Strugurasi de Sept-Oct 2011 (48)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui zubi

Seidana, dar ce inseamna 3 stelutze rosii ? esti campioana, dar la ce mai mami?

Zubi, mami22+ cu
minunea mea



la diaree verbala... sau la tastarnita

Alayna.. esti in roz... ce as veni si eu in germania sa imi cumpar niste cafea, ciocolata...

22+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

La scris mesaje zubi.a scris 1500 de mesaje si a avansat in grad.

Alayna bine ai revenit




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 22+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

May, daca te prinde sefu pe canapea?Este comfortabila?

Magne b6 o sa iau si eu chiar daca nu mi-a dat doctora.Sunt foarte ametita




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 22+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

Rach, eu iau magne de vreo luna cred,cate una pe zi

Zubi, mami22+ cu
minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

si elevit mai iei?sau doar magne?




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 22+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

doar magne, sia cid folic, am laut pana acum, elevit nu am luat niciodata,tre sa ajung sapt asta si la dr mea sa vedem ce mai imi da, ca tocmai s-au terminat, m-am simtit bine d ela magne sa stii,si de vreo sapt nu mai am, vad ca ma iau niste ameteli uneori..

Zubi, mami22+ cu
minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Fetelor ca re va amintiti de rammy 79 am vorbit cu ea si are 2 este bine si ea si gemeneii.

Seidana sa-i pui si ei carucioarele.




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 22+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Dar de ce nu intra si pe la noi?

21+ cu Eva Maria si mami de Razvan Gabriel 7 anisori

camady's baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

Fetelor ca re va amintiti de rammy 79 am vorbit cu ea si are 2 este bine si ea si gemeneii.

Seidana sa-i pui si ei carucioarele.




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 22+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!






ce tareee.. ar putea sa ne viziteze..

22+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Alayna.. esti in roz... ce as veni si eu in germania sa imi cumpar niste cafea, ciocolata...

22+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !


Eu m-am hotarat ,de fiecare data cand vin in .ro am sa aduc cat mai multa cafea,cioco,sampoane,pasta de dinti etc ca sunt ieftine aici si de ffffff buna calitate.
Produsele de curatat din .ro sunt contrafacute cu apa ,sunt sigura 100 % ,am vazut ce consistenta lichida au si cum nu curata.E bataie de joc ,avand si in vedere salariile de acolo
De ex, eu ma spal pe par numai cu H&S ,acum nu l-am mai carat dupa mine din cauza kg la bagaje si am ramas dezamagita dupa ce l-am cumparat in tara,parca ma spalam cu apa puneam cate un pumn plin ,in schimb in germania de la cateva picaturi abia ma descurc de spuma si miroase parul minunat cateva zile bune.


Fetelor,voi luati vitamine ???? Medicul meu nu mi-a prescris nimic,cica acid folic e destul si n-am nevoie de vitamine.
La sfarsitul lunii a 5 vreau sa intru concediu cu risc matern sau cum se numeste , gata....e greu de lucrat in gastronomie cu burtika maricica ,nu mai fac fata

18+

Se pare ca va fi


:)

Mergi la inceput