Prietene la bine si la greu - 119

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

Buna dimineata de la Cluj!

E o vreme superba afara abia astept sa se trezeasca Mihai sa iesim afara. Doarme ca s-a trezit devreme si azi noapte s-a mai trezit o tura. Nu stiu ce e cu el ca de o vreme numai in brate vrea, nu mai vrea sa umble deloc, ca e afara ca e in casa face cativa pasi si se agata de mine cu disperare ca vrea in brate.

Am si eu o intrebare fetele care ati dat paste la copii cu sos de rosii sau altfel de sos va rog sa imi spuneti si mie retetele (poate ati mai scris iar eu nu am citit )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Am primit rezultatele de la testele genetice si sunt bune. In cazul lui Rares malformatia cardiaca nu se asociaza cu un sindrom genetic.

Nu imi vine sa cred ca mai sunt cateva zile si plecam....


Ultima suta de metri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui magdaz_ina

Am primit rezultatele de la testele genetice si sunt bune. In cazul lui Rares malformatia cardiaca nu se asociaza cu un sindrom genetic.

Nu imi vine sa cred ca mai sunt cateva zile si plecam....


Ultima suta de metri...


Ma bucur ca analizele sunt ok. Sa instruiesti si tu surioara sa ne mai dea si noua de veste despre voi.
Si prt. ca eu o sa dispar din peisaj cateva zile, va urez de acum drum bun si sa veniti sanatosi acasa.

mami de Vlad (29.10.2009) si 13+
Multumesc Doamne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Buna ziua fetele
Am lipsit iar, exact cand spuneam ca nu o sa mai fac, dar de data asta motivul a fost intemeiat, in spital nu este net.....am fost iar internate la Budimex cu angina -faringo-amigdalita

Noi am ajuns la spital cu febra mare (40) si bubite pe corp (eu credeam ca-i ruseola), care s-au dovedit a fi o intoleranta/alergie, la supozitorul de novocalmin, dar defapt febra facea de la infectia din gat, infectie care eu nu o vazusem , pt ca nu m-am uitat in gurita ei si nici nu am banuit ca ala-i motivul pt care nu mai manca , am zis ca-i febra de vina

restul nu mai are rost sa-l relatez , ca stiti si voi ce inseamna o internare, mai ales o internare fara pat.....iar mi-am adus sezlongul de acasa


fericita de ranjita delicioasa Maya Andreea ( oct-2009)


Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui magdaz_ina

Am primit rezultatele de la testele genetice si sunt bune. In cazul lui Rares malformatia cardiaca nu se asociaza cu un sindrom genetic.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui floricik
Mai pai daca Smarandita care are baiat, face fata si Licu care are fata face baiat, asta inseamna ca Ionela, Many, Dana si Raluci fac toate fetite??



Eu sper ca teoria ta sa nu fie buna, in ceea ce ma priveste. As avea sanse sa fac fetita, daca ma insemineaza inainte de ovulatie si de injectie de declansare a ovulatiei. Pana ovulez, mai traiesc doar spermatozoizii de fetite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin

Buna ziua fetele
Am lipsit iar, exact cand spuneam ca nu o sa mai fac, dar de data asta motivul a fost intemeiat, in spital nu este net.....am fost iar internate la Budimex cu angina -faringo-amigdalita



Of! Of! Sper ca acum sunteti bine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Sa instruiesti si tu surioara sa ne mai dea si noua de veste despre voi.


E deja instruita ... numai sa o lase bebe a ei.
I-am lasat datele mele.


Ultima suta de metri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Cum ne alegem gradinita?
Articolul mai jos. Poate ar fi bine sa-l puneti pe prima pagina ca o sa avem nevoie de ele toate la un moment dat.

http://www.gradinite.com/site/Articole/detalii/91-cum-alegem-gradinita-potrivita-pentru-copil--educatie.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura - andreea spune:

Madga, ma bucur tare de vestea asta si ma tin de multa vreme sa-ti urez multa bafta si sa dea Dumnezeu sa iasa bine!

Daca ai nevoie de ceva, te rog sa nu eziti!

Raluci, pe mine m-a blamat tot familionul ca am dus copilul la gradinitza de la opt luni....acum cand vad ca mananca singura, isi strange jucariile, isi duce farfuria la bucatarie dupa ce termina de mancat , isi duce pampersul la cos, se incalta singura plus multe alte lucruri pe care le face, nu mai zice nimeni nimic....asa ca incurajarea mea de a duce copilul la gradi este 100%, mai ales la doi ani.
Vroiam sa te rog sa-mi spui si mie unde il duci tu pe Bubu la piscina si cat platesti (pt o prietena). Merci frumos si multi


poze

Mergi la inceput