Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (10)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antguess spune:

bb_yasmi multumesc
ce bine ca tu poti sa lasi bebe si sa te duci sa alergi..mare pustiu de bine face joggingul....deh..eu n-am cu cine sa o las pe evi asa ca te invidiez...
sa iau si io scoica in spate si sa plec la alergat? la cat de grea s-a facut fata mea...fac pariu ca slabesc dublu :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

vai mai ama , cum sa nu stie un doctor ce e ala autism?

sigur au facut o facultate si aia de medicina?



_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_2010 spune:

Da mai fete, cand l-am intrebat de suc de fructe a zis ca de la 2 luni e ok sa-i dau .
Strumph, da, e un bosorog plin de ifose. O sa caut alt medic de familie pt baiat.

Voua v-a dormit mai mult ca de obicei bebelusul in ziua vaccinarii? Ca al meu e mai linistit azi, sant uimita, sper sa-l tina.

Mami de Radu Andrei - 16.03.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

Citat:
citat din mesajul lui antguess


ina..pacat...speram sa ma vad si eu cu mamici prin IOR

Mami mandra a lui Dani (24.01.2003) si proaspata mamica de Evelinne 30.03.2011


Antguess, iti dau PM cu nr de tel cand mai merg, si poate ne gasim :)
era plin IORul de mamici si pitici, care mai de care mai frumosi
pacat ca eu stau in partea ailalta de bucuresti.

ana, mie nu, dar cica e normal sa fie somnolent etc



Cel mai frumos martisor: Alex 1 Martie 2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_2010 spune:

Am tot citit la unele dintre voi ca s-au lungit multisor bebelusii. Al meu a luat in 2 luni doar 5cm. Ma cam ingrijoreaza. Mai sint bebelusi care sa fi crescut in lungime mai putin?

Mami de Radu Andrei - 16.03.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antguess spune:

ama draga mea, eu cred ca nu conteaza cati cm a luat intr-o luna...fiecare bebe creste in inaltime diferit...ideea e sa ia ok in greutate..atat...poate bebe al tau creste peste 3-4 luni in inaltime cand ai nostri nu o fac....eu zic ca nu ai d c sa iti faci griji

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antguess spune:

ina. abia astept pm-ul tau :)
e intradevar foarte frumos in iOR...o gramada de mamici......superb!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi spor la alergat si eu am facut multi ani sportul asta. dar acum fac numai exercitii de intarire a musculaturii pentru ca nu vreau sa slabesc. vezi ca jigging-ul slabeste. eu m-am apucat de abdomene si exercitii pentru buci si bineinteles masaj in fiecare seara.

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_2010

Am tot citit la unele dintre voi ca s-au lungit multisor bebelusii. Al meu a luat in 2 luni doar 5cm. Ma cam ingrijoreaza. Mai sint bebelusi care sa fi crescut in lungime mai putin?

Mami de Radu Andrei - 16.03.2011


in 6 sapt 2 cm, ce spui de asta ?

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antguess spune:

ei...nu am mai putut astepta baieti sa luam cina..mi-am facut o mica salata verde cu ton si cateva boabe de porumb..si of course multa ceapa si lamaie...am dovedit-o si pe asta..si gata..nu mai mananc azi...le las lor tot puiul

am stabilit cu o prietena sa mergem o data la 2 zile la plimbari lungi cu evelinne...ea lucreza o zi da una nu..asa ca in zilele ei libere..umblam...maine mergem la epilat si la pedichiura inainte de toate.//sa fim frumoase:)


Mergi la inceput