Strugurasi de Sept-Oct 2011 (58)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

jade, nu mi-a raspuns inca.
azi dim i-am mai trimis un email in care am mai atasat si eco de ieri si rezultatele din anglia din nou ca sa le aiba. asta pe langa rezultatul de la medsana cu proteina S.
si am intrebat-o ce e de facut de acum si daca sa fac eco cu masurare de artere si cordon dupa 22 sapt in anglia sau sa astept sa vin in ro, ca io vin de la 27 sapt.
aici astia se cam uita ca la masini straine cand le zici de artere si rezistente :D plus ca ma costa 200 de lire distractia :D
sper sa zica sa stau pana vin in ro.

20+ cu

zebraroz.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Deci , am vorbit cu o prietena care sta sa nasca acus . Apropos de Ir-urile astea : a avut 1.12 pe o artera si 0.9 pe cealalta ...si e bine mersi acuma; nici tensiune nu are si nici prematur nu a nascut. Eu sunt "pantaloni scurti" pe langa ea cu IR-urile mele ...

Oana 21+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem o sanatoasa si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

e nah poftim! ca sa vezi ca te agitashi aiurea

20+ cu

zebraroz.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_t spune:

ma bucur ca te-ai mai linistit oanaiasi

23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Citat:
citat din mesajul lui May3

jade, nu mi-a raspuns inca.
azi dim i-am mai trimis un email in care am mai atasat si eco de ieri si rezultatele din anglia din nou ca sa le aiba. asta pe langa rezultatul de la medsana cu proteina S.
si am intrebat-o ce e de facut de acum si daca sa fac eco cu masurare de artere si cordon dupa 22 sapt in anglia sau sa astept sa vin in ro, ca io vin de la 27 sapt.
aici astia se cam uita ca la masini straine cand le zici de artere si rezistente :D plus ca ma costa 200 de lire distractia :D
sper sa zica sa stau pana vin in ro.

20+ cu

zebraroz.ro


o sa ti raspunda ea cand are timp
atata timp cat bb e in grafic , nu are vreun retard , cred ca nu te va pune sa o repeti asa repede
cu toate ca , uite acum mi am amintit , cand am fost la ea cu eco de 12 sapt m a intrebat cand mai am progr la alta si eu i am zis ca initial la 20 sapt mai am , si s a uitat crucis la mine si mi a zis ca neaparat sa mai fac una peste 3 sapt
acum poate la mine era o alta situatie , nu stiu sa zic , dar eu oricum fac eco la 3 sapt , nu ca mi a zis ea ci ca asa vreau eu
dar tu chiar nu ai motiv de stres , toate analizele bune , bb in grafic , totul e perfect , esti buna de pus la rama

_


22 +


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

astazi nu mai vb despre mancare ?

_


22 +


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Acu fac si niste incantatii sa ii cresca capul la bebelusa si ma linistesc de tot

Oana 21+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem o sanatoasa si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

a pai jade, eco simpla o sa mai fac una sigur pana vin in tara ca n-am eu rabdare sa stau atata fara :D
dar o sa fac pe la 26 sapt si fara masurare de artere si consultatie, ci doar masurarea bebelului. ceea ce inseamna doar 100 de lire.
dar sa vad ce-mi zice, acum nu mai sunt asa stresata :D

20+ cu

zebraroz.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Citat:
citat din mesajul lui May3

a pai jade, eco simpla o sa mai fac una sigur pana vin in tara ca n-am eu rabdare sa stau atata fara :D
dar o sa fac pe la 26 sapt si fara masurare de artere si consultatie, ci doar masurarea bebelului. ceea ce inseamna doar 100 de lire.
dar sa vad ce-mi zice, acum nu mai sunt asa stresata :D

20+ cu

zebraroz.ro


aa , pai e perfect atunci , e f buna si aia , important este sa verifici ca bb sa fie in grafic
poate si ea intelege la fel ca mine , ca nu mai faci deloc pana atunci si te va pune sa faci alta

_


22 +


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

eu numai la mancare ma gandesc de cand m-am trezit. abia astept sa vina ora 12 si pauza de pranz. mi-am luat tocanita la pachet azi :D

maine dimineata o sa mananc greceste ca mi-am luat asa :D
o sa ma injurati :P

tzatiki, branza feta, ardei copt, pita cu ulei de masline, masline, humus si mai am niste falafel - ala nu-i grecesc :P
abia astept sa vina ziua de maine dimineata :))
ca seara nu pot manca, eu ajung la 6 acasa, deci cand incep raurile :D

20+ cu

zebraroz.ro

Mergi la inceput