Bebelusi de Sept-Oct '10 Hristos a inviat!! (63)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Am fost plecati la shopping-uit, adica sa luam mere, portocale, cartofi...chestii de mancare. Printre astea, am luat si un storcator de fructe manual (canita cu chestie de aia de stors deasupra-o chestie ieftina,2.5lei) sa vad cat de mult ii place sucul de portocala, ca am mai incercat si parea incantat. Am stors jumatate de portocala si am obtinut 75ml suc. canita are si ,,cioc'' pentru a nu varsa sucul cand e turnat in pahar, dar eu i-am dat sa bea direct din ea. In 2 minute canita goalaaaa si nici nu a varsat pe langa, ca am tinut un servetel sub barbie si doar putin a fost pe el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mari-Mariuk

Am fost plecati la shopping-uit, adica sa luam mere, portocale, cartofi...chestii de mancare. Printre astea, am luat si un storcator de fructe manual (canita cu chestie de aia de stors deasupra-o chestie ieftina,2.5lei) sa vad cat de mult ii place sucul de portocala, ca am mai incercat si parea incantat. Am stors jumatate de portocala si am obtinut 75ml suc. canita are si ,,cioc'' pentru a nu varsa sucul cand e turnat in pahar, dar eu i-am dat sa bea direct din ea. In 2 minute canita goalaaaa si nici nu a varsat pe langa, ca am tinut un servetel sub barbie si doar putin a fost pe el.

Mariuk, fericita mamica de VLAD-CRISTIAN (27.08.2010)

Poze Vlad



Bravoooo

mamica de Andreea Bianca(05.12.04) si Victor Darian(05.10.10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebecris26 spune:

Am mai pus cateva poze noi.

Cristina, mami de bebita David
https://picasaweb.google.com/117035164553547422644/Bebecris26?locked=true#











Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicopic spune:

adelina, trebuie sa fii logata la picasa sa poti vedea pozele

Nico, mami Larisa 15/09/10
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pop_adelina spune:

nico, eram logata pe contul meu personal, de aia nu le vedeam, le-am admirat acum
Bianca, pe zi ce trece Maiuta ta e mai nazbatioasa, bravoooo!
aaa, La multi ani sarbatoritilor: Sebastian, Tudorel, Ancuta, Tiberiu, George
Mariuk, si eu am o stareeee, de m-as duceeeee!!!
Mari_paun, bafta sa gaseasca sotu slujba mai buna!
eveline, pupam Darianu sa se linisteasca!
Doina, nu te agita prea tare cu displazia, cica e la moda ca dr sa puna diagnsoticu asta! si noi am avut si l-am tinut mai cracanat cand il tineam in brate la verticala sau mai nou il tin pe un sold, mi-e mult mai comod si imi ramane o mana libera, multe treburi le fac in pozitia asta! si mie mi s-a recomandat 2 scutece dar si cu unu se supra incalzeste, so am preferat sa-l tin cracanel acum e bine!

Darius e cuminte foc daca stau non stop sa ma maimutaresc! curatenie am facut de dimi intr-o jum de h rapid rapid pana a stat sora-mea cu el!noaptea e la fel, 3 treziri de papa si de pe la vreo 5-6 pana la 7-8 cand se trezeste se tot frichineste!


mamy de Darius-Gabriel (27.10.2010)
POZE BEBE DARIUS
Povestea unei minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebecris26 spune:

Nepotelul meu e cu trei luni mai mic dar se dezvolta foarte bine, aproape ca la ajuns pe David

Cristina, mami de bebita David
https://picasaweb.google.com/117035164553547422644/Bebecris26?locked=true#











Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns office spune:

Buna ziua!
La multi ani sarbatoritilor!
Am admirat si eu poze cu bebei scumpi si mariiiiiii si frumosiiiiiii! Ana, Maia e o scumpica, Camisv, e dulce foc Tudor, Mari ai un smecheras de Vladut si ma opresc din nominalizari ca sa nu uit pe cineva .
Am pus si eu cateva poze (pe FB) !

Meme de Mihai Alexandru (Maiu) 25.08.2010 Iulia Maria (Luly) 24.02.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns summertime spune:

le-am vazut office, sunt frumoase toate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns office spune:

Multumesc Summer!

Meme de Mihai Alexandru (Maiu) 25.08.2010 Iulia Maria (Luly) 24.02.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Office am vizionat pozele ! Super !! Copilasii sunt adorabili iar tu.......mi-e o ciuda pe tineeeee Ai o siluetaaa ...si eu vreau
V-ati distrat bine? Au fost cumintei copii?

Ana de Maia Elena(24.09.2010)
Poze

Cum s-a nascut Maia - www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput