Strugurasi de Sept-Oct 2011 (49)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

Citat:
citat din mesajul lui seidana

rach.. noi 2 facem concurenta la dulciuri?

22+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !


Mai nu stiu ce am dar parca sunt nebuna.Mananc ca o
dulciuri.Si inainte nu le suportam.

Facem concurenta si la dulciuri si la KG.




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 22+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!






pai se poate un concurs fara altul... Eu nu as putea sa zic ca mananc mai mult ca inainte, dulciurile mi-au placut de cand ma stiu.. insa acu se punee.. rau...

22+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Anilansa ... ma bcur ca esti bine.. nu iti fa pb ca nu misca bebe, pana la 20 s mai e timp..
Daca ar fi afacere de familie si eu as munci , doar pt tine/voi tragi.. dar asa sa muncesti ca sclavul si ei numai sa profite sau sa te inlocuiasca ca sosetele....

22+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GORGY spune:

Pup burticioasele
Felicitari May, bine ca ai prins curaj, si eu vreau gropiteeee
Si eu sunt stresata la serviciu, ma enervez pe zi ce trece mai rau,asa as vrea sa gasesc ceva mai bun...dar se dau niste salarii de..mizerie peste tot.
Mamicilor, incercati sa nu va mai enervati la munca,macar cu gandul la minunile voastre din burtika, asta e tot ce conteaza, cel mai important
si sa stiti ca eu va citesc zilnic, doar ca nu vb in fiecare zi ca nu am nimic nou in viata mea momentan...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

da, ar fi misto sa-mi mosteneasca gropitele, dar e fetita, deci probabil o sa semene cu ta-su.
eu as vrea sa ia ochii de la el - verzi, gropitele si culoarea parului de la mine - bruneta :D

ca nume deocamdata avem Beatrice sau Ana, dar de-abia ne-am apucat sa ne gandim :D

normal ca-s tinerica la 34 de ani. voi aveti impresia ca la varsta asta esti baba? :D

aveam incredere in voi, n-am incredere in net.
nu stiu cat o sa le las pe acolo, drept sa spun :D

uite un articol interesant.
nu-i de rau :P

Cum gestionam stresul in timpul sarcinii (dedicatie speciala pentru Jade si marryan si io :D)

http://medlive.hotnews.ro/oare-o-sa-se-nasca-prematur-daca-o-sa-aiba-6-degete-la-mana-cum-gestionam-stresul-in-timpul-sarcinii.html

18+ cu

zebraroz.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anilansa spune:

May 3... le poti combina cele 2 nume.. ca sunt ff frumoase... Ana Beatrice eu zic ca suna bine
seidana... da asai... cand muncesti pt tine e altceva ... dar cum in Romania trebuie sa tragi tare daca vrei sa fi pe picioarele tale... e si aici stresul mare.


Cu nervii sarcina asta stau tare naspa... sapt asta mi-am descarcat nervii pe cei de la FIat.
In rest incerc sa ma calmez si sa gandesc pozitiv ...

Alina cu Darius Gabriel si 10+
http://community.webshots.com/user/Anilansa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

May , e bun articolul dar noi stiam deja pe de rost ce scrie in el , nu ?

La gropite sper si eu pt fiica-mea . Sotul meu are si in obraji si in barba ...si mai are si ochii verzi si mai e si frumusel

Oana 19+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem o sanatoasa si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corivio spune:

Salut fetelor!
Eu nu am mai intrat de mult din cauza programului incarcat de la servici;sper de prin iunie sa o las mai moale ca nu ma mai prea tine spatele.
Ce mai faceti?
Noi suntem bine,ma simt excelent,doar burta e destul de maricica.se vede de la o posta .
Si saptamana viitoare mergem la eco.A si sa va mai spun ceva:cred ca a inceput sa miste poznasul;seara dupa ce ma intind in pat simt un fel de bule in abdomen foarte foarte fine si sunt sigura ca nu sunt gaze de alta origine..
toate fetele.

Corina, o 16+ fericita cu poznas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

FETILIIIIII......azi am primit o vizita de la o prietena dis de dimineatza si nu am avut timp sa intru

May, in sfarsit te vedem..sigur bebe are deja gropitele formate

Marryan...ufffffff....du-te la serviciu,dar mai usor asa, adik nu te mai stresa, asta e ideea, ce, vrei sa se supere ala mic pe tine?

Am vb cu dr de lupus azi, si a zis ca analziele sunt BUNEEEEEE si ca pot naste natural , nu e problema din cauza lupusului si ca analizele au iesit foarte bune,ca sic um nici nu am:)....totul merge spre bine, numai eu sa nu mai fiu asa stresata...am auzit c abaieteii se nasc maid evreme de termen, deci io cred ca dupa 15 aug pot sa ma astept, d'abia astept sa il vad



Zubi, mami22+ cu
minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Zubi , bravo mamica! Ai vazut ca lucrurile merg spre bine? Poti sa nasti mai devreme dar nu neaparat din cauza ca ai baiat . Nu e o regula. In jurul meu toate mamicile pe care le cunosc sa fi nascut mai devreme sunt mamici de fete

Oana 19+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem o sanatoasa si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

Maryann, vezi? te dedici 100% serviciului ca zici ca na, si uite, nu iti ridica nimeni statuie,si nimeni nu se gandeste la binele tau si al copilului, doar tu

Zubi, mami22+ cu
minunea mea

Mergi la inceput