Discutam despre: "Dieta RINA" (15)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Pt ziua de carbo mi-am propus o pizza cu legume(blat foarte subtire) si pt seara o felie de tort egiptean,asta e rasfat pt trupa mai mult si 4 bucatele de cioco neagra.
Azi sunt eroina am facut lasagna pt familion si doar un varf de furculita am gustat din farfuria ursului (a mancat nebunu' 2 portii si mai zice ca vrea sa se mentina )

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

si eu am trisat putin azi, dar am si baut ceaiuri antiadipoase si am mers la wc de vreo 3 ori. maine zi de amidonuri....nu stiu ce sa mananc....
Sa vina fructele mele preferate ca voi baga mai multe zile de vitamine.

Eu am mai tinut dieta asta acum 1 an, la sf. lui mai am inceput-o si am dat jos intr-o luna vreo 6 kg...cu toate ca am avut abateri la greu. pe urma am mai slabit putin si toata vara m-am mentinut. din oct. a urcat cantarul. In ian. iar am slabit vreo 5 kg si uite ca iar am pus 2...si o iau aproape de unde am plecat.

weekend frumos sa aveti fetelor!


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris, www.dropshots.com/Madrid_2011#" target="_blank">Madrid
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

HELLO
AZI LA AMIDOANE AM MANCAT VARZA CALITA SI AM FACUT O SALATA CU ARPACAS

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

AJUTOR URGENT PENTRU MARIUS!!!


Doneaza 2 euro prin SMS la 874 si ajuta la reamenajarea si dotarea Sectiei de Pediatrie a Spitalului Fundeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeacip spune:

Pana la uram am tinut si eu azi tot amidonuri si maine am sa tin carbo...deci dieta normala pentru ca e urat afara si nu imi mai trebuie iarba verde.....Am mancat cartofi fierti cu salata insa am "pacatuit si ieri si azi.Mi-au venit problemele si am o pofta de dulce ingrozitoare.Ieri am mancat 2 praji iar azi ( pana acum) am mancat 1...asta este...merg inainte chiar daca mai calc stramb numai ca sunt trista ca m-am pierdut pe drum, parca mi-am pierdut entuziasmul si curajul de la inceput :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Andreea nu te descuraja,incearca sa iti face meniul cu o seara inainte si sa vezi ca o sa iti fie mai usor sa te ti de el

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

AJUTOR URGENT PENTRU MARIUS!!!


Doneaza 2 euro prin SMS la 874 si ajuta la reamenajarea si dotarea Sectiei de Pediatrie a Spitalului Fundeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VIOIKA76 spune:

Buna!
Pana acum m-am tinut tare cu ziua de apa dar ce ma fac ca de-acum ma ia foamea!Dupa ce ca am avut de alergat astazi cu diverse treburi,m-am trezit si cu rusii pe cap.Am uitat ca astazi trebuie sa-mi vina,ca daca stiam amanam ziua de apa,in perioada asta am o foame mama-mama.Oricum cred ca nu mai tin ziua de apa,mai bine tin doua zile de vitamine.Cine are vointa poate are succes,dar eu stau cam prost la capitolul asta .
Tinetiva tari fetele nu va descurajati!Cred ca ma duc sa-mi mai iau o sticla de apa minerala ca de apa plata sunt satula .
M-as baga la somn ca sa treaca mai repede ziua dar ce le fac la copii?
Ce e bine este ca maine suntem invitati la o petrecere,ce e rau este ca s-ar putea sa pun la loc tot ce am dat jos astazi.
Va pup!

Vio mamica, de Ana(13.12.2003) si Dragos(22.12.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


eu nu am slabit cine stie ce in sapt. asta, nici nu m-am tinut cum trebuie de cura.
Azi e zi de vitamine, sper sa treaca cu bine.
de maine incep si Zumba, poate dau mai repede jos cele 5-6 kg de care vreau sa scap pana in 20 iunie.

Voi cum stati?
Vioika ai trecut cu bine peste ziua de apa? eu nu am tinut-o niciodata, nu as rezista.

o sapt. buna sa aveti fetelor, si usoara.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris, www.dropshots.com/Madrid_2011#" target="_blank">Madrid
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Eu stau bine am coborat iar sub 69 si continui chiar daca am rusii pe cap ,69 in perioada rusilor inseamna de fapt 68 cam asa e la mine nu stiu de ce.

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

hello
mai eu renunt la ziua de carbo de acum incolo ,ma trage rau in jos si ma oftic.
De ex sambata aveam -1,5 kg si dupa ziua de carbo am doar -0.9.Pot sa renunt la ea?Cu ce inlocuiesc?
Eu nu sunt f bine,am greturi si ameteli de 2 zile ...oare de la cura?

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

AJUTOR URGENT PENTRU MARIUS!!!


Doneaza 2 euro prin SMS la 874 si ajuta la reamenajarea si dotarea Sectiei de Pediatrie a Spitalului Fundeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Anca inlocuieste-o cu proteine.

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput