Ce parere aveti despre acest barbat???

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Cine stie ce talente ascunse are omu', de se tine tipa asa de el, mai ales ca o ameninta mereu ca n-o mai primeste in patul lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Femeia respectiva are spre 40 de ani, am inteles eu bine ???
Si pana acum a fost in coma sau cum au trecut anii asa aiurea pe langa ea ???
Sa-si cumper carti cu poezii, romane de dragoste, sa si le citeasca in liniste si pace, ce naiba.
Cel mai sado-mazo e faza cu alergia. OMG !

Subiectul asta e pe bune ?

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela


Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Chiar asa fara noroc in dragoste sa fiti amandoua? Poate aveti cununiile legate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna

denizel, iar te pripesti cu concluziile




La un moment dat trebuia sa se ajunga si la concluzii :)).

Pe bune acuma, mai citeste o data si fa abstractie de detaliul cu varsta femeii (40 ani, adica).
In plus, mi se pare foarte putin probabil ca cineva care a dovedit ca e dispusa sa accepte (aproape) orice din partea unui barbat, intalneste/aude detalii amanuntite despre o persoana care are fix aceleasi "preferinte" + lipici la acelasi gen de barbat... :).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tisina spune:

Despre barbat nu am nici o parere. Despre femeie, insa, am o parere foarte proasta. De ce ii permite toate astea lui musiu? Ca totul tine de ea, si sa fie iubita si respectata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0

Poate aveti cununiile legate...



Daca e topita dupa el ,eu zic sa inceapa sa-si impuna punctul de vedere si daca el nu reactioneaza in versuri ,atunci urmatorul.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andata spune:

El se pare ca e cam ca 1/2 din barbati. Ei insa sigur ii lipseste o doaga daca sta cu el si ii suporta atatea. Il lasa cu fosta, cu copiii, cu catelul si ea nu indrazneste nici sa isi ia o eugenie sau sa isi sune familia? Si are in jur de 40 de ani?
Pai eu in locul ei mai bine mi-as lua o pisica (daca nu suporta cainii) in loc sa stau cu un asemenea specimen.

Mami de un fecior, o fecioara si o scumpa racusoara

Tutu land

blog de mama
Si ingerii au nevoie de ajutor
Blogul lui Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeaben spune:

Doamne,de ce il accepta?Doar pentru ca uneori e romantic?Pfff,in doua secunde las expedia la mamica lui,sau unde o vrea.Pai ea e femeie matura,cum sa suporte asa ceva?Daca era o pustoaica indragostita pentru prima data mai avea o explicatie toata povestea asta,dar asa??????

Pun pariu ca daca iese pe strada cu ochii inchisi si intinde mana la intamplare dupa un barbat nu mai gaseste unul asa...offf,Doamne!

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0

Chiar asa fara noroc in dragoste sa fiti amandoua? Poate aveti cununiile legate...

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


:)))) mor de ras, sa mi fie scuzata interventia.




_

25+ cu
Doamne Doamne, te rugam ai grija de noi....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Un_cabotin spune:

Din aceasta poveste mie mi-e foarte clar ca doamna, femeia de 40 de ani, e indragostita lulea de barbatul respectiv
PUNCT.

In aceasta situatie, ceea ce noua, celor ce nu suntem indragostiti de el, ni se pare comportament aberant, ei, doamnei, i se pare 'normal', dovada de iubire, Fat Frumos, Terente...

Ce mi se pare insa ciudat, este ca o alta persoana este scandalizata, si nu doamna in cauza.
As intreba: cu ce drept judecam noi (din afara) viata unui cuplu?!

E usor sa dam cu piatra... dar sa nu uitam:

Citat:
Cine e fara de pacat sa ridice primul piatra si sa arunce!


UC

Mergi la inceput