LMA Razvi, Vlad, Darius! mai-iunie 2010 (62)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns veronicach spune:

de la cele mai bine cotate creme solare spre cele de evitat (dpdv al ingredientelor) http://www.ewg.org/2010sunscreen/finding-the-best-sunscreens/

mamica fericita de cuminte Matei Sebastian 10.05.2010 bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bilica spune:

Marye ocupata zilele astea de nu mai poate...,pt ziua lui Mateo de pe 19,...face atatea pregatiri de zici ca-i face nunta.....Mi-as fi dorit si eu sa fiu cu ei acolo....Poate vor fi ei cu noi de ziua Suryei...
NANA superba petrecere ai mai facut princesei tale .....la noi in Iasi nu cred ca exista asa locuri...spatioase,amenajate......;eu voi face la un restaurant pt smobi(caci doar aici se face oaie la protap)...deci loc de joaca pt copii,iok..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bilica spune:

Chestia cu rapirile,mi se pare asematoare cu sectacare iti lua sangele....(amintiri din copilarie)....Chiar sa nu difuzeze la tv?...stilile de la ora 5 sunt mult mai shocante,asa ca....ar fi audiere maxima...F tris daca e adevarat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamar spune:

V-am citit!
Va multumesc pentru ginduri, impresii, si imi cer scuze ca nu pot nominaliza. Insa va spun atit: va iubesc!:)

Ruxi: studenta despre care vorbesti este sora unei prietene de-ale mele:). E o fata tare dulce!

Sorana: succes mare in lupta cu otita! Pfff...cind imi dau seama ce am riscat si noi... Sa dea Domnul sa se termine cu bine!

Mirela: asa e, nu e simplu cu pregatirile astea. SI cind vin peste atita nesomn... mai ca ma apuca disperarea si mai tare! Si eu mi-as fi dorit sa sarbatorim impreuna, pe 19. Astept sa ne vedem in curind!


Ma indrept catre pat: asta dupa ce las din brate cupilu: care asa doarme cel mia bine...



Mary, lui Mateo,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Neata!
Cafeluta este gata!



Cris,mami de Sebi,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010



O vestuta pentru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

La multi ani cu sanatate
Eva
Antonia

Sa cresteti mari si cuminti si sa aveti o viata lunga presarata cu nenumarate bucurii!




Cris,mami de Sebi,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010



O vestuta pentru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Eva Alessia

Antonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Si pentru ca de maine sunt la niste cursuri si de intrat ioc, vreau sa urez La multi ani! sarbatoritilor de maine!
Sanatate, noroc si sa va faceti parintii mandri de voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinasmile spune:


La multi ani, Antonia, floricica finuta!!!

Sa cresti mare si sanatoasa, sa ai parte de noroc si multe bucurii!

Felicitari, mamica mandra de fetita mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinasmile spune:

Eva Alessia!!!

Sa iti fie viata usoara, sa ai parte de multe lucruri frumoase!!


Mergi la inceput