Strugurasi de Sept-Oct 2011 (56)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns didianana spune:

sunteti asa frumoase, va pup!!
Seidana casa aia e asa frumoasa, parca e din poveste!!

19+ si mamica fericita de 3+ anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

seidana gospodina , da mi si mie niste idei
am niste clatite ne umplute si a dat pofta in mine sa le mananc dar nu cu ceva dulce
le vreau bagate la cuptor cu niste chestii prin ele dar sa nu fie desert
sugestii pliz


_


22 +


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didianana spune:

am gresit, mikka e in fata casei.. scuze!!

19+ si mamica fericita de 3+ anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

sotul cu mine la nastere ??? no wayyyy



_


22 +


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Buna, fetelor! Acum am reusit sa citesc si eu tot din urma, ati avut ceva treaba azi La noi e foarte cald, soare, e o zi de vara superba!Am gasit si capsuni bune, au gust si miros si culoare si tot ce trebuie, sunt de la o sera de langa Buzau, am pus putina miere pe ele(zahar nu mai cumpar si nu am in casa de ani de zile decat cateva pliculete pentru musafiri) si le-am bagat la frigider.
Racheel ma bucur ca esti ok cu inima M-am mai linistit si eu, sa stii, si eu am pulsul mare, medicul mi-a spus ca nu e o problema dar cand am auzit ca pe tine te-a trimis la cardiologie, ma pregateam si eu de o vizita pe acolo
Hayat sper ca totul sa fie bine cu bebe
Lali imi pare rau ca surioara ta nu se simte bine, pana la urma poate se rezolva totul asa cum s-a intamplat si cu fetele de aici care au avut astfel de probleme.
Am vazut si eu filmuletul acela cu nasterea, nu am putut sa il urmaresc pana la capat, m-am speriat si l-am inchis. Pana acum regretam cumva ca la noi nu prea se naste natural, acum nu sunt sigura ca regret atat de mult, serios.

21+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Salutare tuturor burticilor!

Eu nu prea pot tine pasul co voi... dar recuperez :)
Am si eu vesti!
Am fot la eco de trim 2 si e totul bine! Sunt asa de fericita!
Nu cred ca v-am zis ca e baiat!!!

In rest, am mai avut contractii nedureroase dar nu in fiecare zi.
Am citit ca vorbeati de kg castigate.. eu nu stiu cat este normal dar sunt in sapt 22 si am luat pana acum aproape 5 kg, doctorul zice ca-i bine.

Va pup,
Pinky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didianana spune:

mie imi plac mult cu carne, prajesti bucati de carnita slaba, le toci, le amesteci cu un ou si cu ce mai vrei ( ciuperci, cascaval etc) umpli clatitele, le dai prin ou si apoi le bagi la cuptor sau le prajesti!! Asta vreau sa mananc azi!!

19+ si mamica fericita de 3+ anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

pe scurt:
-fara sot la nastere
-nastere naturala

Jade, umplutura de carnita tocata+ cu ceapa (calite eventual)+usturoi. poti sa pui si un ou ca sa se lege umputura. cascaval ras deasupra, smantana..

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_s spune:

Dbunny, io cezariana, fara sot

Oana mami de Mara 11.08.2004 si 17+ cu

Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

JAde cu ce vrei clatitele branza carne ciuperci?

Dbunny.. da is masochista.. cine m-o pus sa ma uit la filmulete.. acu nu vreau sa nasc nicicum.. sa dorm si aia mica sa vina langa mine adusa de barza.. Ru inca nu stiu cum vreau sa nasc... adik stiu usor si fara durere

24+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput