...

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Whaw si Ioana face chitara - pe langa dans desigur.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput