1 an de la nastere....mamicile slabesc (4)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Littlelight spune:

'neata!

Se pare ca pe-aici eu centrez, eu dau cu capul . Nu mai ziceti nimic?
Cantarul meu arata doar o usoara scadere 79,0 kg. Dar nu-i bai. ca m-am porcit putin in week-end.
Voi cum stati?

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin27 spune:

Ce faceti fetele???
Chiar toate ,toate in vacanta???
Astazi vin si raportez o scadere de 1,9 kg...adica78 kg...sunt asa mandra...se pare ca nu prea am cu cine sa o impartasesc
Littelight,e o scadere si asta e important...bravo...,se pare ca numai noi ne dam flori pe aici,sper sa nu te pierd si pe tine...
Ovi unde esti??????
Dani........!!!!!!
Fetele.....!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Littlelight spune:

Aylin, felicitari . M-ai intrecut . Eu am inceput sa ma umflu (se apropie perioada aia din luna si la mine incepe procesul cu 7-10 zile inainte , plus ca-mi bubuie capul si as papa cioco tot timpul ).
N-am mai facut nici exercitiile alea ca am niste nopti naspa si nu mai am energie si pentru ele. Am ramas acum numai cu plimbarile de 2 ori/zi cu pitica (cam 4 ore).
Tu mai faci gimnastica?

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin27 spune:

Multumesc Littelight,o sa treci tu si de perioada asta,pe urma cine ne mai prinde?
Eu fac start walking cate jumatate de ora pe zi si masaj cu relax and tone,cam 15 min pe fgiecare parte a corpului....in rest cu pitica mea si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanzi spune:

Buna, fetelor!
Am intrat sa va felicit pentru perseverenta: Aylin, Littlelight, Danicris, BRAVO, tineti-o tot asa!!!
Eu nu am reusit sa mai slabesc, fac eforturi sa ma mentin, deocamdata am tot 61 kg si, din pacate, nu ma pot motiva pentru o noua dieta, desi as vrea sa mai dau vreo 5 kg jos.
Oricum, va urmaresc si va felicit, sunteti un exemplu pentru mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_23 spune:

Buna ziua doamnelor !
Vreau sa va felicit pentru perseverenta de care da-ti dovada ,se vede ca luptati si voi din greu ca sa scapati de kg in plus !
Intrasem si eu mai de mult pe aceasta pagina cu gandul de a slabi ....visul mi s-a implinit si de la 78,3 kg (aveam aceasta greutate in april )astazi am 66,5 kg la 1,65 inaltime.Mai am de dat c-am 3 kg poate 5 sa vad cum o sa arat!
Sunt foarte fericita si am venit sa va impartasesc si voua din bucuria mea [:)!
Va doresc din suflet mult succes si nu uitati ca totul depinde numai de voi ,important e sa faceti alegerea corecta!Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_23 spune:

Am uitat sa precizez ca sunt mamica a doi copilasi gemeni(baiatel si fetita) de 1 an si 4 luni (de acolo s-au adunat kg ) pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Littlelight spune:

Sanzi, lume noua. Pai... hai, mobilizeaza-te. Revino ca pe-aici doar eu si Aylin mai conversam .

Ada23, felicitari si spor in continuare. Multumim pentru incurajari. Poate vrei sa te alaturi si tu grupului nostru. E mai usor in mai multe.

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_23 spune:

Am sa incerc sa intru mai des ,va pup si va multumesc pt felicitari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Littlelight spune:

Reciteam paginile din urma. Ce mai conversam acum putin timp. Unde v-ascundeti, fetelor. Avem nevoie de incurajari. Eu am inceput deja s-o iau pe aratura.
Aylin, macar tu mai esti pe-aici?

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Mergi la inceput