Nunta secolului - vazuta de noi

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Lala, si totusi www.dailymail.co.uk/femail/article-1381873/Royal-Wedding-Pippa-Middleton-mirrors-Kates-dress-white-Alexander-McQueen.html" target="_blank">aici scrie ca traditia e si la ei la fel - nimeni decat mireasa sa poarte alb. E adevarat ca a fost o nunta speciala, insa nu poti face asta sorei tale...
Hm...

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

si altii se intreaba ...
http://abcnews.go.com/International/Royal_Wedding/royal-wedding-2011-pippa-middletons-outshine-kate-middleton/story?id=13490824

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

si inca o bombita -
voua nu vi s-a parut ca Pippa ii zambea extrem de dulce lui Harry?
Apoi ati vazut ce tristuta parea actuala lui prietena? Si, apropo ce costumas aiurea avea pe ea?

Hm....

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Lala, si totusi www.dailymail.co.uk/femail/article-1381873/Royal-Wedding-Pippa-Middleton-mirrors-Kates-dress-white-Alexander-McQueen.html" target="_blank">aici scrie ca traditia e si la ei la fel - nimeni decat mireasa sa poarte alb. E adevarat ca a fost o nunta speciala, insa nu poti face asta sorei tale...
Hm...

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook


BBC-ul a comentat ca toate rochiile domnisoarelor de onoare au fost comandate de mireasa.
Asa incat eu tind sa-i cred pe ei si nu pe cei ce se intreaba.
Sincer si pe mine m-a mirat initial dar tinand cont ca absolut orice detaliu legat de nunta a trecut pe la regina si consilieri, plus miri in mod sigur nu a fost o scapare.
Nu avea cum domnisoara de onoare sa vina imbracata de capul ei la nunta, cu ce dorea ea.
Acest lucru nu se intampla nici la nuntile obisnuite, cele care au un ritual, tot mireasa alege rochiile domnisoarelor.

Nu gasesc fotografii acum dar parca si Diana a avut domnisoarele tot in alb.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01878/wedding-bridesmaid_1878565b.jpg

Tineam bine minte, a fost la fel.

Diferenta este ca acum, domnisoara de onoare e frumoasa, sexi si i-a stat tare bine in rochita aia. Plus ca e sora miresei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monabella spune:

OK poate ma lamureste si pe m ine cineva. AM vazut ca toti regii erau in uniforme. Regele Mihai era in costum. Oare de ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Monabela, sorry, nu stiu.
Si eu cred ca sora nu s-a imbracat de capul ei si nici trena nu a tinut-o ca sa iasa in evidenta. Si lasa sa se fileze la cumnatel, macar sunt tineri, iar tineretii ii sta bine si sa fie aiurita.
Dar sa vorbim despre lucruri serioase...http://www.evz.ro/detalii/stiri/cum-arata-tortul-de-la-nunta-regala-foto-928397.html
ps: Beckama e gravi din nou? Ca parca se itea o burtica si un buric prin materialul rochiei.
Andacos, intre Di si Kate la momentul adevarului e o diferenta de 10 ani! Plus timpul trait e diferit, acum nu mai sunt asa rigizi, drept dovada ca fata e din bobor nu de vitza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gogosel spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

si inca o bombita -
voua nu vi s-a parut ca Pippa ii zambea extrem de dulce lui Harry?
Apoi ati vazut ce tristuta parea actuala lui prietena? Si, apropo ce costumas aiurea avea pe ea?

Hm....

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook


nu cred ca se vede cu Harry ! cred ca era doar fericita si amabila! ca doar nu se vazusera acum prima data.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns en_kvinna spune:

Citat:
citat din mesajul lui monabella

OK poate ma lamureste si pe m ine cineva. AM vazut ca toti regii erau in uniforme. Regele Mihai era in costum. Oare de ce?

Regele Mihai nu este un rege activ. Adica nu are tara lui. Si cred ca de aceea nu poate imbraca uniforma militara. Sa reprezinte prin uniforma ce armata? A carei tari? Poate gresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

Andacos, intre Di si Kate la momentul adevarului e o diferenta de 10 ani! Plus timpul trait e diferit, acum nu mai sunt asa rigizi, drept dovada ca fata e din bobor nu de vitza.

inde
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine



Pai si ce Diana nu era din popor?

E adevarat ca sunt 10 ani diferentza intre ele insa e vizibil ,Diana era introvertita,zdrobita de situatzie(eu as spune chiar depasita),super mega timida...lucruri care nu se pot spune despre Kate!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput