Strugurasi de Sept-Oct 2011 (43)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui MatzaRebela

parerile sunt impartite..daca gasesti un carucior 3 in 1 la un pret bun merita daca nu nu .. adica nu e un must have! posibil sa fie si moda, eu stiu acuma..

21+ cu


eu cred ca e f la moda acum..inainte de utilitate..

20+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

Pfff, am muncit azi de mi-au iesit okii si maine la fel
daca am tras chiulul cand cica munceam de acas
acum trag la jug.
maine iar o zi de asta plina.

n-am apucat sa citesc din urma, am mai tras cu okiul dim de la servici si am vazut ceva de babciune.

jadeeee, pe cine faci tu babaciune?
glumesc, stiu ca sunt.
daca nu mi-a batut ceasul ala biologic pan la varsta asta ce sa fac?
acum imi pare rau ca nu m-am apucat mai devreme de facut copii, dar asta este

eu chiar va pup de data asta.
tineti-mi pumnii sa nu-mi dea Uscateasca de facut injectii in burta ca nu vreau


Paste fericit, sa fiti iubite, nu bagati la ghiozdan prea mult ca vi se face rau si aveti grija de bebeii vostri!
V-am pupaaaaattttt

16+ cu

http://www.zebraroz.ro/ - hainute copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

May maine iti iei zborul? sau vineri?

?sa ai drum bun, odihna la maxim si tinem pumnii cum nu?

20+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Drum bun May, si SARBATORI FERICITE alaturi de cei dragi



Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 20+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onuta05 spune:

buna seara,
eu intru mai rar, incerc sa tin pasul cu voi macar la citit, dar nu reusesc.
am observat ca voi vorbiti deja de carucioare, iau iau totul pas cu pas... din aproape in aproape... la mine abia au inceput sa mai treaca greturile dar nu de tot, astept sa mai treaca si senzatia de rau pe care mi-o dau unele mirosuri de mancare... si apropo: EU NU SUPORT CARNEA!!!... sa n-o vad, sa n-o miros, sa n-o mananc.
in rest am cam acealeasi stari ca si voi... cand mai bine cand mai rau, dar nu ma plang, este o perioada pe care o astept de multa vreme si si incerc sa ma bucur de ea din plin.

va pup!!!

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Onuta, cand aveam greturi nici eu nu suportam carnea dar cand au trecut am inceput sa mananc.De fapt atunci nu mancam mai nimic.



Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 20+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onuta05 spune:

de la cate saptamani a fost mai bine? ca pana una-alta tin post fie ca vreau fie ca nu... nu pot manca decat salate, fructe, cartofi, orez...

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onuta05 spune:

Rachel la cate sapt l-ai simtit pe bebe? de fapt pe bebelusa, pt ca am vazut ca o sa ai o fetita... se pare ca la tine s-a adeverit faptul ca atunci cand esti insarcinata cu fetita, nu poti manca orice si mai ales carne. felicitari si sa fiti sanatoase amandoua!!!

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Onuta... eu am fetita, si greturile nu m-au evitat dar nici nu m-au incununat, aveam anumite alimente pe care nu le suportam insa in general mancam bine...
Sa vii mai des pe la noi.. te asteptam cu orice nedumerire ai..

Pana una alta manaca ca iti cade bine, mai ai putin, zile, si gata cu greturile..

20+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onuta05 spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Onuta... eu am fetita, si greturile nu m-au evitat dar nici nu m-au incununat, aveam anumite alimente pe care nu le suportam insa in general mancam bine...
Sa vii mai des pe la noi.. te asteptam cu orice nedumerire ai..

Pana una alta manaca ca iti cade bine, mai ai putin, zile, si gata cu greturile..

20+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !





multumesc pt incurajari, abia stept sa treaca si abia astept sa-l simt pe bebe ca misca

14+

Mergi la inceput