Dovleceii veseli se bucura de soare (24)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Hello!Coffee?

LA MULTI ANI RAZVAN!!! Sa fi sanatos, voinic si voios!
Mary ce mai faci mami? Cum esti? Ce fac baietii?

Maria cum fu la interviu?

Selen intra si tu cu noi in profunzime! (vorba Ukai)

Diana citesc cu drag despre Nicholas si Peter! Succes la introducerea alimentelor!Stiu ca si eu am fost alergica la ou in copilarie, dar in timp a disparut iar acum mananc fara probleme.
Noi mamicile ne ingrijoram pentru orice in general, dar mie mi se par tare haiosi (si ii respect) pe taticii care incearca sa echilibreze balanta grijilor noastre E drept ca nu le iese intotdeauna, dar ce conteaza?Pentru cateva secunde privesti doar partea plina a paharului.

Noi luam suplimentul primit de la clinica din Las Vegas de aproape trei saptamani si eu sunt foarte multumita. Raisa mi se pare mai atenta si mai prezenta. Acum ne-am gandit sa mai mergem sa mai facem o sesiune de terapie hiperbara la Constanta. Tratamentul cu celule stem il putem face numai dupa minim 6 luni de cand am inceput sa luam suplimentul, deci nu anul acesta. Asa ca ne-am planificat sa mergem la terapia cu oxigen pe 5 septembrie,stam 2 saptamani iar pe 24 septembrie mergem din nou la Oradea, stam 3 saptamani iar pe 14 noiembrie mergem la Kinderzentrum in Munchen.
Si apropo de planificarea terapiei Raisei, va multumesc din suflet! Caci daca nu demarati voi acea campanie, si daca nu ne ajutati atata, din toate punctele de vedere, noi nu am fi putut face acum planuri de terapii!Voi sunteti ingerii nostri!

Referitor la cadouri, eu nu am mai avut rabdare si i-am cumparat deja cadou Raisei o carte de colorat foarte faina cu catifea.
Ia priviti CUM COLOREAZA RAISA
Sunt acolo mai multe poze noi.

Va pupam pe toate, cu mic cu mare si dovleceii din dotare!
Edit:Mai e soare in Luton?


RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

www.petitieonline.ro/petitie/petitie_pentru_modificarea_legii_nr_448_2006_privind_protectia_si_promovarea_drepturilor_persoanelor_cu_handicap-p41158046.html" target="_blank">PETITIE PENTRU PROMOVAREA DREPTURILOR PERSOANELOR CU HANDICAP-va rog, semnati!

www.petitieonline.ro/petitie/semnaturi/aduceti_lokomat_ul_in_romania_-p57826054.html" target="_blank"> Va rog, semnati si promovati semnarea petitiei pentru aducerea Lokomatului in Romania! Raisa si multi alti copii au atata nevoie de el!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

hello doamnelor. va salut si eu si urez dovleceilor de august la multi ani. am pierdut total notiunea timpului si vaz ca azi e deja 21 si nu i-am urat Andreei la multi ani. imi cer iertare. cred ca o sa-mi lipesc un calendar de lantisorul de la gat, ca in ultima vreme nu mai stiu cand e joi si cand e luni.

apele s-au mai linistit la noi. multe magazine sunt inchise pentru ca, dupa ce au furat tot, le-au mai dat si foc. sala la care aveam eu abonament e in reparatii pentru urmatoarele 3 luni din aceleasi motive. in unele zone, au dat foc la case. din pacate, majoritatea celor care au devastat au fost negri si toti oameni fara joburi si care beneficiau de ajutor social...care am inteles, ca li se va taia. macar atat.

la interviu a fost ok. din 54 de candidati, am intrat in top 8. am cerut feedback si mi s-a spus ca nu au ce sa-mi reproseze, doar ca au considerat pe altcineva mai potrivit pentru compania lor. stiam de cand am fost ca nu ma vor alege pe mine si sunt de acord cu ele, ca nu eram 100% potrivita acolo. compania e 100% engleza, nici un picior de imigrant pe acolo...asa ca...mai cautam.

in rest...suntem bine. iau niste metronizadol pentru o infectie la gingii si a trebuit sa mai tai din alaptare. mi-am pus plasturi si a inteles ca e buba. dar e trist si dupa vreo 7-8 ore nu mai rezista si trebuie sa-i dau. sper sa nu il afecteze prea mult medicamentul. e carcinogen, din cate am citit.

va pup si va doresc o zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gagga spune:

Buna ziua, buna ziua!

Ce mai face lumea dovleceasca? Noi suntem bine, pe afara mereu..
Le spun si eu La multi ani! sarbatoritilor din zilele trecute . Sa fie sanatosi si cumnti si norocosi toata viata! Felicitari mamicilor!

Am facut capitol nou, aniversar

Fug, ne auzim pe ici pe colo


Sa o ajutam pe Raisa!

Mergi la inceput