Darius - are nevoie bani pt aparat de monitorizare

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailioaie spune:

Tomaca nu nu am strans nici u8n banut,da Leditia e vorba de pulsoximetru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailioaie spune:

vreau sa imi cer scuze Tomaca abia acum am verificat contul si am vazut ca au intrat 400 de roni ,multumesc mult persoanei care a donat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Ana,uite aici pulsoximetru http://respiracorect.ro/index.php?route=product/product&path=36&product_id=61 este adus din SUA,nu din China sau mai stiu eu.Mie mi l-a recomandat cineva de incredere si care se pricepe.Daca vrei poti vorbi cu ei,poate iti fac vreo reducere ceva,un 5-10%,eu zic ca mai scutesti niste banuti.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailioaie spune:

Multumesc mult Leditia ,am vazut produsul doar ca e o problema nu are senzor si noua ne trebuie cu senzor de aceea e mai scump,noi deja am vorbit cu o firma care o sa il livreze de indata ce avem banii ,iti multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Aparatul pe care l-am avut noi pentru Andreiutul meu este din acela ce se foloseste in spital- Radical 7 - de la Massimo.

Trebuie sa ai grija cu senzorul acela, sa nu il lasi foarte mult pe piele pentru ca o arde. De asemenea, trebuie dezinfectat. Senzorul l-am cumparat separat de aparat. Din pacate nu le mai am.

Senzorul am inteles ca a costat in jur de 1000de lei.

Este bun in casa un astfel de aparat, pentru ca el masoara atat presiunea arteriala cat si presiunea sistemica, nivelul de saturatie cat si ritmul cardiac, are si un card de memorie ce retine valorile inregistrate intr-o anumita perioada de timp.

Sanatate luptatorului Darius!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Ana,ideea mea era sa iei un pulsoximetru bun,de la o firma de incredere,din Sua,Germania..nah,zic si eu.Ca la noi in tara sunt multe si inafara de faptul ca sunt scumpe sunt made in China..si ma gandesc ca trebuie sa va si tina ceva vreme.Daca tu deja ai vorbit,poti pune aici link la ce produs vrei sa cumperi,titlul e deja schimbat,asa ca eu va doresc mult succes in actiune si sanatate multa,multa.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailioaie spune:

Andreea multumim mult,Leditia o sa pun linkul cu produsul pe care il vrem noi ,va pup si va multumesc http://www.clubafaceri.ro/26964/pulsoximetru-color-tft-bcs-60c-1462350.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailioaie spune:

in luna Iunie sau strans in contul pentru Darius 155 de ron,multumesc mult donatorilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Ana, cred ca ar fi ok daca ai pune pretul acestui aparat si aici, suma exacta cu tot ce mi aveti nevoie sa mai cumparati pt el, suma pe care o aveti voi deja stransa si sa tinem evidenta la ce suma de bani mai trebuie adunata.

si eu sper sa se strenga cat mai curand suma necesara pt aparat! Sanatate multa micutului!

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailioaie spune:

Camy pretul e de 766,80 ron,nu ne mai trebuie nimic la el ,platim doar produsul si taxa de curier atat,bani adunati sunt exact 555 de ron deci ne mai trebuie cam 200 de ron, multumesc

Mergi la inceput