Nunta secolului - vazuta de noi

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

selene, mie rochia postata de tine mi se pare impersonala si comuna, ce a avut kate a fost de un rafinament fantastic. nu ma asteptam la asa ceva de la rochie, credeam ca va fi ceva plictisitor.

**Fur is for petting***
http://www.facebook.com/#!/adoptiicaini
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naverdi11 spune:

Cu greu pot sa imi imaginez o alta rochie potrivita pentru Kate. Kate are nistre trasaturi destul de ferme deci dantela i-a indulcit foarte bine trasaturile. Rochia a fost de o eleganta suprema, dupa parerea mea.
Cred ca fiecare mireasa trebuie sa invete din lectia asta de moda. A fi regal inseamna sa fii sobru si cu stil. Stil, in adevaratul sens al cuvantului. Nimic din ceea ce fac miresele romance, din pacate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

absolut corect a spus cineva anterior: am asistat la o lectie de moda.

Va propun sa ne uitam putin la www.desprecopii.com/albumphoto/igallery.asp" target="_blank">albumul nostru de rochii de mirese DC si sa alegem ce rochii si mirese cu alura regala avem
http://www.desprecopii.com/albumphoto/igallery.asp


Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Sa ii fie rusine lui Cristian Tudor Popescu!!! Penibil acest moment in care isi da arama pe fata.
Acea fata de la tara, fara performante ... este absolventa unei facultati mai tari decat a facut ziaristul frustrat in cauza. Performantele ei (de orice fel) nu il intereseaza pe dl ziarist pentru ca nu sunt treaba lui.
Plavanul respectiv, cu inceput de chelie, are o educatie de mii de ori mai inalta decat dl ziarist care isi calca pe batatura ca sa se afle in treaba.
Nu ma asteptam de la un ziatist cu pretentii la asa ceva. Cuvintele domniei sale sunt in afara logicii. Cand nu ai argumente insa, scrii din frustrare...
Niciodata nu mi-a placut emfaza lui, acum insa mi-am dat seama ca e doar un limitat.
RUSINE lui CRISTIAN TUDOR POPESCU.



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns en_kvinna spune:

Pisi de la pagina 5 ????? Da' dl. redactor ce-ö fi, a citit/urmarit evolutia de 8 ani a relatiei lor, moment in care Kate a intrat in atentia presei? Daca da, ce-l face sa o asemuiasca cu pisi de pagina 5?? Iar, daca nu, atunci e un jurnalist neprofesionist. Eu tind spre a doua varianta. Poate nu s-a lasat impresionat de eveniment.Nimic gresit in asta. Dar de aici si pana a aduce niste argumente de genul ala '' inceput de chelie'', ''pisi englezeasca nu foarte dotata''...de parca asta a vrut lumea sa vada... mireasa dotata dar care sa fie si altruista sa ne arate si noua ce are si cum are(iar ea nebuna si-a luat rochie cu manecuta si corsetul ii acopera in totalitate sanii si abdomenul), iar mirele, pai noi freza am si vrut sa o vedem...pe cand ce sa vezi.. el cu inceput de chelie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

CTP,e un frustrat!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns en_kvinna spune:

Daca C.T.Popescu a vrut sa boicoteze nunta trebuia sa o faca pe masura educatiei sale, si a reputatiei de intelectual, nu cum a facut-o, tipic unei #539;a#539;e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

Cred ca asa se barfea pe vremea cand era el tanar - la colhozul comunist, mentalitate pe care a pastrat-o pana in ziua de azi.

Si de cand se petrece CTP la nunti? Asteptam sa isi dea parerea si la cartea de bucate a Sandei Marin.

Mergi la inceput
Mergi la inceput