1 an de la nastere....mamicile slabesc (4)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

buna fetele,
la mine nici o schimbare aceeasi greutate
si ma trezeste Pit de cate ori pe noapte, sunt obosita kinsa grasime e cu superglue
dani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin27 spune:

N*EATA FETELE!
Astazi sparg eu gheata,mai ales ca sunt si foarte multumita.Raportez :87,2
Fetele,va las,sa aveti o dimineata usoara la cantar,pupici intru mai tarziu sa ne citim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:



Bine v-am regasit!

M-am hotarat sa revin si sa ma reapuc de slabit, mai ales ca se apropie implinirea unui an de la nastere, cum zice titlul subiectului. Asa ca m-am cantarit azi si - surpriza!- am 78.8!!! Se pare ca, chiar daca am mai facut oarece excese, am mai slabit un pic, poate datorita plimbarilor cu fata si a alergatului dupa ea :)

Va pup pe toate si spor la slabit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Littlelight spune:

Ziua buna,

Raspund si eu in mare viteza. 80,6kg. Sper ca saptamana viitoare sa fiu o "7".

Multi

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Littlelight spune:

Asaaaa...am revenit.
Am renuntat la fulgii aia de ovaz si vreau sa incerc altceva . Tarate de psyllium si seminte de in. Sa vad ce branza fac astea. Daca aveti oarece informatii din practica personala, impartasiti-le, rogu-va .

Annnna35, bine ai revenit si spor la slabit.

Restul de fete, pe unde umblati, bre?

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

La mine azi 60,7, dupa cum am zis, din pacate am revenit la 6...
dar macar nu prea mult!



Cresterea in greutate
Perioadele de crestere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanzi spune:

Buna! Am revenit si eu, din pacate nu am slabit, am 60.5 kg. Nu mai am vointa deloc.
Felicitari fetelor ambitioase: Annna, Aylin, Littlelight, Danicris !
Sunshine, asa sunt si eu, nu reusesc sa ma mentin deloc la 5... Ce zici, schimbam prefixul pana saptamana viitoare?
Danicris, tu la ce greutate vrei sa ajungi? Deja ai dat jos 11 kg! Felicitari pentru perseverenta, chiar te apreciez ca ai reusit sa scazi constant.
Andra, ce faci? Sunt sigura ca ai slabit si saptamana asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_s spune:

Buna dimineata fete dragi, eu sunt intarziata la raport, aproape ca mi-am facut un obicei din asta, dar credeti-ma ca ieri nu am realizat ca e marti si intram la laudat aici

Am 65 kg, nu-mi vine sa cred ca am reusit sa ajung aici, imi pierdusem orice speranta ca o sa mai arat ca in anul I de facultate

Pentru moment as vrea sa ma opresc putin cu slabitul, sa incerc sa ma mentin in urmatoarea perioada, week-end-ul trecut am avut niste ameteli incredibile, ameteam daca stateam in picioare, culcata, cu ochii inchisi sau deschisi ... nu conta, mie mi se invartea capul in continuu. Am papat bine in urmatoarele zile si mi-am revenit, am luat si ceva calciu.

Va pup pe toate fara exceptie si va felicit pentru kg pierdute! As vrea sa raspund fiecareia in parte dar timpul nu-mi permite ... asa ca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Littlelight spune:

pentru toata lumea (de felicitari sau de incurajare)!

Dani, da' tu de ce nu ti-ai pus floricele? Esti printre cele mai vechi fete de aici si n-ai renuntat. Le meriti mai mult decat oricare dintre noi. Ti-as pune eu un buchet mare, dar n-am cum. Deci astept s-o faci singurica .

Sanzi, Sunshine, hai ca se poate si ne impulsionati si pe noi, astea de categorie mai grea .

Andra, te-ai infometat cumva, de-ai avut starile alea? Verifica-ti nivelul calciului si al fierului. Spor la mentinere si sper ca nu ne abandonezi .

Aylin, Annnnna, voi ce mai ziceti?

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

sanzi, eu sper din tot sufletul ca da...sti cum se zice, ca speranta moare ultima, in cazul nostru ...moare de foame
felicitari la toate fetele, ambitia conteaza!



Cresterea in greutate
Perioadele de crestere

Mergi la inceput