1 iunie - Intalniri Desprecopii in Romania

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Distractie placuta www.desprecopii.com de oriunde ai fi din partea celor de la www.desprecopii.com Oradea - Romania!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Super intalnirea de la Piatra Neamt


copilasii au alergat in voie, s-au jucat in grup, au desenat, au fost pictati si ei, cadourile multe si frumoase (multumim frumos ), sponsori pe masura, am avut si fotograf profi (asteptam cu nerabdare pozele)

am castigat si un premiu la concursul de "cultura DC "

ce sa mai spun? NOTA 10 !!! noi ne-am simtit minunat

votez Laura25 cel mai tare organizator Despre Copii



Anca, mami de Sabina Ioana (03 nov 2009)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Bravo Laura!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Foarte feumoasa intalnirea DC de la Bucuresti,copii s-au distrat cadourile au fost minunate,momentele au foarte frumoase.La mai multe intalniri la fel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona_patra spune:

Buna seara,
Intalnirea de la Piatra Neamt a fost super. Copii au fost super fericiti, s-au jucat, au transpirat, au cantat, au dansat, ce mai tot ce e fain pentru un copil de ziua lui si in fiecare zi.
Multumim , pentru cadouri care ne-au incatat atat pe noi mamicile cat si pe cei mici. Si nu in ultimul rand multumim Laurei25, care a depus mult suflet la organizarea aceastei intruniri, deci in concluzie votez cel mai bun organizator petrecere DC pe Laura.
La multi ani copilasilor din lumea intreaga, sa ne cresteti mari, frumosi si sanatosi.
Va pup.

Ramona de maimutel Diana (20.07.2009)
maimu diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Intalnirea de la Piatra Neamt a iesit deosebit de frumoasa! Atat copiii, cat si parintii, ne-am distrat foarte bine, iar ideea Laurei cu organizarea unui concurs de cultura generala DC in randul mamicilor a fost super! Am scris si la subiectul cu 1 iunie la Piatra Neamt ca ne-am simtit extraordinar de bine si le multumim mult Laurei25 si administratorilor site-ului !

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei
Lucrusoare la bazar umanitar

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Felicitari Marius pentru organizarea reusita a intalnirii desprecopii de la Oradea. A fost frumos s-au distrat atat copiii cat si noi parintii.
Multumim desprecopii pentru cadouri.
Mai multe cred ca se vor vedea din pozele facute cu aceasta ocazie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Noi nu am primit cadou de la Dc,jucaria de la Nestle era stricata,dar evenimentul a fost frumos organizat pentru copilasi mai mari.
Speram sa avem party si de 1 iunie 2013 cand va intelege si Sebi ce zice nenea magicianul



Cris,mami de Sebi,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010



O vestuta pentru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris_09

Noi nu am primit cadou de la Dc,jucaria de la Nestle era stricata,dar evenimentul a fost frumos organizat pentru copilasi mai mari.
Speram sa avem party si de 1 iunie 2013 cand va intelege si Sebi ce zice nenea magicianul



Cris,mami de Sebi,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010



O vestuta pentru David


Cris

imi pare rau de jucarioara

de ce spui ca nu ai primit cadou de la DC?
toate cadourile ..chiar daca purtau marca P&G sau Nestle ..au fost oferite prin DC

au fost pungi personalizate DC si unele Cocor pentru copii mai mari /
pungi personalizate Nestle pentru copii mici

toate insa au fost obtinute prin grija DC si Cocor

daca ne putem sincroniza sa ne intalnim pe undeva mai am cateva jucarioare, si iti pot da alta


Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

www.desprecopii.com/info.asp?id=3114" target="_blank">1 IUNIE, party DC - in lumea copilariei macar pentru o zi!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinuk

Citat:
citat din mesajul lui cris_09

Noi nu am primit cadou de la Dc,jucaria de la Nestle era stricata,dar evenimentul a fost frumos organizat pentru copilasi mai mari.
Speram sa avem party si de 1 iunie 2013 cand va intelege si Sebi ce zice nenea magicianul



Cris,mami de Sebi,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010



O vestuta pentru David


Cris

imi pare rau de jucarioara

de ce spui ca nu ai primit cadou de la DC?
toate cadourile ..chiar daca purtau marca P&G sau Nestle ..au fost oferite prin DC

au fost pungi personalizate DC si unele Cocor pentru copii mai mari /
pungi personalizate Nestle pentru copii mici

toate insa au fost obtinute prin grija DC si Cocor

daca ne putem sincroniza sa ne intalnim pe undeva mai am cateva jucarioare, si iti pot da alta


Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

www.desprecopii.com/info.asp?id=3114" target="_blank">1 IUNIE, party DC - in lumea copilariei macar pentru o zi!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................
Stai linistita iubita,nu este nici o problema
Nu conteaza asta,important este sa va tina Dumnezeu obiceiul,sa mai organizati evenimente frumoase pentru pitici
Va multumim



Cris,mami de Sebi,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010



O vestuta pentru David

Mergi la inceput